این روستایی می سی سی پی, بیمارستان, ضرب و شتم ورشکستگی. می توانید آن را برای زنده ماندن همه گیر?

لدگر | No comments

مگی — به عنوان گرگ Gibbes راه می رفت از طریق درهای بیمارستان جدید در آوریل 2019 او مواجه ترسناک و در عین حال همه بیش از حد ممکن است در آینده: امکانات او شده بود با پیشرو بود و در خطر تعطیل و صدها شغل با آن و ترک سیمپسون شهرستان بدون یک منبع ضروری از مراقبت های پزشکی.

مگی کلی بیمارستان, غیر انتفاعی, 44 -, تخت, حاد-مرکز مراقبت های واقع در نیمه راه بین جکسون و هتیزبرگ حال ورشکستگی هشت ماه قبل در یک پیشنهاد توسط صاحبان سابق برای نجات جامعه از تسهیلات مالی از مرگ است. بیمارستان یک قطب اقتصادی در منطقه و, یک منبع ضروری از مراقبت هر دو برای سالمندان سیمپسون ساکنان شهرستان که نمی توانید درایو را به جکسون و برای قربانیان حوادث رانندگی در ایالات متحده 49 جنوبی.

Gibbes’ کار جدید بود و آن را بازگشت به زندگی است.

بیشتر: بیمارستان های روستایی در می سی سی پی در حال حاضر بر روی یک صخره. Coronavirus می تواند فشار آنها را بیش از.

ورود به بیمارستان مدیر عامل جدید او بخشی از یک ساختار هیئت مدیره و زیرک طرح به ضرب و شتم ورشکستگی از طریق به اشتراک گذاری کارکنان با بحرانی-دسترسی به بیمارستان در Covington County 20 مایل به سمت جنوب.

این ممکن است — کمی بیش از یک سال پس از Gibbes’ روز اول در بیمارستان و کمتر از دو سال پس از اعلام ورشکستگی در ماه اوت سال 2018 — مگی کلی خارج شد ورشکستگی آن دستیابی به یک شاهکار دوست دارد که “شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یکی دیگر از روستایی به بیمارستان” تکمیل موفقیت گفت: Gibbes که همچنین مدیر عامل شرکت Covington County بیمارستان.

اما در حال حاضر دومین طوفان است ravaging زمین. پس از همه گیر مجبور مگی به طور کلی برای کاهش انتخابی مراقبت که شش ماه پیش برای اختصاص دو سوم از درآمد خود را به بیمارستان باید به مقابله با یک بیماری همه گیر شده است که در آخرین نبرد برای زنده ماندن برای بیمارستان های روستایی در سراسر کشور است.

بیمارستان می بیند کمی محرک کمک

به تاریخ مگی عمومی دریافت کرده است که کمترین مقدار از coronavirus مربوط به پول محرک از هر نوع حاد-مرکز مراقبت در دولت با توجه به می سی سی پی انجمن بیمارستان و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“شده اند وجود دارد برخی از روز است که شما عبور از انگشتان دست خود را و امیدوارم که هیچ کس دیگری را رد می کند, گفت:” دکتر جورج Gillespie, مگی کلی سر پزشک.

به حرکت فصل 11 ورشکستگی بیش از دو سال گذشته مگی به طور کلی تا به حال به هدایت از یک طوفان جبران نشده هزینه های مراقبت های به طور فزاینده ای به تجهیزات گران قیمت و کاهش انتخابی مراقبت بازديد — چالش های مشترک برای بیمارستان های روستایی در جنوب.

“وجود دارد مقدار زیادی برای پوشش در آن برای اولین بار چند روز و هفته به خصوص دیدار کارکنان و یادگیری نیازهای خود” Gibbes گفت. “اما من هرگز دوم حدس زده تصمیم به بیش مگی به طور کلی و نه من تا کنون دوم حدس زده این بیمارستان پتانسیل بزرگ است.”

یادگیری به کار در تکیه بودجه یک ضرورت برای بیمارستان های روستایی بقا است. پس از سال 2014 پنج بیمارستان های روستایی در کشور را تعطیل. یک مطالعه در اوایل سال جاری توسط Chartis مرکز بهداشت روستایی به نام 41 more — 64 درصد از می سی سی پی باقی مانده بیمارستان های روستایی — به صورت “آسیب پذیر” یا “آسیب پذیر” به بسته شدن.

