با تشکر از COVID-19 رودخانه هند تالاب مرمت در مشکل عمیق | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

این بیماری همه گیر است که بر همه ما این است که رفتن به یک واقعا اثر بدی بر تالاب رودخانه هند.

نه به طور مستقیم. Coronavirus نمی آلوده کردن آب و یا مخلوقات است که زندگی می کنند وجود دارد. ما حتی ممکن است دیدن کوچک خوب در آمده از این عنوان شاید مردمی کمتر خرید چمن کود. اما این در مورد آن.

بقیه بد است.

و آن همه را با پول و اقتصاد ما به سمت پایین و در نظر گرفتن تالاب مرمت با آن است.

کوچک اثرات ما در حال حاضر شاهد هستیم. به عنوان مثال ؟ این بروارد باغ وحش خود بازگرداند ساحل ما برنامه: زندگی در سواحل و صدف تشک. طرح بزرگ اما چگونه می توانم به شما فکر می کنم که کرایه خواهد شد که در حال حاضر این باغ وحش است که با داشتن به گدایی کمک های مالی فقط برای تغذیه حیوانات خود را?

بقیه عالی غیر انتفاعی کار خیلی موثر برای بازگرداندن رودخانه ما هستند مانند باغ وحش. آنها با تکیه بر کمک های مالی دریافت خواهد کرد که بسیار کمیاب که حامیان آنها بیشتر نگران در مورد خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره.

بزرگ تاثیر می آیند. تالاب صندوق اعتماد ما رای دادند در سال 2016 به حال $320 میلیون هدف است. افزایش اقتصاد در سه سال گذشته و فروش بیشتر درآمدهای مالیاتی برداشته است که برآورد را به یک و نیم میلیارد دلار در طول 10 سال گذشته نیم درصد تالاب مالیات بر فروش.

اما این بدا همه گیر است که کشتن مالیات بر فروش رسید:

گردشگران ؟ نه برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

محلی فروش و خدمات ؟ غول پیکر کاهش است.

رستوران ها و خرده فروشی ؟ ورشکستگی برای برخی از مبارزات برای همه است.

به جای پیش بینی شده است که 50 درصد به علاوه افزایش در تالاب صندوق اعتماد ما خوش شانس خواهید بود برای تحقق بخشیدن به پایه $320 میلیون و احتمالا کمتر — حتی بسیار کمتر — رفتن به جلو.

و نیم درصد مالیات بر فروش است که تنها بخشی از بودجه است که برای بازگرداندن تالاب:

  • بروارد گردشگری شورای توسعه متعهد شده است تالاب پول از بروارد گردشگری مالیات.
  • سنت جانز آب مدیریت منطقه و فلوریدا داخلی ناوبری منطقه شده است بودجه تالاب پروژه ها.
  • دولت بودجه محیط زیست مسأله در آن و قانونگذاران محلی داشته اند صورتحساب به طور قابل توجهی تا مقدار که می رود به ما هندی, مرداب به رود.
  • فدرال آژانس حفاظت از محیط زیست بودجه تالاب کار از طریق ملی خور برنامه.

آن را اجتناب ناپذیر است که هر یک از این منابع خارج از تالاب پول را به صورت جدی کاهش بودجه. و این بسیار جای تردید است که این تالاب را یک نامزد پیشرو برای پول آنها در نهایت فراموش کنید.

تصویر بزرگ است و حتی زشت تر. صندوق بین المللی پول شده بود و طرح 2% افزایش در اقتصاد آمریکا در سال آینده. در حال حاضر این پروژه 6 درصد کاهش بر اساس فقط در سه ماه اول سال.

برخی از اقتصاددانان می گویند ما ممکن است در اقتصاد پایین رفتن به اندازه 20% قبل از این است که بیش از همه. و یک 20 درصد و نرخ بیکاری بیش از حد.

هر چه دقیق اعداد تبدیل می شود من فکر می کنم ما می توانید با خیال راحت پیش بینی است که رفع این رودخانه را در هر نقطه در نزدیکی تاکید داشته است. و نه حمایت مالی.

آبراهام مزلو روانشناس معروف برای خود نظریه سلسله مراتب نیازهای. انسان, او می گوید: برای اولین بار مراقبت از اصول اولیه مانند غذا و سرپناه و لباس. سپس نیازهای ایمنی مانند داشتن یک شغل خوب و سلامت. خانواده و عشق جا وجود دارد بیش از حد پس از آن همه چیز مانند وضعیت و اعتماد به نفس است.

رفع تالاب? آن را در لیست.

همانطور که همه ما چهره روز به روز چالش های تامین آن موارد در پایین مزلو سلسله مراتب نیاز به اولویت بندی اهداف دوربرد قرار داده و کمیاب و کمیاب منابع به طور غیر مستقیم پایین مزایای به سادگی نمی خواهد شد بسیار قوی است.

ما توقف کار بر روی رودخانه ؟ هیچ. اما از آن خواهد شد بسیاری کندتر دیگر در بالای بروارد را به انجام لیست.

غم به می گویند که.

واقعیت داره.

جان بایرون یک بازنشسته نیروی دریایی کاپیتان زندگی می کند که در کاکائو در ساحل. او یک عضو منشور شهرستان صرفه جویی در رودخانه هند تالاب شهروندان نظارت کمیته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>