‘این است که جنون مطلق’: پالم اسپرینگز تعطیل تمام میله با توجه به coronavirus نگرانی

مایدزرت | No comments

“من فقط برای رفتن به بار” گفت: یک مرد پنج شنبه شب به عنوان او تلاش برای نسیم گذشته میزبان در لاس Casuelas تراس در مرکز شهر پالم اسپرینگز.

“این در واقع بسته در حال حاضر برای ویروس,” او گفت:.

در واقع, نارنجی, نوار شده بود صحافی در سراسر نوار است که در علاوه بر این به رقص بود خاموش از کاربران پس منظور از پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده برای “همه میله باشگاه شب و کارخانه های لبنی در شهرستان پالم اسپرینگز” بسته می شود در تلاش برای سرکوب افزایش نرخ coronavirus عفونت.

اریک ناوارو یک مدیر در دیرین رستوران مکزیکی گفت: پلیس محلی این رستوران یکشنبه شب به اطلاع رستوران ها و میله های اضطراری اعلام شده است.

“من فکر می کنم هر کس می داند که در حال حاضر آنچه در این دستورالعمل هستند و یا شنیده است, شایعه” ناوارو گفت.

لاس Casuelas تراس است که اجازه می دهد احزاب از هشت یا بیشتر با هم و مجهز به تمام کارکنان با ضد عفونی کننده دست, ناوارو گفت. “ما فقط در تلاش برای باز بماند برای مردم,” او اضافه شده است. همانطور که مردم در حال تمیز کردن فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها “کمک به آنها اقامت استرس رایگان است.”

“کسب و کار پایین است کمی اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به جای همه” ناوارو اضافه شده است. “افکار و دعاهای ما با هر کسی که مبتلا هستند. ما همه در این با هم.”

آماده, شهرستان, مدیر گفت: تصمیم خود را گرفت و در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام قبلی در روز است که همه کالیفرنیا 65 سال سن و مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن باید تمرین شدید انزوای اجتماعی تا زمانی که این بیماری همه گیر عبور می کند. Newsom نیز نامیده می شود در تمام میله باشگاه های شب از wineries و کسب و کارهای مشابه در سراسر کشور را تعطیل, اگر چه او درخواست شد الزام آور نیست.

آماده است و او گفت که اداره پلیس و اجرای کد پرسنل مستقر شدند یکشنبه شب شروع به گسترش این کلمه را به صاحبان کسب و کار محلی. او گفت: ایده پشت این منظور است که “نه به وحشت همه هدف این است که به درخواست همه مراقب باشند.”

در این بیانیه همچنین خواستار پالم اسپرینگز ساکنان سنین 65 و بالاتر به منزوی کردن خود انعکاس Newsom تماس به عمل است. رستوران ها در شهر می ماند و باز اگر آنها حرکت جداول حداقل شش فوت از هم جدا. اگر آنها یک بار در رستوران خود را که سهم باید بسته شود.

“این یک اقدام موقت و آن را در اثر تا زمانی که شورای شهر و یا شهرستان های ایالتی یا فدرال اندازه گیری را تغییر دهید و یا جایگزین آن” آماده گفت.

جداول در حال حاضر فاصله در پاسیو در لولو کالیفرنیا اغذیه فروشی و مشروب فروشی حدود 7:30 بعد از ظهر یکشنبه. روستای میخانه تا به حال یک پلاستیک های زنجیره ای بنا در اطراف آن نوار. Barstools در Tommy Bahama را مارلین نوار شدند وارونه اما کاربران هنوز غذا خوردن در خارج.

در انتهای جنوبی شهر زنده موسیقی می تواند هنوز هم شنیده می شود در کف دره Roadhouse.

“این جنون مطلق. این هیستری” گفت: صاحب گرگ رودخانه.

رودخانه ها گفت: پلیس آمده بود در حدود 5 p. m. و گفت: کارکنان خود را هیچ کس نمی تواند نشستن در نوار و هر کس دیگری تا به حال به شش فوت از هم جدا. سی اش حدود 70 کرسی در نوار و او را با مجوز به عنوان یک نوار و رستوران — کسب و کار شده است خاموش 80 درصد است. هنوز, او گفت که او می ماند ،

“من نمی تخمگذار کردن کسی و من با احترام به همه مخاطبین من با نوازندگان” رودخانه گفت.

آماده سفارش است بر اساس اضطراری اعلام او ساخته شده شنبه. هر دو باید به تصویب شورای شهر در جلسه بعدی آن در روز پنج شنبه. آماده در جریان اعضای شورای شهر در آخرین تصمیم در روز یکشنبه.

آماده گفت که حدود 40 درصد از جمعیت این شهر است که بیش از سن 60 افزایش نگرانی های بالقوه اثرات اگر ویروس نمی تواند موجود باشد.

آمریکا مرگ و میر افزایش به 63 در سراسر 12 متحده روز شنبه با تعداد موارد تایید شده صعودی به 3,499. در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 6,400.

“در نهایت اگر وجود دارد عدم رعایت کنیم باید قدرت نیاز به آنها را به بستن درهای خود را گفت:” آماده شده است که اقدام به عنوان مدیر خدمات اورژانس. “این مقام خواهد بود که برای اداره پلیس برای اجرای اعلامیه. ما صادقانه باور است که کسب و کار ما خواهد شد و مطابق به دلیل این است که در مورد ایمنی از مشتریان خود.”

پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege در زمان به Facebook یکشنبه شب به آدرس سفارش.

“آن را فوق العاده سخت و ویرانگر برای بسیاری از افراد مشغول به کار در صنعت خدمات و کسانی که کسب و کارهای کوچک برای بستن میله و کاهش ناهار خوری در رستوران با 50% (هر چند خارج است که هنوز هم در دسترس است) در هر فرمانداران (sic) سفارشات اما در این زمان لازم است به صرفه جویی در زندگی در جامعه ما” Holstege نوشت.

“من می دانم که بسیاری از مردم در پالم اسپرینگز نمی توانیم به یک کسب و کار برای دو هفته یا بدون پرداخت و یا راهنمایی برای هر مقدار از زمان” Holstege ادامه داد. “آن را به خصوص ویرانگر برای ما تمام دره که این اتفاق در ماه های مارس و آوریل هنگامی که بسیاری از کارگران و کسب و کار را به انتظار بیشتر از پول خود را برای سال.

“لطفا می دانم که ما با توجه به عدالت اقتصادی و مسائل از این همه گیر و همچنین بهداشت عمومی مفاهیم و کار با دولت فدرال و ایالتی و شهرستان همکاران برای پیدا کردن و به اشتراک گذاری منابع در دسترس کارگران و کسب و کار.”

Holstege با اشاره به یک صفحه در وب سایت شهر که لیست های محلی و دولت منابع مانند فاجعه کمک.

این شهر را نیز در نظر بگیرید “یک مهلت قانونی برای اخراج همه مشفق” در جلسه شورای یکشنبه, “برای حفاظت از ساکنان و کسب و کار” Holstege گفت.

“بیایید همچنین انجام تمام کارهایی که ما می توانیم انجام دهیم حمایت از کسب و کارهای محلی و کارگران محلی در یک راه امن نیست که گسترش این ویروس,” او اضافه شده است. “من دیده ام ایده های بزرگ مانند خرید کارت های هدیه سفارش را و بیشتر.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected] جولی Makinen کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>