این نوزاد Yoda اسباب بازی شما بوده ام به دنبال

فلوریدا تودی | No comments

نیروی قوی با این جدید جنگ ستارگان اسباب بازی.

طرفداران که می خواهند به خانه آوردن یک بیت از جهان جنگ ستارگان به خصوص اسباب بازی و کلکسیون با الهام از ضربه دیزنی+ سری “Mandalorian” آیا به زودی باید یک فرصت است. این کهکشان جدید ترین و cutest شخصیت “کودک” گاهی اوقات به عنوان “کودک Yoda” برجسته است و در تعدادی از موارد نشان داد پیش از این در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک.

یکی از محبوب ترین آیتم های جدید است که مطمئن شوید که به کودک Animatronic نسخه در دسترس برای پیشسفارش در اکثر فروشندگان عمده امروز. ویژه Mandalorian با مضمون نسخه از بازی های هیئت مدیره مشکل و عملیات لگو مجموعه شامل Mandalorian را تیغ تاج کشتی و BrickHeadz این Mandalorian و کودک نیز بودند نشان داد.

این آیتم های جدید در دسترس خواهد بود برای خرید در فروشگاه های خرده فروشی بعد از این سال. موارد دیگر که در ادامه پیش فروش در اواخر سال 2019 در حال انتظار برای ضربه به قفسه شروع در ماه مارس است.

چگونه به سازمان دیده بان: دیزنی+ خدمات جریان نزدیک به 29 میلیون مشترکان پرداخت می شود در کمتر از 3 ماه

Build-A-Yoda: کودک Yoda آمار از جنگ ستارگان سری ” Mandalorian,’ است که به زودی به Build-A-Bear فروشگاه

تقاضا برای اقلام با الهام از سری محبوب در حال رشد بوده است از سال گذشته است. به تازگی sky movies اعلام کرد خود را “کودک” پاپ! bobblehead شد فروش بالا قبل از سفارش از همه زمان.

“پیدا کردن راه هایی برای تعامل و تعجب مخاطبان را با این بازی جدید Star Wars داستان شده است یک فرصت فوق العاده ای گفت:” Mandalorian خالق Jon Favreau. “و برگزاری در توسعه محصول به هر کس فرصت برای کشف شخصیت محبت شناخته شده برای طرفداران عنوان “کودک Yoda” با هم. این چیزی است که به ویژه در این سن از بازی است.”

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>