این Viera Co. ساختمان قرض غرب با دریاچه های بزرگ, ناهار خوری خرده فروشی در نزدیکی I-95 خروجی

فلوریدا تودی | No comments

بزرگ پاکسازی دستگاه جنوب Viera بلوار ایالتی 95 تبادل را تبدیل به قرض غرب عمده “شهری خیابان” پروژه میله میله به ویژگی های دفتر شرکت پردیس لیک فرانت ناهار خوری, خرده فروشی, مکانهای تفریحی دو هتل ها و ساختمان های اداری و چند خانواده مسکن است.

“این است که در حدود 115 هکتار است. و تصور ما این را به عنوان یک مهم اجتماعی و حرفه ای محل تجمع در Viera و Brevard County,” تاد Pokrywa رئیس Viera Co., گفت: در طول یک شنبه صبحانه گفتار.

“این یکی از در دسترس ترین و قابل مشاهده مرکزی تجارت مراکز در تمام شهرستان Brevard” Pokrywa گفت.

Pokrywa اعلام کرد قرض غرب پروژه در طول ملبورن منطقه ای مجلسی سخنرانی در تعطیلات مسافرخانه ملبورن-Viera. واوا و Chick-fil-A قبلا اعلام کرد و گفت: های مختلف نامعلومی شرکت امضا قرارداد و نامه بهره برای ساخت وجود دارد.

این Viera Co. ساختمان جدید پا دریاچه اندرو رانندگی از Viera بلوار جنوب به امروز پایانه پشت Viera بالا, باز, توسعه قرض غرب است. اولین خدمه خواهد ساخت دریاچه اندرو درایو میدان ارتباط با شرق گسترش Porada رانندگی که امروز به پایان می رسد بین Caudill & McKnight ارتودنسی و لبخند Viera دندانپزشکی.

کسانی که جاده های جدید باید باز در آوریل یا مه Pokrywa گفت. بعد از آن کار را شروع به گسترش دریاچه اندرو درایو جنوب به Viera بالا ایجاد مستمر جاده به Viera میدان و فراتر از آن. که در جنوب لینک باید در ماه آوریل باز 2021.

“این واقعا تغییر الگوهای ترافیک درون Viera. چون در حال حاضر شما باید موازی جاده با ورزشگاه پارک وی ارائه شمال-جنوب و اتصال” گفت: Scott Miller, Viera Co. معاون ارشد فروش و توسعه جامعه.

بیشتر: دریاچه اندرو درایو به گسترش شمال پشت Viera بالا, ارتباط با Viera بلوار

بیشتر: مخزن کوسه’ شامپو کارآفرین از Viera بالا هدایت Nohbo به ارتفاعات جدید

قابل توجه اصلی 26 هکتار بین ایالتی 95 قرض گودال شده است خشک خشک. ناوگان تجهیزات زمین در حال حرکت و کامیون کمپرسی است که تعمیق و گسترش این دریاچه به حدود 30 هکتار گفت: اوا ری سخنگوی Viera Co.

“Viera Co. به شکل این دریاچه به مرکزی از ویژگی های جدید این دروازه به ویرا که در اطراف تفریحی دنباله برنامه ریزی شده است و با استفاده از در نظر گرفته شده به جلو در آن به استفاده از آب انداز به منعکس کننده پر جنب و جوش و فعال Viera شیوه زندگی” میلر گفت.

“ما احساس آن مناسب بود و از لحاظ تاریخی جالب به اذعان میراث زمین و آفرینش های اصلی شمالی-جنوبی بزرگراه در سواحل شرق ایالات متحده آمریکا با نام قرض غرب,” او گفت:.

شرکت پردیس زنجان فقط در جنوب دریاچه است. از سال گذشته Pokrywa گفت: Viera بود 725 کسب و کار با 9,915 کارکنان.

“وجود دارد یک متریک در نظر با استفاده از مخلوط برای کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع است که ما در حال هدف قرار دادن. و این که: تقریبا یک دائم کار تمام وقت در حال ایجاد برای هر خانواده است که توسعه در جامعه است. خب این مشخصه از پر رونق استفاده از مخلوط جامعه — و نه یک اتاق خواب و جامعه” Pokrywa گفت: در طول سخنرانی خود.

“و ما یک باند در مقابل از ما,” او گفت:.

نزدیک USSSA Space Coast پیچیده است کمک به درایو قرض غرب توسعه میلر گفت. Fairfield Inn & Suites by Marriott در Viera مرکز شهر رسیده است و بیش از 90 درصد اشغال پس از افتتاح آن در اردیبهشت Pokrywa گفت.

قرض غرب را به عنوان entryway و محله توپی Viera آینده “ایجاد کرد 3” یک 1,942 هکتار منطقه فراتر از امروز غرب, پایانه Viera بلوار در Duda کاکائو در مرتع پرورش احشام.

ایجاد کرد 3 ساخت و ساز خواهد شد به احتمال زیاد برای 15 سال یا بیشتر Pokrywa گفت.

در سراسر ورزشگاه پارک وی از قرض غرب استارباکس است که بسته بندی تا ساخت و ساز از یک فروشگاه جدید در ورزشگاه گوشه پلازا بین Publix و تعقیب بانک.

به شرق همراه ویرا بلوار خدمه در حال ساخت Texas Roadhouse سرکار خودرو و حسن نیت در نزدیکی ستاره جدید راش درایو ترافیک سیگنال.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>