تاپیک جدید #WhatLiftsYou Instagram نقاشی دیواری در رانچو مایراج

مایدزرت | No comments

Kelsey مونتاگ #WhatLiftsYou نقاشی های دیواری گرفته اند بیش از رسانه های اجتماعی.

اگر شما در حال حاضر دیده می شود Kelsey نقاشی های دیواری در دره واقع در شهرستان کوچلا سالن یا ال گردش شما قطعا دیده می شود کار خود را در حالی که پیمایش از طریق Instagram.

مونتاگ آخرین پروژه در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در Agua Caliente, کازینو توچال در رانچو مایراج. نقاشی دیواری ویژگی های یک درخت نخل با نوسانات در هر طرف. در نقاشی مونتاگ می خواست به ترکیب تصاویر خاص به جامعه و Agua Caliente Band of Cahuilla Indians. در داخل درخت و برگ و تنه یک توپ ساحل عرشه از کارت های تراشه پوکر مارتینی و یک سبد بافته شده.

پس از تحصیل در رشته هنر در فلورانس و فارغ التحصیلی از دانشگاه ریچموند در لندن در رشته هنر و طراحی و, رسانه های Montague آغاز #WhatLiftsYou مبارزات انتخاباتی در سال 2014.

همراه با دیگر نقاشی های دیواری, مونتاگ یاد بال طراحی شده است نقاشی در چندین شهر در سراسر جهان و در حال حاضر محبوب عکس پس زمینه. مونتاگ نیز به دست آورده شهرت به رسمیت شناختن و به تازگی ایجاد شده یک جفت بال برای تیلور سویفت برای ترویج Swift موزیک ویدئو “من!”

“من خوش شانس به عنوان یک هنرمند” مونتاگ گفت: خورشید صحرا. “آن را سرگرم کننده به کار با سایر طراحان است که من احترام بگذارند.”

بیشتر: بومیان آمریکا, درسی, راه اندازی در PSUSD مدارس از طریق Agua Caliente, تلاش مشترک

بیشتر: Agua Caliente رئیس در میان Ronald McDonald House آفرین

نقاشی دیواری در Agua Caliente تعاملی قطعه ای است که افراد قادر به راه رفتن و گرفتن عکس با. بازدید کنندگان تشویق می شوند برای به اشتراک گذاری تصاویر خود در رسانه های اجتماعی و استفاده از هشتگ #WhatLiftsYou و #ExperienceAgua. Agua Caliente و مونتاگ می خواهید افرادی که مشاهده نقاشی دیواری به تأمل در آنچه مهم است به آنها را در زندگی خود را به عنوان ما به یک دهه جدید.

وقتی پرسیده شد که چه آسانسور او مونتاگ گفت: “خانواده من آسانسور من آنها را و قادر به سفر به دیگر نقاط جهان و جوامع مختلف متفاوت است.”

مطمئن شوید برای بررسی از نقاشی دیواری به زودی به عنوان آن را تنها خواهد شد بر روی صفحه نمایش به طور موقت. این Agua Caliente, رفت و آمد مکرر قصد دارد در نهایت حراج کردن قطعه به نفع موسسه خیریه محلی.

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>