سه زندانی مرده از coronavirus در فدرال می سی سی پی, زندان, در یازو سیتی

لدگر | No comments

سه نفر زندانی در زندان فدرال پیچیده در یازو سیتی فوت کرده اند از coronavirus با توجه به اداره فدرال زندانها.

به زندان فدرال که در خانه های بیش از 3,700 زندانیان شده است این سایت از شیوع کروناویروس پس حداقل در اوایل ماه آوریل است.

بیشتر: می سی سی پی زندانی می گوید شیوع کروناویروس در زندان فدرال مانند ‘حکم اعدام’

در روز سه شنبه Emanuel بروستر جونیور, 50, داشت بی توجه در پایین-امکانات امنیتی. بروستر مرگ مربوط به COVID-19 با توجه به انتشار اخبار از اداره زندانها. او تا به حال در دراز مدت موجود شرایط بهداشتی.

بروستر که زندانی در یازو سیتی از جولای سال 2019 محکوم شد در ایندیانا به 135 سال حبس برای یک مربوط به مواد مخدر جرم و جنایت و جنایت کار در اختیار داشتن اسلحه گرم.

ماه گذشته, سفت Bise, 57, درگذشت یک روز پس از آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به دفتر زندان. Bise, زندانی در بالا-امنیت زندان گزارش شده بود به خدمات بهداشتی و درمانی شکایت از سردرد و از دست دادن اشتها و ضعف در 30 آوریل. او آزمایش مثبت بود و جدا شده در مارس 1. روز بعد او رفت و به نارسایی تنفسی.

یک روز بالا: می سی سی پی گزارش بیشترین تعداد covid موارد به تاریخ

Bise موجود شرایط پزشکی که او را بیشتر در معرض خطر COVID-19 اداره زندانها گفت. Bise بود که در زندان از اکتبر 2018 محکوم شد در آرکانزاس به یک 360-ماه حبس برای پورنوگرافی کودکان.

اداره زندانها ذکر شده است یکی دیگر COVID-19-مربوط به مرگ زندانی در یازو سیتی کم-امکانات امنیتی اما هیچ اطلاعات دیگری ارائه شد که مورد آنلاین. یک درخواست برای نظر گرفت نشده و بلافاصله بازگشت.

از روز شنبه وجود دارد 49 فعال coronavirus موارد در میان زندانیان و 26 فعال موارد در میان کارکنان در یازو سیتی, زندان, پیچیده, با توجه به دفتر زندان ،

بیشتر: Coronavirus شیوع نزدیک به سه برابر در می سی سی پی, زندان فدرال در یازو سیتی

طرفداران و برخی از مقامات گفته اند که عواقب ناشی از شیوع بیماری در بازداشتگاه می تواند به اثبات می شود منحصر به فرد خطرناک و کشنده است. بسیاری از مردم در زندان باید موجود مشکلات سلامتی است که آنها را در معرض این بیماری است.

بیش از 75 زندانیان فوت کرده اند از coronavirus در فدرال زندانها در سراسر کشور است.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>