نزدیک به دو سوم از می سی سی پی بيمارستان طبقه بندی شده به عنوان روستایی از جمله مگی طور کلی نمی سود در سال 2017, با توجه به داده ها از مرکز پزشکی و خدمات مدیکید (CMS) در مقایسه با بیش از یک سوم از بیمارستان های شهری.

بیشتر: UMMC میسازد کردن صدها نفر در میان همه گیر. بیمارستان های دیگر مبارزه. در حال حاضر چه ؟

در قلب بیمارستان های روستایی مالی مبارزات در حال جبران نشده هزینه های مراقبت بالغ بر صدها میلیون نفر در سال است. کسانی که گلایه می توانست کمک پزشکی از طریق گسترش یک گزینه قانونگذاران ایالتی را رد می سی سی پی با وجود داشتن برخی از کشور بالاترین نرخ مرگ و میر به بیماری های مزمن مانند دیابت و بیماری قلبی است.

“این در حال حاضر یک زمان به چالش کشیدن برای بیمارستان ها قبل از COVID گفت:” ریچارد رابرتسون معاون رئیس جمهور از سیاست های دولت و حمایت برای می سی سی پی انجمن بیمارستان. “در حال حاضر ما از یک زمان به چالش کشیدن به یک مقطع بحرانی برای بیمارستان ها در ایالت می سی سی پی به خصوص در مناطق روستایی است.”

‘پس از ورشکستگی ما فکر ما خواهد بود قادر به نفس کشیدن کمی’

مگی در بیمارستان در میان شهرستان بزرگترین کارفرمایان

ساخته شده در دوران رکود بزرگ مگی بیمارستان عمومی در حال حاضر 310 کارکنان آن را سیمپسون شهرستان سوم-بزرگترین کارفرما در پشت خارج شده و سیمپسون County School District. آن را توزیع سالانه بیش از 31 میلیون دلار دستمزد حقوق و دستمزد و مزایای, با توجه به انجمن بیمارستان داده شده است و یک مورد علاقه در محل کار برای نسل از ساکنان شهرستان.

پم والاس مدیریت روابط اجتماعی برای مگی طور کلی یک نقش است که در آن او گفت که او را تبدیل به “یک برو به فرد” برای همه نوع از وظایف چرا که “مانند کسی در روستایی کوچک در بیمارستان می داند شما به پوشیدن بسیاری از کلاه.” یکی از آن وظایف است که گزارش این بیمارستان را مثبت آزمون از روز قبل به وزارت بهداشت دولت هر روز صبح.

والاس در رشد مگی و مشغول به کار در بیمارستان از سال 1997 هنگامی که او در زمان او اول دبیرستان شغل وجود دارد به عنوان یک فایل کارمند. او نسل سوم کارمند: مادر او یک اتاق اورژانس تکنسین از سال 1975 تا 2014 و مادر بزرگ او شد در سالمندان کمک کند. برای Wallace, مگی کارکنان خانواده گسترده.

“من صرف زمان بیشتری را در اینجا از من با من, واقعی, خانواده,” او گفت:. “کار ما در محیط خانواده است و ما فقط به اینجا می آیند برای کمک به جامعه ما است.”

در حالی که مگی به طور کلی تا به حال با آن مواجه سهم خود را از چالش ها را از طریق او در سال کارکنان والاس گفت: ورشکستگی اجازه داده است که این بیمارستان به چشم پوشی از بدهی های خدمات پرداخت که این عمل از انتخابی-مراقبت از درآمد بود به خصوص سخت است.

“من تا به حال مردم می آیند تا به من در کلیسا به عنوان مثال گفت:” آه — من شنیده بیمارستان تشکیل پرونده ورشکستگی و که شما در حال رفتن به یک کار فردا’, ” او گفت:. “من هرگز batted چشم.”

مگی عمومی موفق به خروج از ورشکستگی که Gibbes و بیمارستان مدیره اعتباری به های کارکنان با Covington County, بیمارستان, پیروزی بود اما این ویروس به کاهش نیافته چه شده است باید یک بار از پیروزی است.

“پس از ورشکستگی ما فکر ما خواهد بود قادر به نفس کشیدن کمی,” او گفت:. “در حال حاضر ما در حال کار در تمام جهان جدید است.”

