سوم بازداشت شده در ارتباط با تیراندازی بیش از پالم بای مواد مخدر ripoff

فلوریدا تودی | No comments

سوم شخص بازداشت شده است پس از یک تیراندازی بیش از سرقت علف های هرز در پالم بای ماه گذشته با توجه به سوابق دادگاه.

Arron راموس و 23 ساله است که به اتهام اقدام به قتل پس از, پلیس می گویند او تعقیب کردن و به ضرب گلوله یک فرد که گفته می شود به سرقت رفته ماری جوانا از او در شب مارس 20.

مدیسون Tapia, 19 بود که قبلا دستگیر شده و به اتهام ساخت یک غلط گزارش به پلیس. خود همدست 22 ساله Javon تامپسون بود که قبلا به اتهام اقدام به قتل در تیراندازی.

این پرونده زمانی آغاز شد که مدیسون Tapia مرتب بیش از اسنپ چت به فروش علف هرز به شخص دیگری با توجه به پلیس.

پالم بای پلیس گفت که این طرح رفت و چپ چپ زمانی که شخص دیگر و در زمان خاموش با ماری جوانا از ناهار نقطه در Bramblewood دایره.

که در آن نقطه تامپسون و راموس به تعقیب دو مرد است که تا به حال فقط گفته پاره پاره آنها را خاموش.

نظارت ویدئوها از خانه در 1700 بلوک شن و ماسه جاده در پالم بای نشان داد تامپسون و راموس تعقیب دو نفر دیگر مردان, پلیس گفت:.

یکی از مردان به ضرب گلوله کشته شد در معده و airlifted به یک بیمارستان محلی که در آن او گزارش شد در شرایط با ثبات پس از دریافت درمان.

کارآگاه گفت: شاهد مصاحبه های برج های تلفن همراه و نظارت محله فیلم نشان می دهد راموس سوار وسیله نقلیه به عنوان تامپسون گلوله دو مرد که تا به حال بنا به گزارش ها به سرقت رفته و هر اونس از حشیش از آنها.

راموس رزرو شده بود در Brevard County Jail پنج شنبه و حال برگزار شد بدون وثیقه.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>