فکر بالا بردن خود را در جوجه? شما نمی توانید و آن را تا به چیزی برای انجام با کروناویروس

مایدزرت | No comments

به دنبال در سر مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و فکر این امر می تواند خوب به شما جوجه ها را در خانه برای تخم مرغ ؟

شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم دوباره.

معلوم می شود شما می توانید شروع به بالا بردن جوجه, حتی اگر شما می خواستم به, در جنوب کالیفرنیا به یک دلیل که هیچ ربطی به با کوروناویروس. آن را به دلیل تلخ فشار از بیماری نیوکاسل.

بله درست است — یکی دیگر از ویروس.

نیوکاسل بسیار مسری و کشنده بیماری که انواع پرندگان اما جوجه ها به ویژه مستعد ابتلا به آن است.

این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در جنوب کالیفرنیا در ماه مه سال 2018 است. یک قرنطینه دستور داده شد برای کامپتون و ال مونته مناطق در ماه اوت سال 2018 و پس از آن گسترش یافته است.

چرا شما شنیده در مورد آن ؟ آن است که یک ایمنی مواد غذایی نگرانی است. پخته شده مرغ محصولات امن برای خوردن, با توجه به وزارت کالیفرنیا از مواد غذایی و کشاورزی.

این Coachella Valley است که در داخل منطقه است که تحت قرنطینه سفارشات برای پرندگان است که امتداد از Salton Sea به سانتا مونیکا. بنابراین تا زمانی که آن را بیش از ضربات شما نمی خواهد پیدا کردن جوجه برای فروش در فروشگاه ها که به طور معمول آنها را حمل مانند تراکتور عرضه یا پرورش دهندگان معتبر.

در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب در دوشنبه ایالتی کالیفرنیا دامپزشک آنت جونز گفت: قرنطینه سفارشات می تواند برداشته شود در چند ماه.

هنوز هم می خواهید برای ساخت یک قفس مرغ در عین حال? در اینجا مقررات مختلف برای جوجه برای هر شهرستان در Coachella Valley:

مرتبط با: نمایی از خط مقدم کالیفرنیا COVID-19 نبرد

بیشتر: Coronavirus نگه داشتن مردم در خانه و برخی تصمیم گرفت آن را به یک زمان خوب به اتخاذ یک حیوان خانگی

پالم اسپرینگز: جوجه ها تنها مجاز در خواص در مناطق کشاورزی در این شهرستان است.

La Quinta: دام از جمله “محوطهء اطراف انبار مرغ” تنها ممکن است نگه داشته و در بسیاری و یا ترکیبی از adjoined بسیاری یک هکتار در اندازه و یا بیشتر است.

Indio: مزرعه حیوانات از جمله مرغ ممنوع در مناطق مسکونی. تا پنج جوجه و قفس مجاز در دو منطقه از شهرستان طبقه بندی برای “کشور یا اسب سواری املاک.”

Coachella: بالا بردن حیوانات کوچک از جمله مرغ است تنها مجاز در این شهرستان در مناطق کشاورزی.

دزرت هات اسپرینگز: شورای شهر رای دادند در پاییز گذشته به ممنوعیت خروس در داخل محدوده شهر زیر شکایت سر و صدا. قبلا تا شش خروس اجازه داده شد به ازای اقامت بدون محدودیت. فرمان تاثیر نمی گذارد مرغ.

کلیسای جامع شهر: جوجه ها تنها مجاز در طبقه بندی خواص برای “مسکونی و مستغلات است.” در این مناطق حداکثر سه جوجه مجاز هستند به ازای هر خانوار و آنها را نگه داشته و حداقل 20 فوت از خانه. خروس مجاز در این شهرستان است.

Indian Wells: مزرعه حیوانات از جمله جوجه مجاز نمی باشد هر چند در برخی از موارد استثنا می توان برای اسب و گاو.

نخل کویر: جوجه ها نگهداری می شود باید حداقل 100 فوت دور از خوابگاه.

رانچو مایراج: شهر ندارد موجب تنظیم گوشتي در کتاب گفت: جرمی Gleim توسعه خدمات مدیر. “اکثریت ساکنان در رانچو مایراج اقامت در دردار مسکونی جوامع” Gleim گفت: از طریق ایمیل. “هر یک از این جوامع است که توسط یک اداره صاحبان خانه انجمن (ها) که به احتمال زیاد باید مقررات مربوط به جوجه.”

Unincorporated شهرستان ریورساید: در خانواده های تک مسکونی مناطق جوجه ها نگهداری می شود می تواند در بسیاری یک هکتار و یا بیشتر است. آنها را نگه داشته و 20 فوت یا بیشتر به دور از هر گونه خط اموال و 50 فوت یا بیشتر از اقامت در پشت خانه. مردم داشتن هفت یا بیشتر roosters باید برای دریافت مجوز و حفظ خروس در “آکوستیک ساختار” بین غروب آفتاب و طلوع آفتاب به نگه داشتن سر و صدا کردن.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>