Coronavirus محرک بررسی نخواهد پوشش هزینه های مسکن برای بسیاری از ساکنان دره کوچلا

مایدزرت | No comments

یک بار چک برای 1200 دلار خواهد شد که در آینده از دولت فدرال به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در روز جمعه هستند که منادی توسط هواداران به عنوان یک راه برای کمک به آمریکایی ها که از کار و تلاش از نظر مالی در coronavirus بیماری همه گیر.

اما در بسیاری از Coachella Valley شهرستانها یک بار بررسی یک تک نان آور نخواهد پوشش متوسط ماهانه هزینه های مسکن برای صاحب خانه. بیشترین متوسط اجاره می تواند تحت پوشش $1,200 شکل است.

در زیر بسته بندی افراد با یک تنظیم درآمد ناخالص $75,000 یا کمتر خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 ($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. کسانی که با کم و یا هیچ بدهی مالیاتی نیز دریافت خواهد کرد $1,200 ($2,400 به صورت مشترک می گرداند).

متوسط درآمد در Coachella Valley است در اطراف $56,700 با توجه به Coachella Valley مشارکت اقتصادی به این معنی بسیاری از ساکنان واجد شرایط برای کمک های مالی.

در اینجا چیزی است که متوسط هزینه مسکن در Coachella Valley, که در آن جمعیت هشت شهرستانها بالغ حدود 388,000 بر اساس آمار اداره اطلاعات:

  • کلیسای جامع شهر: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $1,662; ميانه ناخالص اجاره $1,167
  • Coachella: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $1,552; ميانه ناخالص اجاره $887
  • دزرت هات اسپرینگز: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $1,300; و ناخالص اجاره $938
  • Indian Wells: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $3,074; ميانه ناخالص اجاره $861
  • Indio: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $1,711; ميانه ناخالص اجاره $1,085
  • La Quinta: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $2,020; ميانه ناخالص اجاره $1,473 فتح کرد گرفته شد
  • نخل کویر: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $1,997; ميانه ناخالص اجاره $1,260
  • پالم اسپرینگز: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $1,940; ميانه ناخالص اجاره $1,056
  • رانچو مایراج: متوسط هزینه ماهانه برای افراد با یک وام مسکن است $2,666; ميانه ناخالص اجاره $1,196

از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای اطمینان مردم از دست دادن ندارد مسکن به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به شکستن رکورد بیکاری براده منجمد فعالیت های اقتصادی و بسته شدن کسب و کارهای کوچک.

در کالیفرنیا, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز چهارشنبه اعلام کرد که این کشور بزرگترین بانک مکث خواهد پرداخت وام مسکن برای برخی از زمان برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 معنی پرداخت خواهد بود یش بر روی پایان.

روز جمعه اعلام کرد یک ایالت مهلت قانونی برای اخراج سفارشات برای مستاجرها متاثر از coronavirus از طریق مه 31.

عمل می آید پس از نصب تماس از دیگر مقامات دولتی که می خواست یک واکنش در مقابل Newsom را سفارش قبلی که مجاز شهرستان-توسط-شهر اخراج مرتبط با اقدامات است.

مستاجران که نمی تواند پرداخت ملزم به اعلام کتبی ظرف هفت روز پس از اجاره خود را به دلیل است که آنها نمی توانند پرداخت آن با توجه شرایط اطراف گسترش coronavirus.

سفارش بدان معنی است که صاحبخانه نمی تواند اخراج مستاجران برای پرداخت اجاره خود را و آن را ممنوع اجراي اخراج توسط اجرای قانون و یا دادگاه.

این به آن معنا نیست که اجاره بها را ببخشند — مستاجر را مجبور به پرداخت اجاره و هنوز هم می تواند در صورت اخراج پس از اجرای تعلیق برداشته است با توجه به انتشار اخبار از فرماندار ،

بیشتر: می تواند شما را بیرون کردند اگر شما از دست دادن شغل خود را به دلیل coronavirus? در اینجا وضعیت هر یک دره شهر

بیشتر واجد شرایط بودن اطلاعات

پرداخت خواهد بود بر اساس گذشته درآمد. اگر شما در حال حاضر در زمینه خود را 2019 مالیات IRS خواهد شد استفاده از آن را برمی گرداند به تعیین تخفیف خود را. اگر نه خود را تا سال 2018 بازده استفاده می شود برای محاسبه خود را بررسی کنید.

پرداخت خواهد شد کاهش می یابد برای آمریکایی ها که درآمد بیش از 75000 دلار یا $150,000 برای بازگشت مشترک. مقدار دریافت می کنید خواهد بود کاهش 5 ٪ از مقدار درآمد شما بیش از $75,000. برای مثال یک فرد با یک $85,000 حقوق و دستمزد را دریافت 700 دلار پس از کم کردن 5 درصد از 10 ، 000 دلار یا 500 دلار است.

پرداخت خواهد شد به صفر برای تک filers با درآمد بیش از $99,000, $136,500 برای سرپرست خانوار filers با یک فرزند و $198,000 مشترک filers با کودکان است.

پرداخت ارسال خواهد شد از طریق واریز مستقیم به آمریکایی ها که در حال حاضر ارائه خدمات درآمد داخلی خود را با اطلاعات حساب بانکی. برای کسانی که نمی چک از طریق پست خواهد شد.

می خواهید برای دریافت یک حس از آنچه شما در حال رفتن به دریافت کنید ؟ در اینجا یک ماشین حساب از دلاور اخبار مجله برای کمک به شما در بررسی آنچه که شما ممکن است دریافت خواهید کرد:

این داستان شامل گزارش از مایکل کالینز از ایالات متحده آمریکا امروز. ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>