پرکار ترین گلزن در دره بسکتبال دبیرستان رود به مربی La Quinta

مایدزرت | No comments

کالیب Gervin آخرین بازی بسکتبال در کلیسای جامع شهر بالا دست دادن در CIF-اس اس آف به لا کوئینتا ، به عنوان Gervin به یاد شیر led با شش امتیاز با 17 ثانیه باقی مانده و هنوز هم به نوعی از دست این بازی.

او هنوز فکر می کند که در مورد بازی و پس از به ثمر 2,646 امتیاز در دبیرستان و تبدیل شدن به یک امریکا در کالج است که آخرین بازی انگیزه او اغلب زمانی که او در یک زمین بسکتبال است.

“ما نباید از دست داد که بازی مرد,” او گفت:.

به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد پس از دبیرستان بسکتبال رزومه Gervin انتظار می رود که بعد از سر پسران’ مربی بسکتبال در لا کوئینتا ، استخدام در انتظار تصویب هیئت مدیره توسط شنهای صحرا منطقه مدرسه.

اگر تایید Gervin را برای دیرین سر مربی Ty توماس که هدایت Blackhawks به 17-11 ضبط و یک کراوات برای مقام سوم در کویر امپراتوری لیگ خود را در فصل نهایی در لا کوئینتا.

به عنوان یک تازه وارد در دبیرستان در سال 1997 Gervin رهبری کلیسای جامع شهر بالا به بخش سوم-AA بسکتبال قهرمانی و 23 سال بعد او هنوز هم پرکار ترین گلزن در تاریخ بسکتبال دبیرستان در Coachella Valley.

در آن زمان کار خود را نقطه در مجموع پنجم-بیشتر در جنوب بخش, تاریخ, با توجه به لس آنجلس تایمز.

بیشتر: Coronavirus و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

بیشتر: “من فکر نمی کنم ما بازی این سال است.’ بازیکن تنیس مصاحبه Krawczyk انتظار طولانی به دلیل اخراج از coronavirus

در کلیسای جامع شهر او برای غارت Hanmer که در حال حاضر مربیان در رانچو مایراج بالا و دیده هر بازیکن در دره بیش از سه دهه است.

“در من 27 سال در بیابان” Hanmer گفت: “او بهترین بازیکن من تا کنون دیده ام و نه حتی نزدیک است.”

Gervin خیلی خوب بود که او امضا شده با ملی من بخش نیروگاه لویی از دبیرستان. پس از یک فصل وجود دارد او به خانه بازگشت و به جنوب کالیفرنیا و در Azusa Pacific جایی که او یک NAIA بخش دوم همه آمریکایی.

“من بسیار هیجان زده هستم از این فرصت برای دریافت در آزمایشگاه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Gervin گفت. من می خواهم برای ایجاد یک فرهنگ وجود دارد و من می دانم که در آن شما یک مقدار زیادی از کار سخت است. من آماده ام برای آن است.”

Gervin یک برادرزاده Basketball Hall of Famer George Gervin تا به حال دو نانامی به بازی به عنوان دستیار مربی در دانشکده کویر. اخیر بیش از سه سال گذشته تحت سر مربی ترنت اسکینر.

“او برای رفتن به آماده به کار, که برای اطمینان حاصل کنید” گفت: سابق NBA بازیکن پیف ریچاردسون که مربی با Gervin در COD.

ریچاردسون و Hanmer هر گفت که Gervin را یک روح رقابتی و بی نظیر تلاش برای Blackhawks و آن را بیابان امپراتوری لیگ و حتی بیشتر رقابتی است. او سومین مربی جدید در دلم با نخل کویر و خاویر دبستان نیز ساخت مربیگری تغییرات در طول ماه گذشته.

ریچاردسون گفت که Gervin طول می کشد افتخار در حال از صحرا و می خواهد برای کمک به دیگران باید در همان فرصت های او برای بازی در سطح بالا کالج بسکتبال.

به همین دلیل ریچاردسون گفت که Gervin فشار را از بازیکنان خود را به رسیدن به پتانسیل خود را.

“او طول می کشد افتخار در حال از اینجا و طول می کشد افتخار در بازی سطح بالایی از توپ. او می خواهد تیم از سراسر جنوب کالیفرنیا به می دانم که تیم از دره می توانید توپ را بیش از حد.”

Gervin گفت که او نمی توانید صبر کنید برای شروع آموزش چیزهایی که او آموخته شده از این بازی و اگر چه او هنوز هم به یاد این تیم به پایان رسید که مدرسه خود را بالا حرفه ای او امیدوار است برای ایجاد خاطرات جدید از لا کوئینتا بالا بسکتبال.

“فرصت خود را ارائه شده است, و من نمی توانستم بگویم نه” Gervin گفت. “من واقعا هیجان زده هستم و نمی توانید صبر کنید برای رسیدن به محل کار.”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>