بزرگ فلوریدا ماسک غوغا: Give me liberty or give me نفس! | لایحه Cotterell

فلوریدا تودی | No comments

نظر

همه ما می دانیم که آزادی من در نوسان مشت من به پایان می رسد که در آن بینی خود را آغاز می شود.

یک نتیجه فرعی که سنگین مفهوم حقوقی, سپس ممکن است نشان می دهد که حق من به عطسه و سرفه و یا فقط نفس کشیدن به شدت متوقف می شود که در آن شخصی خود را هوا فضا شروع می شود. دولت در نتیجه یک بهداشت عمومی علاقه تحمیل معقول و انسانی در پتانسیل گسترش cooties یک شهروند دیگر در مکان های عمومی.

آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. اما در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس و در امریکا زمان pugnacious سیاسی این ایده از آلوده کردن هر یک از دیگر باعث شده است که درگیری حقوقی در سراسر فلوریدا.

تا کنون حس مشترک به نظر می رسد غالب.

همه — تقریبا همه موافق ما باید به پوشیدن ماسک در هنگام خرید کار و یا کمین در مکان های عمومی. اما دعاوی ظاهر در اینجا وجود دارد و به تازگی بپرسید که آیا ماسک هستند و هر گونه خوب است اما آیا دولت می تواند ما را به آنها را می پوشند.

“حق شود از نفوذ دولتی’ به صورت خودکار و یا به طور کامل محافظت فرد از انجام مقررات” قاضی جان Kastrenakes نوشت: این هفته در حفظ پالم بیچ شهرستان ماسک صورت فرمان.

“بیشتر به نقطه,” او گفت: “حقوق اساسی و آرمان های دولت محدود نمی تبرئه یک شهروند از دنیای واقعی پیامدهای فردی خود را انتخاب و یا در غیر این صورت اجازه می دهد آنها را به طور کامل شرک اجتماعی خود را موظف به همکار خود آمریکایی ها و یا به جامعه به عنوان یک کل است.”

چیزی وجود دارد — نه — به تحسین این “don’t tread on me” در واکنش به شهر و شهرستان ماسک حکم. که شدید رگه هایی از استقلال است و احتمالا به همین دلیل رژیم صهیونیستی. ران DeSantis حاضر به صدور چنین حکم و به همین دلیل رئیس جمهور تهمت تنها به تازگی اجازه خود را به دیده می شود با بینی و دهان خود را پوشش داده است.

قوی وجود دارد سیاسی پنهانی در اینجا یک reflexive لیبرال-محافظه کار برخورد. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه است تحت پیگرد آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک دموکرات بیش از شهرستان خود را ماسک فرمان. و ناموفق مورد در برابر Leon County حکومت فشرده شده توسط محلی ایران رئیس اوان قدرت.

از نظر فلسفی محافظه کاران می تواند کامل حزب چای در قطره از سه گوشه کلاه هر زمان که آزادیهای فردی هستند حتی کمی نقض. لیبرال ها هر چند نمی مراقبت از آنچه شما انجام — تا زمانی که دولت به آن نیاز دارد.

اما در این مورد, آن را مانند برادر بزرگ باعث می شود ما پوشیدن پروانه beanies خوردن ما اسفناج و قلم مو دندان های ما. من ماسک محافظت از شما بیشتر از من و با توجه به آنچه در خطر است — و از جمله دائمی خاک چرت زدن — دولت مشروع بهره در همه پوشیدن یک.

شما باید یک راست به نوشیدن مشروب و رانندگی اتومبیل های, اما در همان زمان. شما باید یک راست به دود اما از آن جایی که به دیگران ضرر است. شما حق دریافت برهنه, مناسب با زمان و مکان و هدف.

وجود دارد کمربند ایمنی و کلاه ایمنی موتور سیکلت ، هر منطقه بندی و تصمیم گیری در نقض کسی حق استفاده از زمین های خود را, اما در خدمت منافع مشترک — و یا آن را قرار است به.

دولت Rep. آنتونی ساباتینی R-Howey-in-the-تپه ساخته شده است که مبارزه با ماسک حکم چیزی از جنگهای صلیبی پر کردن مناسب در برابر آنها را در چندین شهر و شهرستانهای استان است. او به نظر می رسد به از دست دادن موارد با توجه به مبهم 1905 آمریکا تصمیم دیوان عالی کشور تایید یک شهر حکومت در ماساچوست fining کسانی که حاضر آبله واکسیناسیون.

Henning جاکوبسن یک کشیش لوتری که گفت که او تا به حال یک واکنش بد به قبلی شات ادعا که شهرداری سیاست نقض شخصی خود آزادی است. دادگاه عالی برگزار شد که حقوق فردی ممکن است عملکرد “تحت فشار از خطر بزرگ” برای عموم خوب است.

ساباتینی گفت میامی جدید تایمز که در مورد نوع “خاکی” پس از 115 سال است.

“جاکوبسن مورد predates تمام مفاهیم مدرن است,” او گفت:. “این واقعا چیزی خاص. آن چیزی را می گوید که هر کس موافق با که [دولت] دهکدهای قدرت پلیس است که باید متعادل با حقوق فردی است.”

فلوریدا گسترده حفاظت از حریم خصوصی در قانون اساسی ما گفت: ما از سمت راست به سمت چپ به تنهایی توسط دولت به عنوان آنجا که ممکن است. قدرت این شهرستان اوباما رئیس ادعا که Leon County, ماسک فرمان نقض چنین حقوق و حریم خصوصی

اما مدار قاضی جان کوپر حکم داد که حریم شخصی نیست تهمت امنیت عمومی.

“اگر مردم در حال رفتن به ماندن 6 تا 10 فوت از هم جدا و اگر مردم در حال رفتن به رفتن به کسب و کار و گسترش آن در همه جا و سپس در مورد تنها چیزی که در دسترس است یک ماسک صورت” کوپر گفت.

لایحه Cotterell بازنشسته است تالاهاسی دموکرات کنگره خبرنگار می نویسد که دو بار در ستون هفتگی. او را می توان در رسید [email protected]

تاریخ گفتگو

ارسال نامه به سردبیر (حداکثر 200 کلمه) و یا خود را به نوبه خود ستون (حدود 500 کلمه) [email protected] لطفا آدرس خود را تنها به منظور تأیید و اگر شما ارسال به نوبه خود شما را نیز شامل یک عکس و 1-2 خط زیستی خود را. شما همچنین می توانید ارسال ناشناس Zing!s در Tallahassee.com/Zing.

ارسالی منتشر شده در فضای در دسترس بر اساس. همه ارسالی ممکن است برای ویرایش محتوای وضوح و ظهر و نیز ممکن است منتشر شده توسط هر بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>