COVID-19 موارد در حال افزایش در شهرستان سیمپسون

Coronavirus موارد در سیمپسون شهرستان در حالی که باقی مانده کم با 230 موارد ثبت شده وجود دارد به عنوان از 1 ژوئیه — یک شکل قرار داده شده است که خود سرانه مرگ و مورد نرخ و زیر دولت به طور متوسط برای بسیاری از هفته.

و این ویروس را در اوایل روز آرام و در مگی طور کلی Gillespie گفت. بیمارستان آغاز شده بود بحث در مورد چگونه برای آماده سازی در اوایل ژانویه و محکم خود را در ماه مارس توسط تعلیق آن رادیولوژی, عمل جراحی, خواب آزمایشگاه و سایر خدمات سرپایی و تبدیل 30 بستری اتاق به یک فشار منفی در محیط زیست برای COVID-19 بيمار.

اما این یک وضعیت متفاوت از جولای آغاز شد که موارد افزایش یافت و در سیمپسون شهرستان و در سراسر دولت است.

مگی کلی که به عنوان یک مراقبت حاد تسهیلات به طور معمول می فرستد بیماران نیاز به مراقبت فوری به جکسون یا Hattiesburg است پر از آن در دسترس تخت با COVID بیماران. در روزهای اخیر تعداد بیماران در آن coronavirus جداسازی بخش hovered حدود 25 (آن طور متوسط روزانه بیمار سرشماری قبل از ویروس بود 19).

“من را دیده اند بیشتر COVID مثبت مردم از آمدن به استروژن با علائم بیش از دو هفته گذشته یا از من در تمام طول بیماری همه گیر” Gillespie دکتر گفت: در مصاحبه ای در آخرین هفته از ماه ژوئن است.

“این بسیار ویرانگر’: COVID-19 نابسامانی می سی سی پی گروه از سرخپوستان چاکتو

کم تعداد کارکنان بودند موضوع را از ویروس’ شروع والاس گفت: به ویژه در میان کارکنان پرستاری به عنوان برخی ترک کرده بود در حین ورشکستگی در جستجوی آنچه که آنها را دیدم به عنوان با ثبات تر فرصت های شغلی.

“کارکنان ما خسته است و هر کس در حال انجام دو کار” او گفت:.

بیمارستان تلاش برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی در این ویروس در اوایل روز در میان یک “logjam برای همه رقابت برای امن سهام از همان ملی تامین کنندگان” Gibbes گفت. در حال حاضر دولت ارائه مگی کلی شش هواکش پزشکان دادن وقت اضافی برای پیدا کردن مراقبت در جکسون یا هتیزبرگ برای مریض تر بیماران.

“اگر ما اتفاق افتاد به بیش از یک بیمار شروع به رفتن جنوبی با مشکلات تنفسی ما که می تواند مراقبت از یک بیمار” Gillespie گفت. “اما اگر بیمار دیگر شروع به پایین رفتن…ما محدود در منابع ما.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

حتی آن را به عنوان پدید آمده از ورشکستگی در مه 29, مگی کلی رد شد مالی تاسیسات که رفت و به بسیاری دیگر از بیمارستان های روستایی به عنوان ویروس گسترش یافته است.

چقدر مراقبت در قانون بودجه را در بیمارستان دریافت کنید ؟

در آوریل بیمارستان های روستایی در اطراف می سی سی پی دریافت $317 میلیون در مراقبت عمل روستایی توزیع بودجه و پول که سالم بسیاری از بیمارستان ها’ متزلزل نقدی-در-دست موارد. تا پایان مارس بیمارستان ایالت از دست داده بود $450 میلیون دلار درآمد برای سال مالی با توجه به جبران نشده مراقبت — یک شکل نیست که شامل یکی دیگر از $81 میلیون در COVID هزینه های پس از همه گیر آغاز شد رابرتسون گفت.

مراقبت بودجه بیمارستان های دریافت شده در مارس رفت و نسبت به “اتصال تخلیه” در حال حاضر درآمد از دست رفته قبل از همه گیر زده, او گفت:.

اما دولت فدرال در نظر مگی به طور کلی بخشی از جکسون منطقه شهری با وجود این واقعیت است که آن را تقریبا یک ساعت رانندگی از مرکز شهر. که تصمیم گیری ساخته شده مگی فاقد شرایط لازم برای روستایی بیمارستان بودجه.

