شما هیچ بروارد بازیابی مگر اینکه تالاب بهتر می شود بیش از حد | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

آخرین ستون در آینده از تالاب مرمت شد خیلی غم انگیز. من فکر کردم آن را مفید برای تزریق برخی از واقعیت به جامعه حیاتی موضوع است. اما من موافق با وینس بره رئیس Brevard, هندی, مرداب به رود ائتلاف.: وضعیت همه بد نیست. دیگر عوامل می تواند مقابله با بدترین همه گیری اثر بر تالاب مرمت.

بله پول هنوز این موضوع و گرفتن آن کمیاب است. اما ما می توانید سوار یک مبارزه قوی به ادامه کشیدن تالاب پول از زمان منابع آب مدیریت منطقه داخلی جهت صندوق و تخصیص از قوه مقننه است. وجود دارد نیز مناسب و معقول بالقوه برای جمع آوری فدرال محرک پول برای ترمیم تلاش یک منبع جدید که در خارج وجود دارد در تریلیون.

آن را در شهرستان دولت و تالاب طرفداران به شدت به دنبال این موجود و بودجه جدید به یاد همیشه چگونه حیاتی سلامت تالاب است برای آینده بروارد.

عامل مثبت دیگر: قرارداد پایین هزینه های. هزینه برای تالاب مرمت نگه داشتن رفتن. این باید معکوس به عنوان پیمانکاران و صنایع درگیر پیدا کردن خود را از جان گذشته برای کار.

در نظر لایروبی. لایروبی است ابزار ضروری برای از بین بردن باتلاق که چیزهای تند و زننده است که دارای تقریبا تمام رودخانه مواد مغذی است. ما همچنین متوجه شدند که آب تخلیه از خراب کردن شمع به درمان می شود. به ازای هر واحد هزینه فقط لایروبی هستند تا بیش از 25 درصد از تالاب تلاش آغاز شده; اضافه کردن آب درمانی و آنها تا دو برابر آن است. این کار ضروری مواجه بازار فروشنده است. لایروب در زمان استفاده از آن در پیشنهادات خود را.

اما این تغییر به بازار خریدار. با یک اقتصاد پایین و مشتری در یک مقدار سخت تر بودجه این همان لایروبی شرکت باید هزینه ملاحظه برای کار آینده است. بقیه پیمانکاران خدمت تالاب مرمت نیز می دانم که آنها نیاز به تیز کردن مداد خود را به نفع خود کسب و کار آینده.

شاید این تالاب تلاش بزرگترین فرصت نهفته در دادن اولویت مطلق برای کسانی که پروژه های با کمترین مستقیم در از بین بردن مواد مغذی موجود از رودخانه و جلوگیری از این جلبک مواد غذایی را از همیشه برگشت به آبهای ما در آینده است.

متریک استفاده می شود به قاضی پیشنهاد پروژه های مرمت است که هزینه به ازای هر پوند از مواد مغذی حذف و یا جلوگیری کرد. این یک خام روش اما آن را با این نسخهها کار درست انواع مختلف تالاب در برابر معمول اندازه گیری است که آسان برای تعریف قاضی و نظارت بر. ما می تواند بسیار کارآمد تر در چگونه ما اعمال این ابزار است.

برخی از زمینه های:

· زمانی که تالاب صندوق آغاز شده و فروش-مالیات بر درآمد نشان داد تا نه ماه زودتر از برنامه ریزی شده است. ما تا به حال پول و جلوتر از برنامه است.

· رفتن به جلو و فروش-مالیات نگه داشته به آینده را در بالای بینی است.

· با این همه غیر منتظره بودجه و اقتصاد رو به افزایش را به ما بیشتر وظیفه بود برای قرار دادن این پول به کار به سرعت در حال است که دیده می شود به عنوان مهم تر از فشردن دلار گذشته.

· همچنین در روز های اولیه ما بودند و اتوبوس برای دانش بهتر بنابراین ما خریداری چند پروژه های تجربی به امید به دست آوردن (و ما) یک دسته بهتر در گمنام در تالاب علم و فن آوری است.

· نتیجه ؟ در اوایل سال ما تا به حال آرام تاکید بر بازار اولیه هزینه متریک.

بیشتر: Indian River تالاب را پاک می کند تا در طول coronavirus بحران

بیشتر: با وجود COVID-19 رودخانه هند تالاب مرمت است که قوی | نمایی دیگر

زمان های مختلف در حال حاضر دوران سخت و ما باید به همان اندازه خوب است از هر دلار به عنوان ما می توانیم. تالاب کمیته و کمیسیون شهرستان باید بی رحمانه در تصمیم گیری های خود را در پیشنهاد تالاب پروژه بودجه تنها کسانی که تلاش ها با بالاترین بازگشت در حذف مواد مغذی و پیشگیری به عنوان اندازه گیری توسط هزینه هر پوند..

نهایی موضوع: توماس جفرسون نوشت که آگاهانه شهروندان است که شرط لازم برای دموکراسی است. اصلی تالاب طرح بودجه تلاش برای نگه داشتن جامعه آگاه و انرژی در تالاب مرمت. اما در یک فوقالعاده احمقانه تصمیم کمیسیون شهرستان قطع کمک های مالی به انجام این کار است. در حال حاضر که این بیماری همه گیر به نظر می رسد خود را به اخبار تالاب آموزش و پرورش است و حتی بیشتر مهم است. بودجه آن باید قرار داده.

حتی در این زمان مشکل مرمت تالاب رودخانه هند بسیار مهم است. قرار داده و با صراحت, وجود خواهد داشت هیچ بروارد بازیابی مگر اینکه رودخانه بازیابی بیش از حد.

جان بایرون یک بازنشسته نیروی دریایی کاپیتان زندگی می کند که در کاکائو در ساحل. او یک عضو منشور شهرستان صرفه جویی در رودخانه هند تالاب شهروندان نظارت کمیته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>