قابل توجه horsewoman جین Lykken Hoff

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: تریسی کنراد است که این هفته به طوری که ما در زمان این فرصت را به انتشار مجدد این “Thanks for the Memories” قسط که زد یک سال پیش در بیابان خورشید این هفته در تقریبا کامل palindromic مد جین Lykken هاف تبدیل 100 سال در 02-20-2020. تولدت مبارک جین! که بسیاری از شمع.

بسیاری از شمع مورد نیاز خواهد بود در جین Lykken Hoff کیک تولد این هفته: 99 دقیق می شود که قابل توجه است. (این حکم یک کیک بزرگ!)

اما جین قابل توجه است به دلایل بسیاری نه فقط او طول عمر: او درگیر شده است با تعداد بی شماری از جامعه باعث شده است ثابت در پالم اسپرینگز تاریخی جامعه است.

جین نیز یک استعداد ویژه horsewoman. او شروع به سوارکاری تقریبا همزمان با یادگیری به راه رفتن هنگامی که او را در پایین تک رقمی در سن 2. از یک دیدگاه بالا و دو رقمی تقریبا 99 او به یاد می آورد که وجود ندارد بسیار دیگری برای انجام این کار در صحرا برگشت ، او متعلق به اسکیت رولر اما تنها پیاده رو بود که در مقابل Desert Inn. “شهر تنها دو بلوک و یک بلوک گسترده است.” اسب سواری ساخته شده حس.

تاسیس هتل تمام ارسال مهمانان به اسب سوار به هند و دره و یا در سراسر مایل از باز کردن شن و ماسه خال خال با عصاره گل شاه پسند و جهان, گل خطمی, پاپ کورن گل و brittlebush. وجود دارد هیچ نرده و بدون نیاز به مسیرهای پیاده روی. شما می توانید ببینید در سراسر پایین دره به شهر کوچک مربوط توسط El Mirador, برج است که توسط آن به حرکت.

اسب می دانستم که راه خانه خود را به هر حال. فرانک Bogert پالم اسپرینگز ” شهردار کابوی که هم زندگی می کردند به 99 سال نوشت: در مورد جین در کتاب خود “از زین.” او ثبت شده است که یکی از جین اولین خاطرات هیجان دیدن اسب در حال اجرا آزادانه از طریق شهر. به نقل از او “بعد از بازدید کنندگان رفت و سوارکاری اصطبل فقط تبدیل اسب شل به راه خود را از خانه و…آنها انجام داد.”

بیشتر: یک کویر خشک با تاریخ خود را احاطه شده توسط داستان آب

بیشتر: بزرگترین شایعات روزنامه graced صحرا صحنه

جین پدر کارل Lykken و متعلق به اداره شده این شهر برای اولین بار به طور کلی فروشگاه “چند منظوره سرمایه گذاری” آن را ارائه مواد غذایی سخت افزار و خشک کالا. آن را به عنوان شهر اول ارسال و بعد وسترن یونیون تلگراف ، فرانک یادداشت “این اصلی بود جایی برای جمع آوری پالم اسپرینگز’ اوایل ساکنان.”

ابتدا در سال 1931 Lykken و یک گروه از دوستان بیشتر سیار تجار و سازماندهی یک هفته, تفرج خود را خواستار صحرا سواران. آنها را زین در اوایل صبح و سوار کردن برای دیدار با چاک واگن برای صبحانه پرش کار به کمی سرگرم کننده است. این یک گردهمایی اجتماعی پر از تشویق خوب و شرکت. برای پالم اسپرینگز زندگی, مجله, سال بعد, جین mused در مورد سرخ شده و تخم مرغ و بیکن و کیک داغ که “مواد غذایی پخته شده بیش از یک شعله همیشه طعم بسیار بهتر از خارج است.” سواری آمد که شامل یک کابوی خواننده و گاه به گاه طناب ترفند, اما بیشتر از آن در مورد فضاهای باز در صحرا.

عضویت در صحرا سواران باارزش بود. شما می توانید به دو برابر به عنوان یک مهمان, اما پس از آن بود که رای دادند برای ورود به باشگاه. مهم رهبران کسب و کار در اوایل پیشگامان جامعه mavens و مشهور همه به دنبال عضویت. Robert Taylor, William Holden, Clark Gable, هنری فوندا و کری گرانت همه پیوست. ستاره فیلم چارلی فارل و رالف بلامی سازندگان راکت باشگاه بودند دیرین اعضای. Trav راجرز صاحب راجرز اصطبل و مالک “سمور یا راسو و کود باشگاه” و Tony Burke های خستگی ناپذیر عکاس و روزنامه نگار از El Mirador, هتل بودند برای چند دهه.

انتخاب شدن برای خدمت در رهبری کویر سواران بود و حتی بیشتر معتبر. توسط 1972 جین دور بود تا رئیس کویر سواران. که بهار او رهبری یک رشته از سواران به وقف جدید و نوین. این باشگاه بود دیگر فقط در مورد یک کمی معاشرت داشتن متوجه شدم که پررونق توسعه دره امر باعث انقراض اسب سواری اگر مسیرهای نبودند مشخص شده و نگهداری می شود.

در فداکاری, سایت دنباله ها, رئیس, هنر اسمیت منتظر بود با یک مورد از شامپاین. جدید نوین بود که به نام دیرین عضو چارلی Berns صاحب معروف 21 باشگاه در نیویورک است. برجسته شهروندان و کابوی ها به طور یکسان مطرح شیشه ای.

که بعد از ظهر تا به حال یکی دیگر از برجسته. همه کسانی که حضور خواند “تولدت مبارک” به جین Hoff. او با یک outsized کارت تولد با تمام اسامی اعضای نوشته شده بر روی آن.

از بالا در جدید دنباله کوه حزب منتقل راکت باشگاه برای یک موسسه خیریه ناهار. پول مطرح شده می تواند مورد استفاده برای ساخت جدید Lykken دنباله به افتخار جین پدر و بنیانگذار کویر سواران. تقریبا 50 سال بعد و کمال horsewoman جین Lykken Hoff بسته شدن در روز سه رقمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>