صدای BNP Paribas باز به حال خود سالانه کار پاک شده توسط coronavirus

مایدزرت | No comments

به عنوان تعجب بسیاری شد و با تعویق افتادن ناگهانی از BNP Paribas Open در مارس شاید هیچ کس بیشتر بود ناگهان از اندرو Krasny.

این دیرین ورزشگاه تشریفات و میزبان در Indian Wells مسابقات بلافاصله می دانست که نه تنها خیلی از تنیس حرفه ای نجومی در حال حاضر در معرض خطر او در نظر گرفته که چگونه آن را به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار چگونه او را صرف خود را در سال 2020 است.

به جای سفر به جهان خود را برای کار در Krasny یک پالم اسپرینگز ساکن است و به جای آن در میان بسیاری از در Coachella Valley, در خانه, تماشای اخبار از نزدیک و بدانم که گسترش coronavirus در نهایت فروکش.

“هیچ یک از ما می دانیم که ما در حال آمدن” گفت: Krasny شده است که صدای BNP Paribas Open برای 15 سال است.

Krasny, 55 می گوید که قلب او را می شکند برای بسیاری از که بوده است به طور چشمگیری تحت تاثیر مرگبار همه گیر و فراگیر جهان به خصوص کسانی که از دست داده ایم عزیزان و یا از دست داده اند اشتغال در طول پس از آن رکود اقتصادی است.

با ورزش جهان در وقفه او در میان کسانی که.

Krasny کار می کند در حدود یک دوجین یا بیشتر حوادث در سال است. او به طور معمول آغاز سال خود را با چاه مسابقات بود که به طور ناگهانی لغو مارس 9 — آستانه این مسابقات است. او سپس سر به فلوریدا که در آن او یک تهیه کننده اجرایی میامی و سپس به چارلستون S. C. برای ولوو ماشین باز. هر دو از این وقایع نیز لغو شد.

بیشتر: Coronavirus و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

یکی دیگر از رویداد Krasny برنامه ریزی شده بود به کار شد و حوضچه جام بود که در ابتدا برنامه ریزی شده برای سپتامبر در بوستون. این رویداد در حال حاضر منتقل شده است تا 2021.

به عنوان حوادث بیشتر متوقف شد بعد از Indian Wells Krasny نگران در مورد آنچه در آن به معنی برای او به طور معمول برنامه کامل است.

“من می ترسم به انتخاب کنید تا گوشی من,” او گفت:. “این دیوانه است. من تجربه تمام حیطه احساسات در مورد همه چیز.”

این اولین بار است که کامل بهار Krasny صرف در Coachella Valley پس از حرکت در اینجا 12 سال پیش. او گفت که اگر او تا به حال یک انتخاب که در آن به قرنطینه آن خواهد بود پالم اسپرینگز.

اما او امیدوار است او نیز نمی باید به صرف تابستان را در اینجا.

“نه قادر به نوبه خود به ورزش در طول این زمان دشوار دردناک است,” او گفت:. “ما همه فقط به تماشای با بیم و هراس و نگرانی و نگرانی است که بیشتر حوادث لغو خواهد شد.”

بدون تنیس در حال بازی خود را به طور منظم سفر به لس آنجلس برای کار با تنیس کانال نیز دور رفته اند.

ATP و WTA تنیس تورهای شده است به حالت تعلیق تا اواسط ماه جولای و بیشتر حوادث هنوز هم می تواند به تعویق افتاد. که می تواند تحت تاثیر قرار Krasny کامل برنامه که شامل سفر به حوادث در سن خوزه سینسیناتی و نیویورک, ایالات متحده باز است. آن را نیز می تواند در تضاد با سالانه سفر او به چین برای رویدادهای تنیس در پاییز.

“هنگامی که کار چیزی است که شما عشق به از دست دادن است که بسیار دردناک” Krasny گفت. “بسیاری از مردم در حال تجربه آن است.”

مادام العمر تنیس متعصب Krasny کار کرده است در تنیس برای کسب و کار 15 سال گذشته و پس از شروع کار خود را کار برای کمدین Joan Rivers در لس آنجلس. کمک کرد که او را در پیدا کردن نقش گرم کردن استودیو تلویزیونی مخاطبان کار در تولید با چند بحث را نشان می دهد و میزبانی دوستیابی نشان می دهد به نام له.

در برخی از نقطه تقریبا 20 سال پیش او با حضور در تنیس درمانگاه میزبانی تنیس پروموتر باب کرامر در UCLA. ارتباط او ساخته شده وجود دارد به او کمک کرد تا حک کردن یک حرفه ای به عنوان یک ورزشگاه تشریفات و گوینده آن او شروع به انجام تمام وقت شش سال پیش.

Krasny گفت که در طول زمان خود را به دور از, بازیکنان, مسابقات داوطلبان و ورزشگاه جمعیت او را در تلاش برای باقی می ماند فعال در حفظ روحیه مردم بالا است. او را نگه داشته در تماس با بسیاری از سراسر ورزش و داوطلب برای کمک و اعانه برای کسانی که در این ورزش که باید حقوق از دست رفته.

“این خیلی بی سابقه است که در حال حاضر این ورزش ثانویه” Krasny گفت. “ما نیاز به مردم بهتر و به درمان تمام کسانی که ام ویران شده است توسط این.”

البته Krasny نمی دانید که تنیس سر گرفته خواهد شد بازی دوباره. هیچ کس نمی داند و این می تواند در حالی که.

اما Krasny گفت که او نمی تواند صبر کنید برای هر زمان که آن را ندارد. او تصور چقدر خوب است که احساس می کنم نه فقط برای او بلکه برای بازیکنان و طرفداران داوطلبان مسابقات سازمان و جامعه اطراف است.

که واقعا خواهد بود در یک لحظه خاص است.

“قلب من شکسته است” Krasny گفت: “اما من به دنبال به جلو به روز هنگامی که ما به ورزش بازگشت. برای ورزشگاه پر شود و دوباره برای زمانی که این همه احساس طبیعی است.”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>