‘این جمعیت در معرض خطر’: Coronavirus بیمار صرف زمان در رانچو مایراج خانه سالمندان

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall این مقاله به عنوان خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

فردی که به تازگی اقامت در رانچو مایراج مرکز پرستاری دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز جمعه گفت در صورت متصل به یک خانه سالمندان در Coachella Valley. مورد, می آید به خانه های پرستاری در سراسر کشور شروع به محدود کردن بازدید کنندگان در تلاش برای حفاظت از ساکنان از گسترش بیماری است.

Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد چهار مورد جدید شب جمعه آوردن این شهرستان را در مجموع به 12 — یک فردی که تحت درمان در یک محلی مرکز پزشکی صرف چند روز در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی قبل از انتقال به بیمارستان است.

“این است که بسیار در معرض خطر جمعیت گفت:” ژولیت موریسون یک کمک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید است که تحقیق در حال ظهور ویروس ها. “اگر یک فرد در زندگی کمک مرکز آزمون مثبت و سپس هر کس دیگری خواهد شد بیش از حد.”

اسکات Gillis این رانچو مایراج مرکز مدیر گفت: در شب جمعه 99-تخت تسهیلات در نزدیکی باشگاه های کشور رانندگی و مونتری خیابان است که با همکاری نزدیک با بخش عمومی وزارت بهداشت.

“افکار و دعاهای ما با این بیمار,” او گفت:.

خانه سالمندان تسهیلات دریافت حداقل 17 سلامت استناد در سال گذشته با توجه به آن های اخیر بازرسی بهداشت گزارش تکمیل شده در مارس 2019. دولت به طور متوسط کمتر از 13 و ایالات متحده به طور متوسط هشت. هر یک از تسهیلات استناد شد که حداقل تاثیر “برخی” یا “چند” بیماران و شامل فقیر تنفسی مراقبت های مدیریت و فقیر نظافت, در میان دیگران.

به عنوان افراد مسن در معرض خطر بیشتری برای گرفتن بسیار بیمار از رمان coronavirus Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: این اداره برنامه های آزمایشی برای هر بیمار و کارکنان در رانچو مایراج تسهیلات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هر کسی که تست مثبت خواهد بود بی درنگ جدا شده و از نظر پزشکی مورد بررسی قرار, و حمل و نقل به یک بیمارستان اگر آنها به شدت بیمار است.

“اقدام سریع مورد نیاز است هنگامی که ما در حال برخورد با یک جمعیت آسیب پذیر مانند این” قیصر گفت.

در اوایل این هفته, قیصر توصیه می شود که “سالمندان و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت در Coachella Valley حد غیر ضروری سفر” با توجه به آزادی مطبوعات.

در حالی که به طور کلی آمریکا است که در پایین خطر ابتلا COVID-19 با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس شامل افرادی که زندگی در جوامع که در حال دیدن پایدار انتقال مانند امکانات زندگی کمک. به عنوان با آنفلوآنزای فصلی, مردم در بالاترین خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شامل افراد بالای 60 سال و کسانی که بیماری های زمینه ای مانند فشار خون و دیابت و بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و سرطان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

این واقعیت تأکید شده در ایالت واشنگتن که در آن حداقل 19 20 مرگ و میر ناشی از این ویروس در ارتباط با شیوع در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در منزل.

خانه های سالمندان توصیه به محدود کردن بازدید کنندگان

خانه های پرستاری در سراسر کشور در حال محدود کردن بازدید کنندگان در تلاش برای حفاظت از ساکنان جدید coronavirus فدا کردن فرد-به-فرد بازدیدکننده داشته است و حتی از اعضای خانواده در تلاش برای کاهش این بیماری را گسترش.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: جمعه آن را به خانه های پرستاری در سراسر کشور به آمده تا با محدودیت های موقت که ممنوعیت بازدید کننده و غیر ضروری پرسنل با چند مورد استثنا مانند پایان زندگی گفت: Seema Verma, مدیر این آژانس فدرال که نظارت کشور عمده برنامه مراقبت های بهداشتی.

“این ملی موقت پتو چشم پوشی این سایت متعلق به کمیاب ترین شرایط و آنها نشان دهنده عظیم بسیج کشور ما منابع برای مبارزه با این ویروس وحشتناک. و انعطاف پذیری ما در حال ارائه خواهد شد یک نعمت غیر مترقبه برای ارائه دهندگان خدمات پزشکان و امکانات در خط مقدم این مبارزه است.”

آمریکایی بهداشت و درمان انجمن و مرکز ملی برای کمک به زندگی نیز ارائه مشاوره به خانه های سالمندان برای محدود کردن غیرضروری بازدیدکننده داشته است برای جلوگیری از ساکنان خود را از در معرض بودن به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“من می خواهم بگویم اکثریت قریب به اتفاق امکانات در یک محدود ملاقات حالت گفت:” جسی نمونه, مدیر اجرایی, برای, تنسی, بهداشت و درمان, انجمن, دولت, سوره آمریکایی بهداشت و درمان در ارتباط است. “آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی که مردم چه کسی خواهد بود در آینده همین حالا یک خطر برای ساکنان است.”

