پایه و اساس پالم اسپرینگز Unified School District راه اندازی COVID-19 صندوق اضطراری

مایدزرت | No comments

به عنوان پالم اسپرینگز Unified School District دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان در حال تنظیم به آموزش از راه دور با توجه به فیزیکی بسته شدن مدارس سراسر شهرستان ریورساید همراه با بسیاری از کشور از طریق پایان سال تحصیلی بنیاد PSUSD راه اندازی کرده است $1 میلیون COVID-19 اضطراری کمپین برای خرید نیاز به مکمل مواد از جمله لوازم مدرسه و کتاب.

“در این فوری برای حداقل چند ماه آینده ما در حال کار برای افزایش منابع مالی لازم برای نگه داشتن بچه های ما تحریک سالم و یادگیری در خانه و گفت:” بنیاد مدیر الن گودمن.

در سال های اخیر پایه و اساس است و با تمرکز بر طرح های تامین مالی مانند رباتیک; علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی تجهیزات و ابزار موسیقی. اما غیر انتفاعی و تمرکز معطوف شده با توجه به نیازهای فوری از دانش آموزان درگیر در آموزش از راه دور.

“ما در حال تمرکز بر جمع آوری پول برای لوازم مدرسه به غنی سازی خانه-مدرسه تجربه و درسی مرتبط و تفریحی کتاب را در یک زمان از کتابخانه تعطیلی” گودمن گفت:, و اضافه کرد که این کمپین گسترش خواهد یافت به عرصه هنر و ممکن است در تابستان موسسه آموزش در هفته های آینده.

بیشتر: اعضای PSUSD هیئت مدیره آموزش و پرورش ابراز غرور و افتخار به اشتراک گذاری افکار در مورد COVID-19 همه گیر

بیشتر: Coronavirus: پالم اسپرینگز Unified School District کارکنان آماده شدن برای مرحله سوم آموزش از راه دور برنامه

“این بسیار مهم است ما در حفظ و یادگیری دانش آموزان و پر رونق در حالی که آنها در حال انجام درس و تلاش برای نگه دارید تا در صفحه اصلی” گفت: سرپرست مدارس ساندرا لیون. “این یک زمان فوق العاده ای با بسیاری از دانش آموزان ما پدر و مادر furloughed بدون پرداخت و یا گذاشته است. بسیاری از چیزهایی هستند که قربانی در این زمان دشوار است. ما نمی توانیم اجازه می دهد یک نسل از کودکان محلی آموزش و پرورش به یکی از آنها خواهد بود.”

بنیاد COVID-19 صندوق اضطراری را ارائه لوازم مانند سه حلقه کلاسور دو طرفه پوشه جیب صف نوت بوک, کاغذ قابل شستشو نشانگر, ساخت و ساز, کاغذ, قیچی, کتاب ترکیب مداد نوک گلوله ای قلم پاکن کارت های شاخص و مدادهای رنگی همراه با کتاب های دانش آموزان می تواند به عنوان خوانده شده در خانه.

کنگره اخیرا گسترش خیریه کسر آن را تبدیل به یک سال “جهانی کسر.” کلاه سالانه دادن برداشته شده از 60% از درآمد ناخالص تنظیم شده به 100 ٪ برای سال 2020 سال مالیاتی برای کسانی که itemize و کسانی که نمی itemize مجاز کسر تا 300 $به صورت نقدی دادن.

گودمن نیز به اشتراک گذاشته شده است که این بنیاد یک اهدا کننده مسابقه برای اولین بار از $20,000 مطرح شده برای COVID-19 صندوق اضطراری. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کمک مالی بازدید psusdfoundation.net/covid19.

Joan L. Boiko هماهنگ کننده ارتباطات و توسعه جامعه برای پالم اسپرینگز Unified School District. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 883-2701 ext. 2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>