این زن و شوهر جشن روز ولنتاین با هم — برای بیش از 7 دهه

فلوریدا تودی | No comments

Juanita و اوون Henning فکر می کنم چند دلیل برای جشن گرفتن این روز ولنتاین است. هفتاد و یک دلیل, در واقع.

89 ساله با هم بوده است تا 71 سال پس از ازدواج آنها در فوریه. 5, 1949.

“من هنوز هم به نوعی مانند او از زمانی که من برای اولین بار او را دیدم” Juanita Henning گفت.

و چگونه آنها را ملاقات کرد ؟ به عنوان دانشجویان سال اول در Latimer, Iowa. کلاس خود تا به حال 11 نفر در کل. او خیالی او باید خیالی او را به دلیل این که چهار سال بعد آنها متاهل بودند.

Juanita نوشت: او در سراسر داستان دو صفحه از نوت بوک کاغذ جلو و عقب. کوچک خط شکسته, خط خطی داستان خانواده: Latimer تا به حال حدود 400 نفر در آن تعدادی که تغییر زیادی نکرده در دهه های پس از آنها ملاقات کرد. زمانی که ازدواج آنها نقل مکان کرد و به یک مزرعه مستاجر خانه. خانه شان پر بود از دست دوم لوازم و آنها هنوز هم استفاده از یک outhouse و wringer-سبک ماشین لباسشویی.

در خانه دوم خود را بیشتر از Juanita Henning روز آغاز شد و در ساعت 6 صبح هنگامی که او ساخته شده صبحانه و بسته بندی ناهار برای اوون که کار را برای پدرش شرکت ساخت و ساز. او یک مادر برای دو فرزند یک دختر و یک پسر و Juanita به خاطر شادی او احساس زمانی که آنها خشک کن برای کودکان پوشک های پارچه ای.

“زندگی خوب بود که در یک شهر کوچک که در آن شما هرگز قفل شده خود را در درب و کودکان و نوجوانان بازی آزادانه بیش از همه تا شام,” Juanita نوشت.

افق دید خود را به سرعت گسترش: یک سگ پشمالوی باهوش به نام “فی فی” وارد شده جان خود را از پسر خود را از کالج فارغ التحصیل شده و اون پا را از صنعت ساخت و ساز به تمرکز بر روی فروش دانه, دست زدن به سیستم. اوون و Juanita در نهایت سفر در جهان است.

هنگامی که پدر و مادر خود درگذشت آنها تصمیم به حرکت به مارکو جزیره است. آنها زندگی می کردند وجود دارد برای چند دهه قبل از آنها در نهایت منتقل ششم در بنتلی ایجاد کرد که در آن آنها باقی می ماند. اوون باقی می ماند در تسهیلات زندگی کمک و Juanita بازدیدکننده داشته است او را برای ساعت هر روز.

نه واقعا peeves حیوان خانگی با یک دیگر.

“من بدتر می تواند انجام دهد و شما می توانید بهتر انجام دهید” اوون گفت: به همسر خود را به تازگی. “ما در یک شهر کوچک که در آن ما به نوعی ساخته شده انجام دهد.”

شاید “ساخت انجام” نیست کاملا دقیق — 71 سال به نظر می رسد بیشتر قابل توجه از آن است. و ظاهرا آن مالیده. هر دو پسر و دختر خود را ازدواج شده است برای چندین دهه بیش از حد.

بیشتر: که در آن برای پیدا کردن روز ولنتاین ویژه از ناپل به فورت مایرز کیپ کرال

و: نظر: شما لازم نیست که به مانند روز ولنتاین

جف Henning خود را پسر گفت: پدر و مادر خود را تنظیم یک مثال عالی برای او بود.

“آنها شده ایم یک جفت نخود در غلاف تا زمانی که من آنها شناخته شده,” او گفت:. “گاهی اوقات متضاد جذب کند. در نتیجه دو نفر از آنها ساخته شده و بسیار قوی جفت در این فرآیند است.”

او گفت که او تحت تاثیر قدرت آن زمان برای پدر و مادر خود را به رشد می کنند و او خوشحال است که او را قادر به یادگیری از آنها.

“این نشان می دهد که تعهد بزرگ در هر دو طرف. این نشان می دهد که سازش” جف Henning گفت.

Juanita و اوون Henning ندارد, توصیه های زیادی به راز یک رابطه طولانی و نه آنها فرض که تمام پاسخ.

اما Juanita مشترک بهترین توصیه های او را شنیده بود از واعظ که با او ازدواج و اوون: “برای بهتر یا بدتر.”

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در [email protected] و یا در توییتر @andrewjatkins. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>