‘آب در راه است’: Rankin County مقامات اصرار تخلیه به مخزن خروجی آب بیشتر

لدگر | No comments

اضطراری مدیریت مدیر Rankin County هشدار داد ساکنان زندگی در نزدیکی رودخانه مروارید به پیدا کردن پناهگاه بلافاصله به عنوان بارنت مخزن برنامه ریزی برای انتشار بیشتر آب از دریاچه شروع شنبه شب.

“آب در حال آمدن است” گفت: Mike کلمه اورژانس شهرستان مدیریت مدیر در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “ما به شما گفتم و به شما گفتم و به شما گفتم اگر شما زندگی می کنند در مجاورت رودخانه مروارید آن زمان را به آماده سازی.”

می سی سی پی جاری شدن سیل: بارنت مخزن شروع به انتشار بیشتر آب به رودخانه مروارید. تاج انتظار می رود به روز گذشته

راس بارنت مخزن مقامات گفت: صبح روز شنبه آنها را مجبور به شروع به اجازه دادن به آب بیشتری را در 6 p. m. روز شنبه که افزایش منطقه سیل. آن را نیز به احتمال زیاد تمدید زمان مروارید رودخانه خواهد شد در حداکثر خود و تاج.

کلمه هشدار داد که Rankin County ساکنان زندگی در شمال آمریکا 80 خواهد “احساس می کنم تاثیر این افزایش بلافاصله.” کسانی که در جنوب این بزرگراه در حال انتظار برای دیدن سیل آب تاج تا اواسط صبح یکشنبه. او گفت: شهروندان باید توجه هشدار به تخلیه.

“این است برای رفتن به یک شب واقعه” کلمه گفت. “… آب در حال رفتن به افزایش است.”

افزایش مخزن خروج اضافه خواهد شد به این رودخانه است که انتظار می رود به تاج در 38 یا 10 فوت بالاتر از آن سیل مرحله. بسیاری از این آب است که انتظار می رود برای جمع آوری گذشته بانک ها از رودخانه مروارید و به Rankin County است.

Rankin County Sheriff Bryan بیلی گفت: این شهرستان دارای “یک ارتش از اولین پاسخ” در حالت آماده به کار برای نجات یک شبه اما امید مردم را از مضرات راه است. او از مردم خواست به سعی کنید به گردش در این منطقه در طول سیل.

بیلی گفت: مقامات انتظار جاری شدن سیل مشکلات “از (مخزن) سد تمام راه در سراسر شهرستان خط.”

مخزن به انتشار آب:: آب بیشتر خواهد شد و جریان را به رودخانه مروارید. تاج انتظار می رود به روز گذشته

کلمه گفت که به دلیل توسعه در دهه گذشته عمده سیل “هیچ کس نمی تواند به شما بگویم که در آن 38-پا علامت می رود” و چگونه گسترده سیل خواهد بود. او گفت: مقدار بتن و آسفالت و رسوب ساخته شده در حوضه منطقه در طول سال جلوگیری خواهد شد آب از غوطه ور شدن به زمین است و می تواند باعث تشدید سیل.

“هیچ کس نمی داند برای مطمئن حوضه را نگه دارید” کلمه گفت.

جکسون جاری شدن سیل:: آنچه شما نیاز به دانستن شنبه

بیلی گفت: دفتر خود را حداقل 24 نفر در حالت آماده به کار در طول شب و قایق و وسایل نقلیه آب برگزار و مردم باید تماس 9-1-1 اگر آنها یک اورژانس است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>