مدنی پروژه: آمریکا نامزد ریاست جمهوری می تواند با ‘طبیعی متولد’ نگرانی | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

سوال: چگونه شد در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard D-هاوایی قادر به اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده از او متولد نشده در یکی از 50 ایالت?

پاسخ: این یک سوال طبیعی. به هر حال قانون اساسی ایالات متحده ارائه می دهد سه نیاز اساسی به اجرا برای رئيس جمهور. که فرد باید 35 سال سن داشته باشد باید زندگی در ایالات متحده برای 14 سال است و باید طبیعی متولد و شهروند این کشور است.

که آخرین شرط این است که در آن همه چیز می تواند گیج کننده و در نتیجه باعث بحث. چرا که قانون اساسی ما نیست و تعریف “شهروند طبیعی دنیا.” دیوان عالی ایالات متحده است و نه صحبت در مورد چگونه ما را تعریف و یا. اکثر دانشمندان حقوقی درک این را به عنوان یک فرد است که یک شهروند در هنگام تولد و مانند ندارد و باید از طریق یک فرآیند تابعیت اعطا می شود تابعیت. این حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره به این نتیجه رسیده ، با این درک یک شهروند طبیعی دنیا در صورتی که فرد متولد شده در ایالات متحده, و یا متولد شده از پدر و مادر آمریکایی.

Gabbard متولد شد و در ساموآ آمریکا است که در خاک ایالات متحده. شما ممکن است به یاد بیاورید که سناتور. جان مک کین نیز متولد شد و در خاک ایالات متحده — کانال پاناما منطقه — و وجود دارد کمی اختلاف است که او واجد شرایط به اجرا برای رئيس جمهور. ساموآ آمریکا است که کمی سختتر از آنجا که بر خلاف دیگر مناطق ایالات متحده, مردم دنیا وجود دارد را به طور خودکار دریافت تابعیت ایالات متحده آمریکا.

اما مهم نیست که در آن متولد شده است, داشتن یک آمریکایی پدر و مادر می تواند یک شهروند از تولد. سناتور. رافائل “تد” کروز که زد برای ریاست جمهوری در سال 2016 متولد شد و در کانادا به آمریکا و کوبا ، این واقعیت است که مادر او آمریکایی بود که باعث می شود او یک شهروند در بدو تولد و از این رو طبیعی به دنیا شهروند ایالات متحده موازی مک کین هر دو Gabbard پدر و مادر آمریکایی شد. مادرش متولد شده بود در ایندیانا است. بنابراین بر اساس نسب Gabbard طبیعی متولد شهروند ایالات متحده است.

این “طبیعی متولد شده” نیاز به نظر می رسد به پاپ تا نسبتا به طور منظم به عنوان یک راه را امتحان کنید و رد صلاحیت یک نامزد.

شما ممکن است به یاد بیاورید که رئیس جمهور سابق باراک اوباما بود موضوع به مدت طولانی در حال اجرا اتهامات در مورد محل تولد او. به اصطلاح “birther” استدلال شد که رئیس جمهور اوباما متولد کنیا و نه هاوایی واقعی خود را محل تولد.

حتی پس از کامل شناسنامه از هاوایی منتشر شد بسیاری از مردم همچنان ادعا می کنند که باراک اوباما در خارجه متولد شده و فاقد شرایط لازم برای رئیس جمهور شود. جالب اینجاست که او هنوز هم می شده اند واجد شرایط به رئیس جمهور بود حتی اگر او در آن متولد شد در هاوایی است. به عنوان مورد با کروز اوباما فرزند یک شهروند آمریکایی ساخت جمهور سابق یک شهروند در هنگام تولد.

نه رئیس جمهور ایالات متحده نمی شد در این کشور متولد شد واجد شرایط برای خدمت به این دلیل که آنها شهروندان در زمان تصویب قانون اساسی. وجود چند نامزد متولد در 50 ایالت که به اجرا برای رئيس جمهور پس از آن و هیچ یک را به دست آورد. جورج رامنی پدر 2012 ” نامزد میت رامنی در مکزیک متولد شده و فرار رئیس جمهور در سال 1968.

Barry Goldwater, 1964 ایران نامزد متولد آریزونا قلمرو قبل از آن بستری شد ، در حالی که نه رامنی و نه Goldwater برنده نه نامزد منع شد و یا حذف از مسابقه با توجه به وضعیت شهروندی.

در حالی که مردم سعی کرده اند به یک موضوع خارجی-متولد نامزدها دادگاه های ایالات متحده به طور کلی نشده اند باز به این چالش است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از پرونده های حقوقی را به سادگی برکنار شد توسط دادگاه.

بدون در نظر گرفتن آن به نظر نمی رسد برای جلوگیری از نامزدهای سیاسی و صاحب نظران از بحث در مورد واجد شرایط بودن.

کوین واگنر است که قانون اساسی محقق و استاد علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. پاسخ های ارائه شده را نشان نمی این نمایش از دانشگاه.

استاد می خواهد به شنیدن از شما. نگه داشتن در ذهن است که هیچ سوال خیلی اساسی; اما می توان آن را بیش از حد حزبی. بنابراین اگر شما یک سوال در مورد چگونه دولت آمریکا و سیاست کار می کند برای ما ایمیل بفرستید در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>