Coronavirus درمان جمهور تهمت است که قمار در حمایت ضعیف داده های علمی

فلوریدا تودی | No comments

برای روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ ترکیبی از دو موجود داروهای هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین به عنوان صرفه جویی در زندگی و برای درمان بیماری های مرگبار COVID-19 بیماری است. اما علمی نقد و بررسی منتشر شده در پنج شنبه از تنها مطالعه بالینی که پشتیبانی می کند که درمان پیدا جدی نقص در داده ها.

در دوشنبه شب در کاخ سفید COVID-19 نیروی کار جلسه رئیس جمهور اعلام کرد که “در جهت, دولت فدرال در حال کار برای کمک به دست آوردن مقدار زیادی از (هیدروکسی)کلروکين.”

در نیویورک گفت: آزمایش های بالینی با استفاده از چند دهه پیر ضد مالاریا مواد مخدر در ترکیب آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان آنتی بیوتیک Z-pak آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه.

“(آن) است که به دنبال بسیار بسیار خوب است و آن را میخوام توزیع می شود, ما باید 10000 واحد رفتن و آن را برای رفتن به توزیع فردا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما اساس bullishness در درمان است که رئیس جمهور در روزهای اخیر در آغوش دارد که امیدوار کننده است کارآزمايی بالينی از فرانسه که شد منتشر شده در مارس 16, بدون هیچ گونه بررسی دقیق. که مطالعه ارائه شده نقص, با توجه به آماری بررسی منتشر شده در دوشنبه توسط سه نفر از دانشگاهیان در ایرلند و انگلستان است.

نوشته شده توسط Dr دارن Dahly از دانشگاه کالج کورک دانشکده بهداشت پروفسور سیمون دروازه, استاد آمار زیستی و بالینی در دانشگاه بیرمنگام و دکتر تیم موریس یک کارآزمایی بالینی امار شناس در دانشگاه کالج لندن در این مقاله برجسته نقص با راه داده حمایت از درمان جمع آوری شد و مورد تجزیه و تحلیل.

به طور معمول در یک مطالعه کارآزمایی بالینی برای درمان, شرکت کنندگان به طور تصادفی انتخاب شده به عنوان به نه انحراف يافته اما این مورد نیست در این مطالعه است.

“عدم تصادفی محدودیت نتیجه گیری است که باید کشیده شود از این مطالعه” Dahly گیتس و موریس نوشت: در میان عمده خود را يافته است.

آنها همچنین اشاره می کنند که مطالعه حمایت از پیشنهاد درمانی “نامناسب شامل کنترل بیماران” یعنی بیمارانی که رضایت نمی به هیدروکسی کلروکین. کنترل بیماران افرادی هستند که با توجه به دارونما و یا هیچ چیز در همه برای از بین بردن احتمال این که عوامل دیگر در این بازی در مقایسه با زمانی که در برابر کسانی که با توجه به تجربی درمانی است.

“واقعیت این است که بیمارانی که هیچوقت اجازه چنین است یک پرچم قرمز نه فقط برای تفسیر محاکمه اما آن اخلاق است. ما همچنین فکر می کنم مربوط است به یاد داشته باشید که این یک درمان است که نویسندگان بوده است تبلیغ در ماه های منتهی به این مطالعه” آنها نوشت.

در یک مصاحبه تلفنی در روز سه شنبه Dahly گفت که حتی اگر این روش شده بود دقیق تر یک مطالعه نباید باعث چنین نمایشی اعمال سیاست و نه آن را اصلی نویسنده قصد.

“من هرگز تماس هر واحد مطالعه پایه برای انواع جارو نتیجه گیری است که آن را نوعی از یک درمان معجزه و غيره است که ما دیده ایم,” او گفت:.

آنها همچنین می گویند این مطالعه پژوهشی نویسندگان غلو شواهد حمایت یا آزیترومایسین یا هیدروکسی کلروکین. در واقع شواهدی وجود دارد که شکل پایه ای برای استفاده از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین ضعیف بود در وهله اول.

آن را شامل آزمایش های بالینی ثبت شده در چین که به حالت تعلیق در بسته ناقص یا مجمل.

“این فوق العاده اندک شواهد. آن چیزی که من مشاهده است مانند گام اول در جهت توجیه شاید یکی دیگر از محاکمه” Dahly گفت.

“این به آن معنا نیست که ما نباید آن را مطالعه,” Dahly گفت. و در حالی که Dahly گفت: او قدردانی کاری که انجام شد در وهله اول او هشدار داد که در این مرحله بسیاری از درمان های در حال آزمایش هستند.

“مردم در حال رفتن به آزمایش بسیاری از درمان های در ماه های آینده تا حد زیادی به توان امیدوار است که, اما, این مهم است برای مردم به رویکرد شواهد با احتیاط,” او گفت:.

چه تر است, اصلی مطالعه ساخته شده با استفاده از یک نمونه کوچک اندازه فقط 26 نفر است, نه به صورت تصادفی انتخاب شدند که شش نفر کاهش یافته است. آن شش “بيماران نامناسب کاهش یافته است از تجزیه و تحلیل” Dahly گیتس و موریس نوشت.

