دریاچه ها می پیوندد صحرا روند, مرکز تناسب اندام, نونما امکانات برای اعضای

مایدزرت | No comments

در دورانی که خصوصی باشگاه های کشور در کویر با تمرکز بیشتر و بیشتر در زندگی به طور کلی اعضا و کمتر و کمتر در گلف-فعالیت های خاص بسیاری از کسانی که باشگاه در حال اضافه کردن قدرت پردازش مانند گسترش بازی گاه به گاه ناهارخوری pickleball دادگاه و یا توپ bocce دادگاه.

در دریاچه های کشور باشگاه در پالم دزرت باشگاه رفتن نیست با کمی اضافات در آن درایو به درخواست تجدید نظر به پتانسیل اعضای جدید در حالی که خدمت موجود در آن عضو است. A $19 میلیون نوسازی به نام سال 2020 برنامه ریزی و در حال حاضر در جریان است در این باشگاه نمی خواهد لمس 27-سوراخ گلف در همه. در عوض به طور کامل نونما clubhouse و از 14 ، 000 فوت مربع مرکز تناسب اندام هستند این محور از عصر جدید در دریاچه ها.

“The big عنصر مرکز تناسب اندام. ما تا به حال کمی بیش از 5000 فوت مربع مرکز تناسب اندام. این یکی حدود 14,000 گفت:” فرانک خربزه در حال حاضر در سال چهارم خود را به عنوان مدیر کل این دریاچه پس از قبلی کویر نانامی به بازی در برمودا دونس و مراکش باشگاه های کشور. “این است که تمام زنگ ها و سوت. شما باید یک pilates studio, چرخش, استودیو, ماساژ درمانی اتاق. ساختار قدیمی خاک یکسان می شود چرا که ما فقط به اندازه کافی پارکینگ.”

بیشتر: گز به نظر می رسد بازگشت به تاریخ آن به معرفی مجدد آن در آینده

بیشتر: از طاق: مشاهیر حکومت روز در زمین گلف در باب امید مسابقات

کوچکتر موجود در مرکز تناسب اندام تبدیل شدن به یک مشکل برای این باشگاه با گروه های مختلف در تلاش برای برنامه ریزی حوادث برای 600 فوت مربع کلاس درس در همان زمان.

“به طوری که نمی شد خوب عضویت تجربه” خربزه گفت.

مرکز تناسب اندام به طور کامل ساختمان جدید در حالی که نوسازی از محل باشگاه وانجمن است gutted ساختار قدیمی است اما حفظ این قاب از ساختمان.

تغییرات بزرگ به محل باشگاه وانجمن

“بزرگترین plus برای تغییرات در باشگاه وانجمن است که ما در حال حرکت فروشگاه گلف از طبقه دوم به پایین به سطح اول راست بعد به محدوده رانندگی بدیهی است که باعث می شود خیلی بیشتر حس” خربزه گفت. “و در همان زمان ما باید این باور نکردنی مشاهده راهرو, اما ما تا به حال هیچ بالکن (طبقه دوم). بنابراین در حال حاضر ما در حال رفتن به تمام رواق اثر درها که باز به یک بالکن و آنها را نظارت بر این نظر افسانه.”

باشگاه در صحرا و در سراسر کشور باید امکانات اضافه شده و شاید نرم تمرکز بر گلف خود را در سال های اخیر به عنوان ورزش تلاش کرده است با کاهش مشارکت و از دور بازی. بسیاری از باشگاه ها می خواهم به فروش اجتماعی عضویت به باشگاه خود و نه صرفا فروش گران تر گلف عضویت.

اما خربزه و مایک کلیفورد سر pro در دریاچه ها برای 33 سال اصرار دارند که گلف برنامه در دریاچه باقی می ماند قوی حتی برای یک 27-سوراخ تسهیلات. کلیفورد گفت: این باشگاه دارای 452 گلف عضویت اما کسانی که همه اعضای خانواده به معنی این باشگاه است و نزدیک به 700 فعال گلف بازان.

“ما خوش شانس با یک مجموعه زیبا در هنگام طلوع آفتاب شرکت داد و آن را به اعضا (در سال 1986),” کلیفورد گفت. “آنها به ما 902 خانه. این یک پروژه بزرگ است.”

اصل 18-سوراخ, پروژه دریاچه اضافه شده یک سوم نه سوراخ البته در سال 1988.

“اگر آنها تا به حال ما نمی ممکن است به عنوان بسیاری از اعضای ما” کلیفورد گفت.

در حالی که زمان کار هیچ ربطی به با سه نه سوراخ پوسته در دریاچه خربزه می گوید همیشه وجود دارد شانس برای برخی از دوره کار در آینده است.

گلف تغییرات اتفاق نمی افتد به زودی

“ما یک گلف طرح جامع به عنوان” هندوانه گفت. “آنچه که ما به عنوان مخالف به دیگر باشگاه های خصوصی که اصلا HOA عنصر را بسیار دقیق مطالعه تحقیقاتی از همه دارایی های ثابت ما, به طوری که چرخه هر یک از دارایی های ثابت آن است که آیا یک پناهگاه و یا سبز پیچیده و یا سیستم آبیاری بدیهی است که یک بزرگ. بنابراین ما رزرو دلار در هر ماه است. دلار از اعضا نسبت به آن است. ما با استفاده از برخی از ذخیره پول برای این پروژه است. قبل از ما شروع این پروژه ما تا به حال 10 میلیون دلار در ذخیره.”

“اگر آنها در حال رفتن به انجام هر کاری که ممکن است سطح برخی از كم و وجود یک سیستم آبیاری به جای در دو تا از سه nines اما این چند سال پایین جاده” کلیفورد گفت.

جدید ساخت و ساز و زمین گلف هستند و تنها بخش هایی از آنچه این دریاچه ارائه می دهد اعضای. وجود دارد مثلا قوی pickleball برنامه led توسط Marcin Rozpedski یک گذشته قهرمان ملی در رشد ورزش است.

نوسازی و ساختمان, پروژه های تایید شده توسط رای گیری از عضویت در مارس 2019 است که به طور طبیعی در مورد ساخت اعضای فعلی خوشحال است اما همچنین در مورد توسل به پتانسیل اعضای جدید که ممکن است در نگاه دریاچه ها و همچنین شبیه باشگاه های خصوصی در صحرا. خربزه می گوید او نگران نیست در مورد باشگاه های دیگر فقط خود را.

“ما احساس نمی مانند ما در رقابت با درخت اهن یا ما در رقابت با افق کویر یا چشمه یا کسی” خربزه گفت. “و مدل ما است که قطعا Bighorn, Madison, باشگاه, در باشگاه ، اما مدل ما این است که حق را برای ما عضویت. ما در آن تو رفتگی در دیوار.”

خربزه گفت: باشگاه فروخته است نزدیک به 40 خانه پس از ژوئیه 1 2019 پنج بیش از مدت مشابه یک سال پیش از آن. و در حالی که متوسط سن در باشگاه است و حدود 70 – با حدود 75 درصد از عضویت فصلی — خربزه گفت: جوان پتانسیل اعضای در حال تبدیل شدن اعضا در بخشی به دلیل اضافات جدید.

“اعضای ما هستند البته نه فقط آن ها اعضای” خربزه گفت. “آنها می خواهند (باشگاه) می شود که باشگاه های کشور با شیوه زندگی است.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>