محدودیت آمد و تنها چند ساعت قبل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اضطراری ملی در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه از coronavirus بیماری همه گیر.

موریسون به UCR استاد گفت: خورشید صحرا که همه زندگی کمک خانه باید بلافاصله شروع به محدود کردن بازدید کنندگان و کارکنان باید به طور منظم نمایش برای علائم و تست شده در صورت لزوم.

موریسون گفت: تنها راه برای جلوگیری از این جمعیت در معرض خطر را از گرفتن بیمار است که فعالانه در صفحه نمایش و تست بیماران هر چند که در حال حاضر در نزدیکی غیر ممکن است به عنوان coronavirus آزمون محدود است.

“و مردم نباید بازدید از این افراد است که آنها را در حال حاضر” موریسون گفت. “به خصوص اگر شما شده اند در معرض. شما می توانید به رها کردن یک جعبه از مواد غذایی و یا چیزی, اما نمی, اما آنها را در معرض خطر قرار دارد.”

داخل رانچو مایراج خانه سالمندان

رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی دریافت سه از پنج ستاره بازرسی بهداشت امتیاز و سه نفر از پنج ستاره نیروی انسانی امتیاز تحت مدیکر را به خانه سالمندان بررسی مقایسه. کیفیت کلی مراقبت بود و امتیاز پنج از پنج.

تسهیلات استناد سراسر 2019 شامل سهل انگاری در ارائه درمان مناسب و مراقبت” “امن و مناسب تنفسی مراقبت از وقتی که ساکن مورد نیاز” قرار دادن “به جای برنامه ریزی برای ملاقات با اقامت ترین نیازهای فوری در عرض 48 ساعت بستری بودن” و اجرای “یک مراقبت کامل طرح که با تمام این اقامت نیاز دارد.” آن استناد شد و دارای دو در یک مقیاس از یک تا چهار با چهار باعث آسیب بیشتر به بیماران است.

علاوه بر این, پرستاری در خانه بود اشاره کرد, در میان چیزهای دیگر برای سهل انگاری در “ساکن راست به تمیز و امن و راحت و homelike محیط زیست از جمله, اما نه محدود به دریافت درمان و پشتیبانی برای زندگی روزانه با خیال راحت” و ارائه “یک عفونت پیشگیری و کنترل برنامه است.” این استناد نیز دریافت “دو” امتیاز.

Riverside County موارد به افزایش 12

از شهرستان coronavirus موارد دو نفر در حال درمان در خارج از این شهرستان چهار نفر در حال درمان در بیمارستان در Coachella Valley و چهار جدا هستند در خانه در صحرا.

لی برنج سخنگوی آیزنهاور بهداشت گفت: جمعه شب که رانچو مایراج بیمارستان در حال حاضر درمان چهار coronavirus بیماران.

  • Riverside County نیست و انتشار هر گونه اطلاعات در مورد بیمار که زمان در رانچو مایراج خانه سالمندان یا سه مورد جدید اعلام کرد جمعه, مارس 13. منبع عفونت تحت بررسی هستند.
  • هشتمین مورد در Coachella Valley و تایید پنج شنبه, مارس 12.
  • هفتم مورد تایید شد چهار شنبه, مارس 11 با توجه به خوزه Arballo رودخانه دانشگاه نظام سلامت-بهداشت عمومی میگویند. این بیماری بود و به صورت محلی به دست آورد و بیمار در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی در Coachella Valley. Arballo گفت: هیچ اطلاعات اضافی بلافاصله در دسترس در مورد این مورد.
  • مقامات اعلام کرد سه موارد مثبت در Coachella Valley در دوشنبه 9 مارس. سلامت محققان بر این باورند که سه عفونت حاصل از تماس با یک مورد شناخته شده و یا سفر به مناطق که در آن coronavirus شناسایی شده است با توجه به Riverside County مقامات بهداشتی. دو تا از مردم جدا شده و در خانه سوم است که برای مراقبت در یک بیمارستان محلی است.
  • مقامات بهداشت نیز اعلام کرد دوشنبه, مارس 9 که یک دوم Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی کروز. جف ون Wageman رودخانه شهرستان دستیار شهرستان اجرایی برای امنیت عمومی گفت: بیمار یک مسافر در یک الماس شاهزاده کشتی کروز و درمان در شمال کالیفرنیا.
  • مقامات اعلام کردند در این شهرستان یک مورد به صورت محلی به دست آورد coronavirus در مارس 7. که بیمار تحت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج. مقامات بهداشتی کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بیمار از جمله چگونگی و زمانی که این ویروس در قرارداد شد. Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر گفت: در 8 مارس که مقامات هنوز در حال بررسی منبع انقباض که آنها امیدوار به تکمیل در چند روز اما ممکن است یک مورد از “جامعه گسترش یافته است.” بیمار بدون اتصال به مدارس در شهرستان ریورساید, قیصر گفت.
  • اولین Riverside County ساکن مبتلا به coronavirus نیز یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات که گزارش شده در فوریه. 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>