وجود یک دوست قدیمی که همیشه در کنار من است که من گم شده این روزها — بیس بال

مایدزرت | No comments

عزیز بیس بال

من از دست شما.

پس از انجام میلیون ها آمریکایی دیگر.

همانطور که جورج را یک بار گفت: “بیس بال از موسیقی پس زمینه از زندگی من است.”

شما همیشه وجود دارد برای من.

شما وجود دارد وقتی که من بچه بودم در نیویورک است. شما به من یانکی ها غول و داجرز. شما به من ویلی میکی و دوک. و یوگی بیش از حد.

شما به من داد تمام کسانی که فوق العاده کارت بیس بال و لذت باز کردن یک بسته جدید امید وجود دارد خواهد بود یک گیل هاجز و یا مایل به سفید فورد.

شما ثابت و قابل اعتماد از دوستان زمانی که من در تلاش بود به حرکت و مدرسه در طول سال های نوجوانی.

وقتی که من رفتم به ارتش و مستقر شد به دور از خانه شما وجود دارد هر هفته در اخبار ورزشی و در بازی روز شنبه این هفته. اگر من احساس تنهایی, من همیشه می تواند پیدا کردن یک جعبه نمره برای دیدن آنچه Nicole بود یا اگر راجر ماریس آمار یکی دیگر از صفحه اصلی اجرا کنید.

شما وجود دارد زمانی که من سوار به کالیفرنیا برای اولین بار به من وین Scully تماس Koufax بازی که من عبور به برستو که اوت سال ها پیش.

اوه آره شما وجود دارد زمانی که من سعی کردم ماری جوانا برای اولین بار. ترس و کمی گیجی من است در یک بازی طفره زن به راستی اعصاب من و من را به واقعیت است.

وقتی که من یک sportswriter شما به من کمک کرد پرداخت صورتحساب. من در مورد نوشت: کالج خود را به بازی و بازی های فرشته. “من” به عنوان دیک Enberg را به ما بگویید.

شما به من نولان رایان fastballs میله کارو, را, سرد, Fernandomania کرک گیبسون صفحه اصلی اجرا, Big Red Machine Cooperstown, Derek Jeter تامی Lasorda و سپس مایک ماهی قزل آلا. وای!

شما وجود دارد بسیاری از شبها وقتی که من گوش به بازی در حیاط پشت در خانه خانواده در فولرتون.

شما همیشه وجود دارد در رادیو. درایوهای های طولانی رفت و سریع تر ترافیک بود و قابل تحمل تر. همیشه وجود دارد یک ریتم به بازی. این یک اندازه گیری ریتم مربوط توسط سر و صدا که فوران هنگامی که یک بازی بزرگ جلب توجه همه را چه در ورزشگاه و یا گوش دادن از راه دور.

حتی زمانی که بچه ها تا به حال دوستان و سطح سر و صدا در خانه گل رز شما وجود دارد با آرامش بازی کردن بازی در تلویزیون را در دن.

شما شده اند در اینجا در بیابان ما در اجاق داغ luncheons به ما Al روزن رالف Kiner بابی Winkles ران نسبتا استیو Garvey, تامی جان پیت Richert, دان ساتون و دیگر ستاره ها از سال گذشته است. وجود دارد ده ها تن از طرفداران بیش از حد که نمی آمد برای آنها فقط می خواستم به صحبت کردن در مورد شما. چقدر جالب بود ؟

تا جایی که شما هستند در حال حاضر که من نیاز به شما ؟ هنگامی که شما می توانید آمد و بازی دوباره ؟ من از دست شما. من واقعا از دست شما.

پیت Donovan یک نخل کویر مقیم و سابق لس آنجلس تایمز خبرنگار ورزشی. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>