این FDLE بررسی کلانتر بررسی گرگوری ادواردز’ مرگ: آنچه در آن است ؟

فلوریدا تودی | No comments

در اوایل این ماه Brevard County Sheriff Wayne Ivey اعلام کرد که او به دعوت وزارت فلوریدا اجرای قانون به نقد و بررسی خود آژانس homicide investigation of Gregory لوید ادواردز که پس از یک درگیری با چندین نمایندگان در Brevard County Jail.

“این مهم است که توجه داشته باشید که ماموران دوباره به تحقیق در این مورد ما می رویم به انجام کامل و بی طرفانه نقد و بررسی از کار در حال حاضر انجام شده توسط Brevard County, کلانتر,” گفت: FDLE نماینده ویژه مسئول Lee Massie به عنوان او به نظر می رسد در Ivey را Facebook تصویری اعلام.

“ما می تواند بررسی سوابق تحقیقی و تمام فیلم کلانتر است در مورد. ما خواهید بود به دنبال دقت و کامل در این تحقیقات” او گفت:.

این FDLE نقد و بررسی خواهد شد انجام شده توسط یک عامل خاص استاد راهنما در اورلاندو منطقه ای مرکز عملیات با نظارت دستیار نماینده ویژه مسئول به گفته سخنگوی آژانس Gretl Plessinger.

معلوم نیست چه مدت در حال حاضر هفته ای نقد و بررسی را برای تکمیل. Plessinger گفت: این بستگی به حجم مواد است که نیاز به بررسی و چه FDLE می آموزد از آنها.

اما آنچه که دقیقا می کند یک بررسی به دنبال دارد و چه خواهد شد FDLE بود به دنبال در هنگام رفتن بیش از کلانتر تحقیق که پیچیده شده بود تا در سال گذشته ؟

با توجه به Plessinger آژانس ندارد معیارهای از پیش تعیین شده در هنگام نزدیک شدن به یک نظر.

“از هر نظر منحصر به فرد است و باید چنین رفتار شود” او نوشت: در یک ایمیل به فلوریدا امروز. “آنها بازبینی اطلاعات در حال حاضر جمع آوری شده از بررسی است.آنها نگاهی به گزارش های تحقیقی, پورنو پزشکی قانونی و همه شواهد از بررسی است.”

با توجه به یک کارآگاه سابق و ملی مشهور اجرای قانون مشاور ران Martinelli, این می تواند به معنای پرسش از ماهیت تحقیقات مانند این که چگونه شواهد و اطلاعات جمع آوری شد و آشتی و چگونه یافته از جمله کسانی که به پزشکی قانونی شد پشتیبانی شده توسط این حقایق است.

Martinelli که متخصص در استفاده از زور و در مرگ بازداشت نظرات خودداری از اظهار نظر مستقیم در مورد گرگوری لوید ادواردز اما به طور کلی توصیف انتظارات خود را برای بررسی یک تحقیق که درگیر خاص با استفاده از زور مانند اسپری فلفل یا تف هود.

ادواردز بود 38 ساله ارتش آمریکا مبارزه با پزشک مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه که در بیمارستان درگذشت on Dec. 10, 2018, یک روز پس از درگیری با عنوان بسیاری از هفت نمایندگان که پانچ, سست عنصر, فلفل, اسپری, tased, بسته او را به خویشتن داری صندلی قرار داده و یک تف هود بر او و سپس او را از چپ به تنهایی در یک سلول تنها برای پیدا کردن او بی توجه برخی از 16 دقیقه بعد. تف هود که شبیه مش خوب رشته قرعه کیسه قرار داده شد بیش از ادواردز سر با اسپری فلفل هنوز در چهره اش.

بروارد را معاینات پزشکی دکتر ساجد S. Qaiser حکومت ادواردز’ مرگ یک “حادثه” ناشی از “هذیان هیجان زده و عوارض” به دلیل “بیش فعال دولت و پس از آن خویشتن.”

هیجان زده هذیان تشخیص Martinelli گفت: باید حمایت شود به طور کلی بر اساس شواهد یک درجه حرارت بدن بیش از 103 درجه یک تجزیه و تحلیل از cryogenically حفظ بافت مغز توسط excited delirium متخصص دبورا مشهد در دانشگاه میامی و شواهد از یک قلب بزرگ.

بیشتر: Excited delirium: نادر و کشنده سندرم یا بیماری به بهانه مرگ و میر توسط پلیس ؟

قبلا: بالا معاینات پزشکی و تردید ارتش جانباز مرگ در بروارد زندان یک تصادف بود

Dr. Stephen J نلسون رئیس فلوریدا پزشکی بازرسان کمیسیون پس از بررسی ادواردز گزارش کالبد شکافی سوال Qaiser یافته است و گفت که او متقاعد نشده شواهد پشتیبانی هیجان زده هذیان تشخیص است.

Martinelli گفت که او را نگاه کنید و ببینید اگر اصلاحات افسران آگاه بودند از یک تشخیص روانپزشکی از یک موضوع در بازداشت خود و چه نشانه آنها مجبور به واکنش نشان می دهند.

“چه کلامی و فیزیکی و روانی نشانه ارائه شد که اصلاحات افسران می تواند پاسخ به” او گفت:.

ادواردز تاریخچه پزشکی از جمله PTSD تشخیص اشاره شد توسط غرب ملبورن پلیس در زمان دستگیری او.اطلاعات و بیکر عمل مدارک تکمیل شد با دستگیری یک افسر پلیس و تحویل داده شد به زندان همراه با ادواردز.

زندان کارکنان و نمایندگان که شاهد ادواردز قبل از درگیری شهادت به کلانتر تحقیق درباره ادواردز’ نامنظم و اشتباه در رفتار از جمله کوبیدن بر برگزاری سلول و پنجره “اقدام به خارج.”