اما در روز قبل از آنها منتشر شده و نگرانی های مطرح شده توسط دانشمندان و دیگر ناظران در مورد چقدر اعتماد به نفس باید قرار داده در درمان تجربی.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار که به نظر می رسد اغلب در کنار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اخبار همایش ها در جلسات قبلی و تلویزیون اخبار مصاحبه شرح داده شده شواهد برای درمان به عنوان “حدیثی” نه کارشناسی و نه در آینده از کارآزمایی بالینی کنترل شده.

CDC را COVID-19 درمانی دستورالعمل دولت همان.

پرسید اگر وجود دارد هر گونه شواهد از مواد مخدر استفاده می شود می تواند به عنوان یک پیشگیری Fauci بدون ابهام بود. “جواب این است: هیچ.”

در فرانسه, مکان عمومی, اعتیاد به مواد مخدره بیش از درمان ترکیبی تحت فشار قرار دادند توسط Dr Didier Raoult که همکاری این مطالعه که ادعا دارو دسته کوچک موسیقی جاز موثر بود چراغ ملت اقتدار بهداشت در روز سه شنبه به صراحت منع استفاده کلروکين درمان برای COVID-19 به جز در “شدید” موارد و تنها به عنوان آخرین چاره.

پزشکان همچنین هشدار داده اند که مصرف این داروها می تواند منجر به مرگ عوارض جانبی.

“آنها می تواند گاهی اوقات باعث می شود ریتم قلبی کشنده مشکلات به همراه دیگر عوارض جانبی ایم” Dr Faheem یونس ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه مریلند فوقانی Chesapeake نظام سلامت است.

بیشتر چه, مردم عجله به داروخانه برای خرید این داروها ممکن است کسانی که به آنها نیاز دارید برای درمان شرایطی مانند لوپوس.

حتی پزشکان و پرستاران — غیر اخلاقی — تلفن سفارشات برای خود دوستان و خانواده خود را.

سحر باترفیلد صاحب غرب کاکائو داروخانه در شهرستان Brevard, Florida کارکنان خود گفت: دریافت حداقل 15 تماس به نمایندگی از ده ها تن از بیماران طی چند روز گذشته.

“وجود دارد کمبود آن” در سراسر زنجیره تامین, او گفت:. “در میان خودمان داروسازان در حال صحبت کردن در مورد انجام سهمیه بندی.”

باترفیلد می گوید همکار داروسازان او صحبت به ورزش هستند اختیار و امتناع از پر کردن سفارشات که الکی یا برای پیشگیری و یا مردم را احتکار. او اطمینان می داد که بیمارانی که در غیر این صورت نیاز به این داروها دسترسی دارند و همچنین.

“ما در حال گرفتن تصادفی تماس از پزشکان,” او گفت: “ما به آنها بگویید که ما در حال رفتن به انصراف از آن.”

“من غافلگیر شده است که ما در هیئت مدیره داروسازی است که اعتماد ما اختیار او گفت:” اما افزود: “این امر می تواند مناسب” برای مقامات دولتی به موضوع قوانین و مقررات.

او همچنین گفت که در داروخانه های محلی آماده برای فروش به بیمارستان باید درمان موثر ثابت پس از نیویورک محاکمه. “آنها در حال پرتاب اسپاگتی روی دیوار واقعا….”

در روستایی DeFuniak Springs در فلوریدا, شهرستان والتون, Shane راهب بزرگ مالک نسخه محل گفت که او تا به حال حداقل یک لوپوس بیمار قادر به پر کردن نسخه خود را به آنها بعد از اول رئیس جمهور با اشاره به هیدروکسی کلروکین و درمانی آزیترومایسین پنجشنبه گذشته.

راهب بزرگ گفت: آنها می تواند پر کردن است که فرد تجویزی به عنوان او و دیگر مستقل داروسازان پیش بینی شده به اجرا در هفته قبل از زمانی که برای اولین بار داده های آمده از فرانسه است.

مانند Butterfield, ابوت است که به دلیل خودداری از پر کردن سفارشات به جز از پزشکان برای بیماران با تست مثبت. “ما تبلیغات نیست,” او گفت: خود را اولویت حصول اطمینان از وجود یک منبع در خط مقدم برای بیمارستان ها و ادارات بهداشت محلی از احتمال محاکمه در نیویورک به نوبه خود موفق خواهد بود. در حال حاضر, او گفت:, او ارائه شده متوسط عرضه در هزینه برای یک عمده Pensacola منطقه بیمارستان در کشور همسایه Escambia County است.

“ما در حال صرفه جویی در این صورت زمانی که مورد نیاز است,” او گفت:.

تماس به فلوریدا هیئت مدیره داروسازی هدایت شدند به فلوریدا در بخش بهداشت و درمان است که در کنار موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل بیماری بازگشت نیست سوالات توسط مطبوعات زمان.

CVS در بیانیه ای به فلوریدا امروز گفت: “ما داروخانه ها را به دنبال خواهد داشت هر دولت و توزیع دستورالعمل ها و یا محدودیت در مورد استفاده از این داروها برای COVID-19. در کشورهای با دستورالعمل های ما در حال محدود کردن توزیع برای COVID-19 درمان به 10 روز عرضه با هیچ پر کردن مجدد است.”

برخی از ایالت ها شروع به سرکوب. اوهایو در روز یکشنبه صادر نسخه دستورالعمل ممنوعیت پیشگیرانه با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 بيمار و تنظیم دسترسی داشته باشید. تگزاس, آیداهو و نوادا گرفته اند مراحل مشابه.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>