این Brevard County کمیسیون fiddles این coronavirus سوختگی | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

وجود دارد عدم دوراندیشی که Brevard County سیاست گروه تصور می شد. ایده این بود که در زمانی که مقامات منتخب را دولتی تصمیم گیری نمی تواند در دیدار این گروه را در شهرستان کمیسیون جا. پیش بینی شد یک طوفان و یا دیگر نسبتا کوتاه مدت و اضطراری است.

اما به عنوان اجرا وجود دارد این است که هیچ فرقی بین کوتاه مدت و بلند مدت شرایط اضطراری زمانی که این کمیسیون خود است که در واقع قادر به پاسخگویی.

زمانی که این کمیسیون به تازگی به طور موثر overrode سیاست گروه تصمیم رئیس هر دو کمیسر Bryan Lober تصمیم اقتدار خود را به حال شده است impugned. او اعلام کرد روزانه جلسات کمیسیون شهرستان تا زمانی که این بیماری همه گیر را گذرانده بودند.

او نامیده می شد در آن جمعه که کمیسر جان Tobia با اشاره به هیئت مدیره جلسه بود برای هیچ هدف. آن را در زمان یک ساعت به بحث در مورد آن.

از آن زمان این افراد را متوقف خرده سیاست و برخورد با واقعیت های اطراف آنها را.

انتخاب مقامات پلیس و بقیه از ما

بحث ما در لایحه میک زنده پنج شنبه با تمرکز بر چیزهایی که برخی از مردمی را در وجود قوانین آنها می خواهند ما را به دنبال چیزهایی که ما می خواهم به هر یک از دیگر و چیزهایی دولت را برای ما انجام دهد اگر ما اجازه می دهد.

این ترکیب عجیب و غریب است که من به خصوص علاقه.

شهردار شیکاگو قرار دادند و با اجرای تلاش برای اجتماعی فاصله و سپس رفت و موهای او انجام می شود. یک شهردار دیگر ایلینوی شهر نیز تحت فشار قرار دادند اقدامات تنبیهی تنها به همسر خود را گرفتار در 1 a. m., مهمانی, در یک نوار که قرار بود بسته شده است. او بزرگتر از مشکلات اجتماعی فاصله, من می خواهم بگویم.

ما مردم آزار کارکنان فروشگاه که در حال اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین خود را به کارفرمایان و مقامات منتخب که مایل به کسانی که قوانین قانون است. ما نیز تا به حال پلیس در کلرادو بازداشت یک پدر برای بازی t-توپ در یک پارک با همسر و فرزند خود را که در آن وجود دارد هیچ قانون تا از این اقدامات است.

بله “رونا” را به ارمغان آورده است ما بسیاری از چیزها است. حس مشترک است که یکی از آنها نیست.

لایحه میک دارد مدیر برنامه و مجری “لایحه میک زنده” در WMMB-AM و WMMB. 92.7. در ادامه مطلب billmick.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>