جداگانه $350,000 مراقبت پرداخت آن را دریافت دو برابر آن تعداد روز’ نقدی بر دست که تا به حال منحرف در بین هشت و 10 روز قبل از ویروس آمار و انتخابی مراقبت قطع شد. پس از آن پول نقد فرار از, مگی بود به عامل با تک رقمی روزها پول نقد در دست.

چگونه شما می میرند در مناطق روستایی می سی سی پی: ER بسته شد. آمبولانس نبود ،

“من فکر می کنم اکثر بیمارستان های روستایی کار با حداقل چهار تا پنج برابر مقدار پول نقد در دست ما بود [قبل از COVID-19],” Gibbes گفت. “ما در بیمارستان بستگی به انتخابی مراقبت…ما تا به حال هیچ چاره ای جز به می ناب.”

“ناب بودن” شامل دقیق تصمیمات در طول سال که در اطراف تجهیزات می شود به روز رسانی: بسیاری از مگی عمومی زیرساخت های فن آوری است که 10 سال یا مسن تر و دیگر پشتیبانی شده توسط تولید کنندگان Gibbes گفت و نیاز به تعمیر و نگهداری سخت کوش.

“هر پنی که ما کسب می شود مجددا سرمایه گذاری’

یک چهارم از 9000 بیماران مگی عمومی اورژانس خدمت در سال گذشته ایجاد شد و نزدیک به نیمی از بیماران خود بودند در مدیکر — تعداد تقریبا سه برابر میانگین ملی با توجه به داده های سرشماری.

اگر می سی سی پی پذیرش فدرال ارائه می دهد پزشکی گسترش Gibbes برآورد مگی به طور کلی می تواند 1 میلیون دلار بیشتر در دست در هر سال.

“ما سهامداران یا سود سهام” Gibbes گفت. “هر پنی که ما کسب می شود مجددا سرمایه گذاری در تجهیزات و مردم ما است.”

Gibbes و بنت هابرد رئیس بیمارستان هیئت مدیره و دیرین خانه سالمندان اجرایی در این شهر دیدن مگی عمومی با همکاری Covington County بیمارستان به عنوان اساس پیدایش آن از ورشکستگی و بالقوه راه رو به جلو برای روستایی دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت. دو بیمارستان’ های اداری کارکنان کمک کرده است تا آنها را به نگه داشتن هزینه های پایین و مگی به طور کلی حتی به روز رسانی امکانات در طول ورشکستگی گسترش اورژانس در ماه ژوئیه گذشته با کمک از کمک های مالی.

“ما می خواستیم به شدت به حفظ یک بیمارستان جامعه است که با این نسخهها کار در سطح محلی” هوبارد گفت.

بیشتر: می سی سی پی کارشناسان بهداشت و درمان فرماندار debunk 7 مشترک COVID-19 افسانه ها

Gibbes به توافق رسیدند. “من فکر می کنم که بسیاری از مردم را در یک روستایی بیمارستان و می گویند این یک موضوع از زمان” او گفت:. “اما اگر شما می تواند ابتکاری شما می توانید پیدا کردن یک راه برای نه فقط زنده ماندن اما به رشد است.”

برای مگی پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان گفت: توانایی به آب و چالش های نگه داشته است بیمارستان شناور برای اولین بار از طریق ورشکستگی و در حال حاضر از طریق ویروس. کارکنان خود را به توافق برسند — “اگر ما می توانید این کار را هر کسی می تواند” والاس گفت: — و اضافه کردن که Gibbes رهبری شده است یکی دیگر از عوامل کلیدی.

“بسته شدن در بیمارستان و یا از دست دادن بیمارستان در ورشکستگی هرگز یک گزینه” Gibbes گفت. “بیمارستان نشان دهنده بیش از حد به جامعه به شکست نه فقط از نظر مراقبت های بهداشتی و همچنین از نظر اقتصادی توسعه است. ساده و ساده شکست یک گزینه نیست.”

فقر و بیماری همه گیر است که در ادامه سری از می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی و مرکز پولیتزر است که قطاری از داستان از مردم و مکان ها در سخت ترین ضربه از کشور بدترین بیماری همه گیر در یک قرن.

جیمز فین یک خبرنگار تحقیقی برای MCIR, غیر انتفاعی, سازمان خبری. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>