در استفاده از فلفل اسپری Martinelli گفت: تحقیق و تفحص باید سند چه نوع از اسپری فلفل استفاده شد و از چه نوع قوطی, چگونه آن را اعمال می شود و چه مدت از برنامه بود.

Martinelli همچنین گفت: استفاده از تف, ماسک باید سوال را در راه های زیر: “در آن بود departmentally تایید ؟ است وجود دارد یک سیاست است که معاملات با استفاده از تف ، چه نوع از تف, ماسک بود ؟ او به صورت دوره ای مورد بررسی قرار?”

بیشتر: مرگ در زندان: ارتش جانباز درمان در بروارد زندان تجاوز کلانتر, سیاست های

بیشتر: این وقایع از یک ارتش ایالات متحده دامپزشک خشونت پایان در بروارد زندان

به طور کلی هر دو یک تف ماسک و اسپری فلفل مهار تنفس Martinelli اشاره کرد.

“اسپری فلفل نیز باعث خلط (تف) و مخاط تولید می باشد. آن را به پوشش داده شده در داخل ماسک پس چه ماسک مانند نگاه? بود وجود دارد یک استفراغ پاسخ ؟ ” او گفت:.

اما فراتر از خاص و استفاده از نیروی Martinelli گفت: بررسی تحقیقات پلیس نیاز به نگاه کلی کیفیت سوالات.

“بررسی نیاز به آشتی درستی تمام اطلاعات,” او گفت:.

“آن را باز و تحقیقات از او پرسید: یا “شدند, محققان در تلاش برای مناسب از پیش تعیین شده روایت?”

“محققان نیاز به نگه داشتن چشم خود را باز و قبول هر گونه امکان … و هیچ اعتبار تعيين تا زمانی که آن را پشتیبانی علمی حقایق و شواهد پزشکی قانونی,” او گفت:.

“من می خواهم برای دیدن آنچه که طبیعت کار خود را است,” او گفت:. اضافه کردن “من می خواهم برای دیدن چگونه سوالات خود را تعبیر

فلوریدا امروز بررسی تحقیقات جنایی را به عنوان به خوبی به عنوان امور داخلی بررسی است موضوع را به FDLE, بررسی دریافتند که نمایندگان نقض حداقل 14 کلانتر, سیاست در مقهور ساختن ادواردز عمدتا کسانی که مرتبط با نیاز به مراقبت های پزشکی بعد از تمام این اشکال مختلف از زور استفاده شد او را مهار.

این BCSO کارکنان خدمات کاوشگر این سازمان معادل یک امور داخلی تحقیقات همچنین نشان داد که تف هود که قرار داده شد در Edwards’ سر قرار داده نشده وجود دارد به دلیل ادواردز شد به طور فعال تف اما از آنجا که اصلاح نمایندگان نمی خواهید به مخاط از اسپری فلفل بر روی خود را دارند.

این کاوشگر نیز در بر داشت که پس از تف, ماسک برداشته شد — زمانی که نمایندگان حضور داشتند به یک بی ادواردز — آن پرتاب شد توسط یک زندانی در جهت اصلاحات افسر به جای اینکه به عنوان مدرک حفظ.

شاید یکی از مهم ترین جنبه های نقد و بررسی خواهد شد تلاش برای مطابقت با داستان از این تحقیقات به آنچه به نظر می رسد در زندان فیلم گرفته شده در آن روز که کلانتر, خودداری کرده است را با استناد به نگرانی های امنیتی.

کلانتر Ivey در هفته گذشته ارائه شده ادواردز بیوه کاتلین ادواردز فرصت به دیدن این فیلم همراه با فرد دیگری. او در ادامه به تحت فشار از رسانه ها دفاع وکلای مدافع عمومی و گروه های جامعه به این ویدئو در دسترس عموم است.

این FDLE عامل در اورلاندو خواهد شد که دسترسی به این فیلم را که باید مقایسه شود و در برابر حوادث گذاشته شده در این گزارش توسط BCSO محققان.

“در این بررسی اگر ما پیدا کردن هر گونه نگرانی ما آن را به دولت وکیل و درخواست برای راهنمایی در مورد چگونگی ادامه. در غیر این صورت پس از بررسی کامل ما به اشتراک گذاشتن یافته های ما با کلانتر Ivey,” Plessinger گفت.

دادستان فیل آرچر را در سال گذشته پاک همه نمایندگان کیفری تخلف پس از بررسی BCSO را گزارش تحقیقی و یافته های بروارد معاینات پزشکی.

کاتلین ادواردز به دادگاه تجدید نظر به دفتر والی و FDLE چندین بار به دوباره مورد بررسی. در ماه نوامبر FDLE باز بررسی ادواردز’ شکایت اما بسته به سرعت آن را با استناد به عدم استفاده از اختیارات قانونی به شفاعت پس از اجرای قانون محلی آژانس در حال حاضر انجام تحقیقات خود را.

حقوقی تفاوت این زمان در اطراف, با توجه به FLDE سخنگوی Plessinger است که دعوت شد ساخته شده توسط کلانتر, و که آژانس در حال بررسی پرونده خود دارد.

“FDLE حق ندارد به طور مستقل بررسی مرگ مگر ما دریافت یک درخواست از اجرای قانون رسمی و با صلاحیت (رئیس پلیس یا کلانتر). یک درخواست از یک نهاد خصوصی, وکیل و یا از خانواده مرحوم اجازه نمی دهد که برای FDLE به بیش از و یا باز کردن هر گونه مستقل تحقیق” Plessinger گفت: در یک ایمیل.

هنگامی که بررسی کامل آن را تبدیل به رکورد های عمومی.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>