گل کاکتوس بشکه از جنوب غربی

مایدزرت | No comments

از آن آسان است به یاد داشته باشید جنس Ferocactus اگر شما فکر می کنم وحشی-کاکتوس. این گونه توزیع بیش جنوب کالیفرنیا, Baja و آریزونا افسانه در طبیعت و حتی بهتر از تمایل ما در مناظر. صاحبان قبلی خانه من بودند مشتاق RV مسافران در روز خریداری شده که کاکتوس در سراسر جنوب غربی کاشته و آنها را با هم در اینجا. این “می یابد” شامل طیف وسیعی از بشکه کاکتوس شما به ندرت در بلوم با هم.

از مشاهدات بشکه کاکتوس ها همه فوق العاده غربی بزرگ بومی گیاهان برای باغ. آنها بلوم زیبا در بهار و پاییز; برخی استثنایی با برآمدگی قرمز است که نور در پشت جبهه از یک غروب خورشید. آنها تولید میوه های بزرگ پر از دانه هایی که خوراک طیف وسیعی از حیات وحش است. با به معنای واقعی کلمه هیچ مراقبت و یا هرس مورد نیاز این ما بیشتر کم-تعمیر و نگهداری آفات-رایگان کاکتوس گونه است.

یک مشکل این است که به ندیده آنها غیر ممکن است برای تشخیص از یکدیگر است. اما با همه چیز دیگری در کارخانه انگلستان واقعا گل باروری ساختار است که مهم است. گل ها چگونه ما را متمایز گونه بنابراین شناخت آنچه بلوم می رود به چه گونه کمک خواهد کرد که شما آنها را می دانیم این بهار. گل نیز چگونه به شما بگویم مشترک بشکه از برخی از واقعا خاص و نادر آنهایی که برای باغ.

Bisnaga یا قطب نما در هر بشکه

گونه شناخته شده ترین است بومی محلی Ferocactus cylindraceus شناخته شده به عنوان “قطب نما در هر بشکه رسید.” این کاکتوس همیشه متمایل به جنوب فقط به عنوان خزه رشد می کند در سمت شمال از درختان جنگل برای مفید حساب در بیابانی وسیع. آنها بلوم با تاج زرد لیمو گل در بهار است. این کاکتوس ارزش بود توسط Cahuilla که بو جوانه گل خوردند, گل, تازه, لذت می برد, شیرین, میوه رسیده و سپس جمع آوری دانه ها برای ذخیره سازی.

ستون فقرات بلند بشکه کاکتوس Ferocactus rectispinus

این گونه است که نام خود را “راست” برآمدگی است که می تواند بیش از 4 اینچ طولانی است. این یک کنجکاو بومی باخا بومی به مناطق کوهستانی وجود دارد که آیا به همان اندازه نیز در بیابان ما — بالا و پایین.

مکزیکی آتش بشکه Ferocactus pringlei

این یکی از چند تجمع بشکه کاکتوس که سرچشمه بیش از یک بخش بزرگی از مکزیک است. آن را به نام قرمز روشن رنگ آمیزی از برآمدگی است که به معنای واقعی کلمه درخشش در بازگشت نور از طلوع یا غروب خورشید. این نادر است, نارنجی, گل بشکه تولید بزرگ, زرق و برق دار انبوه در طول زمان است.

شبه جزیره بشکه کاکتوس Ferocactus peninsulae

قرمز گل در هر بشکه است که یکی دیگر از گونه های بومی از شبه جزیره باخا کالیفرنیا. ارزش شکار برای زنده روبی شکوفه است که به نظر می رسد تقریبا رنگین کمانی در نور مناسب. بسیار بزرگ میوه ها را دنبال کنید. این گونه است که کاملا شبیه به تاونسند بشکه کاکتوس Ferocactus townsendianus یافت در همان زیستگاه.

آریزونا بشکه کاکتوس Ferocactus wislizeni

این اولیه بشکه آریزونا و به میزان کمتر تگزاس و نیومکزیکو به سونورا, مکزیک. تقریبا یکسان به ما بومی بشکه اما گل رنگ قرمز رنگی. گل رنگ متفاوت خواهد بود در وحشی پس از خرید در شکوفه.

آبی بشکه کاکتوس Ferocactus glaucescens

این نور آبی پوست کاکتوس با آن متضاد زرد برآمدگی است که زیبایی واقعی از صخره های سنگ آهک از ایالت ایدالگو, مکزیک. گل زرد روشن دو کنتراست بصری. هر چند به نظر می رسد مناقصه این کاکتوس جای تعجب است که سازگار به سرد در ارتفاع ترجیح می دهند محافظت بیشتر از تابستان مکان های خارج از منزل.

همه این کاکتوس در دسترس است برای خرید اینجا را در دره. پیدا کردن نمونه در Mariscal کاکتوس در بیابان چشمه های آب گرم برای یک نگاه خوبی در اندازه های بزرگ. استفاده از گیاه شناسی نام به عنوان بسیاری از نام های رایج مانند “bisnaga” توصیف بسیاری از گونه ها.

این کاکتوس به طور طبیعی اقتباس به ما کویر خاک تا کاکتوس پیوند رشد در اینجا. هرگز پیوند از وحشی. پیدا کردن نمونه برای فروش به مطمئن شوید که شما قانونی است. پس از آن هر سال به عنوان بشکه مجموعه شکوفه های شما لذت بردن از همه تنوع رنگ گل و ستون فقرات و میوه که غربی کویر را ارائه کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>