سه سی سی پی, زندان, سیستم, کارکنان, تست مثبت برای coronavirus

لدگر | No comments

سه کارمند با می سی سی پی, وزارت اصلاحات باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آژانس روز دوشنبه اعلام کرد.

در مجموع 11 MDOC کارکنان آزمایش شده برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید است که آلوده بیش از 1700 نفر کشته و 51 در می سی سی پی.

“به دانش من هیچ یک از آنها مشغول به کار بودند در امکانات خاص,” رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر اضافه کرد که او را نگاه به آن بیشتر است.

دفتر والی و MDOC بلافاصله پاسخ به سوالات, به دنبال روشن شدن اینکه آیا اصلاحات کارکنان که تست مثبت کار کرده در زندان است.

سه زندانی نیز آزمایش شده ریوز گفت. دو آزمون باید دوباره منفی و سوم را با نتایج هنوز شناخته نشده اند. که بدان معنی است که از روز شنبه بدون محدودیت آزمایش مثبت برای COVID-19.

برای هفته زندانیان طرفداران حقوق شده اند هشدار از عواقب وخیمی که — اگر — coronavirus به سیستم زندان.

مردم را در زندان قرار دارد در محله های نزدیک نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله از یک دیگر. آنها را محدود کرده اند اگر هر گونه دسترسی به بهداشت شخصی لوازم و تجهیزات حفاظتی. بسیاری از رنج می برند از قبل موجود مشکلات سلامتی. سیستم زندان های طولانی مواجه اتهامات ناکافی مراقبت های پزشکی.

Coronavirus می تواند “گسترش مانند آتش سوزی” در زندان اردن Siev یک شریک در نی اسمیت شرکت حقوقی در نیویورک گفت: شیپور لجر در هفته گذشته.

Siev کمک با Jay-Z و Yo Gotti تیم رخ دادخواهی در برابر Parchman.

این ویروس نه تنها تاثیر زندانیان Siev هشدار داد. فکر می کنم از نگهبانان و مأموران اجرای قانون و وکلای او گفت:.

“در پایان روز این افراد را در آنها ترک زندان به خانه بروند. آنها خانواده های آنها رو بچه ها آنها رو همسایگان” Siev گفت. “اگر شیوع شروع می شود در زندان آن باقی نمی ماند در آن دیوار است.”

Coronavirus ثابت شده است که فاجعه در زندان ها و زندان. شیوع در یک زندان فدرال در لوئیزیانا به کشته شدن حداقل پنج زندانی و بستری بیش از یک دوجین دیگران, گزارش NOLA.com.

MDOC قبلا حاضر به گفتن نیست که آیا کارکنان بدست بیمار

هفته گذشته MDOC سخنگوی فضل فیشر حاضر به گفتن نیست که آیا کارکنان به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“برای امنیت, پزشکی و حفظ حریم خصوصی دلایل من قادر به بحث در مورد جزئیات در مورد کارمندان و یا پاسخ به سوالات در مورد مکان خاص” فیشر گفت: در یک ایمیل به شیپور لجر شب جمعه است.

زمانی که فشار برای توضیح بیشتر فیشر پاسخ نمی دهند.

دیگر زندان سیستم های سراسر کشور اعلام کرده اند که اصلاح افسران قرارداد coronavirus. برای مثال بعد یک افسر آزمایش مثبت کارولینای جنوبی وزارت اصلاحات اعلام کرد در مورد این تاسیسات مشغول به کار در و تعدادی از زندانیان در مسکن واحد است که می تواند در معرض شده اند. آلاباما وزارت اصلاحات نیز منتشر شد که اطلاعات سپاه پاسداران آلوده از جمله جایی که آنها کار می کرد. هر دو اداره فدرال زندانها و اداره مهاجرت و گمرک نگه می دارد در حال اجرا چوب خط حساب کردن از اهل بیت و کارکنان عفونت در وب سایت خود را.

آن نبود تا ریوز خواسته شده بود در یک کنفرانس خبری در مورد امکان coronavirus موارد در میان MDOC کارکنان که او تایید وجود دو موارد مثبت.

زمانی که ریوز در زمان کار در ماه ژانویه در پی مرگبار زندان شورش او وعده شفافیت بیشتر در دولت ،

دوشنبه شب فیشر اعلام کرد که تعداد موارد مثبت در میان MDOC کارکنان افزایش یافته است.

طرفداران تماس در MDOC به انجام بیشتر

بیش از دو هفته پیش, حقوق مدنی, گروه خواست رهبران دولت برای توسعه برنامه برای جلوگیری و مدیریت گسترش COVID-19 در می سی سی پی زندانها و زندان.

“زندانی و بازداشت افراد به شدت در معرض شیوع بیماری مسری مانند COVID-19” گفت: نامه ای خطاب به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز. “آنها قرار دارد در محله های نزدیک و اغلب در سلامت فقیر. بدون تعامل فعال کسانی که اداره مرکز آنها کوچک توانایی یادگیری مداوم در مورد بهداشت عمومی بحران و یا به لازم است اقدامات پیشگیرانه اگر آنها را مدیریت برای یادگیری از آنها است.”

طرفداران خواسته اند ریوز برای انتشار در خطر زندانیان از جمله افرادی است که سالمندان باید سیستم ایمنی بدن و یا باردار است. آنها همچنین به نام برای مقامات زندان به ارائه مناسب بهداشتی لوازم از جمله صابون ضد عفونی کننده دست بافت و لباس های شسته شده تمیز به زندانیان و کارکنان و چشم پوشیدن از شرکت برای پرداخت بازدیدکننده داشته است پزشکی تا پایان بیماری همه گیر.

MDOC است گفت دولت است و نه آزاد کردن زندانیان برای این بیماری همه گیر.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>