مدنی پروژه: ‘ایستاده خود زمین’ قوانین موضوع بسیار بحث, جنجال | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

سوال: می تواند به شما توضیح اصطلاح “ایستاده خود زمین” ، چرا ما نیاز به یک قانون می گویند ما می توانیم از خود دفاع کنیم ؟

پاسخ: خودتان را کنترل کنید چرا که ما در حال وارد حزبی/فرهنگی/اجتماعی در میدان مین. نیز وجود دارد یک نژادی و قومی جزء است که می افزاید: حتی سوخت بیشتر به یک در حال حاضر بحث داغ.

“ایستاده خود زمین” قوانین تصویب شده در فرد متحده به طور معمول اجازه مردم به دفاع از خود را با زور — که اغلب از جمله نیروی کشنده در مکان های که در آن فرد از نظر قانونی مجاز بود. در حالی که ممکن است به نظر می رسد مانند آن بوده است که راه این است که در واقع یک تغییر در قانون است.

قانون مشترک است که در آن بسیاری از حقوقی ما آموزه ها و اصول سرچشمه مردم به طور معمول یک وظیفه به عقب نشینی قبل از استفاده از نیروی کشنده. ایده این است که اجرای قانون باید حفظ صلح به جای اینکه درگیری بین فردی شهروندان است. برای مثال قبل از “ایستاده خود زمین” فلوریدا دادگاه استیناف نوشت: “قبل از گرفتن زندگی یک مبارز باید عقب نشینی به دیوار’; استفاده از تمام معنی در قدرت خود را برای جلوگیری از آن نیاز دارید.”

اما در بسیاری از حوزه های قضایی, یک فرد مورد نیاز است به عقب نشینی اگر آنها در خانه خود هستند. این است که به نام “قلعه دکترین” و آن را اجازه می دهد تا به دفاع از خود برای کسی که در خانه خود با هیچ وظیفه به عقب نشینی اگر حمله و یا تهدید.

اساسا یک فرد حق دارد برای دفاع از خود “قلعه است.”

“ایستاده خود زمین” قوانین اصل را “قلعه دکترین” و آن را به تلفن همراه. یکی از راه فکر می کنم در مورد آن این است که هر فرد خود را در سفر قلعه بدون واقعی از قلعه. در برخی از کشورهای که در آن این شده است به تصویب رسید وجود دارد و دیگر یک وظیفه عمومی برای عقب نشینی. در حالی که قوانین و شرایط می تواند متفاوت باشد بین کشورهای کلی اثر است که اگر شما یک حق وجود دارد و شما لازم نیست که به زمین.

در حالی که این اصول نسبتا روشن انتزاعی می توان آن را پیچیده در نرم افزار. پیامدهای “ایستاده خود زمین” بودند و بحث علنی پس از غم انگیز تیر اندازی مرگ Trayvon مارتین در سال 2012. اما آن را به ارزش اشاره به این که قانون نیست و بخش قابل توجهی از دادگاه در این مورد.

جورج زیمرمن شد متهم با استفاده از یک بیشتر نوعی دفاع از استدلال است.

مستقیم مثال رخ داده است در سال 2018 زمانی که Markeis McGlockton ضرب گلوله کشته شد توسط مایکل Drejka پس از استدلال. این Pinellas County Sheriff ابتدا اعلام کرد اتهامات خواهد بود واصل به دلیل فلوریدا “ایستاده خود زمین” قانون است. اما این تصمیم عوض شد توسط دولت وکیل و Drejka شد و در نهایت متهم و به حبس تعلیقی محکوم شد.

آیا “ایستاده خود زمین” قوانین سیاست خوب است موضوع بحث های زیادی در سراسر کشور; و نظرات تمایل به سقوط همراه حزبی و فرهنگی و حتی نژادی خطوط.

حامیان استدلال می کنند که آن را اجازه می دهد تا شهروندان برای دفاع از خود و جلوگیری از جرم و جنایت بدون خطر پیگرد قانونی. آنها همچنین توجه داشته باشید که مجموع جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافته است در برخی از کشورهای که در آن این قوانین تصویب شد.

مخالفان ادعا آن منجر به مقادیر بیشتری از خشونت است. که آن استوکس, ترس, تغذیه vigilantism و مردم را تشویق به مقابله با دیگران به جای عقب نشینی است. آنها همچنین استدلال می کنند که آن را در جلوگیری از جرم و جنایت.

کوین واگنر است که قانون اساسی محقق و استاد علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. پاسخ های ارائه شده را نشان نمی این نمایش از دانشگاه.

استاد می خواهد به شنیدن از شما. نگه داشتن در ذهن است که هیچ سوال خیلی اساسی; اما می توان آن را بیش از حد حزبی. بنابراین اگر شما یک سوال در مورد چگونه دولت آمریکا و سیاست کار می کند برای ما ایمیل بفرستید در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>