سه San Bernardino County sheriff کارکنان تست مثبت برای COVID-19

مایدزرت | No comments

سه اضافی کارکنان با سن برناردینو کانتی کلانتر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 گروه تایید پنج شنبه.

قبلا یک سان برناردینو شهرستان کلانتر معاون اختصاص داده شده به گشت آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 23 و دو نفر دیگر از نمایندگان با این بخش هم اختصاص داده به اصلاحات آزمایش مثبت در مارس 29.

از کارکنان که اخیرا آزمایش مثبت است معاون اختصاص داده شده به یک گشت ایستگاه به عنوان یک کارآگاه. این فرد شده است کار را برای دو هفته گذشته با علائم شبه آنفولانزا, مقامات گفت.

دو نفر دیگر در حال کارکنان حرفه ای یکی از آنها اختصاص داده شده است به اصلاحات و از سوی دیگر تخصیص داده شده است که به یک گشت ایستگاه در یک موقعیت اداری. هر دو کار با علائم شبه آنفولانزا قبل از گرفتن آزمایش بخش کلانتر گفت.

این گروه در حال حاضر در حال تحقیق در مورد چگونگی و زمانی که کارکنان را به معرض ویروس. کار خود را در فضاهای شده اند کاملا تمیز و ضد عفونی بخش گفت.

کارکنان “به خوبی انجام می دهند و دوره نقاهت” با توجه به انتشار اخبار. گروه گفت: هیچ جزئیات بیشتر بر هویت خود و یا وضعیت خواهد بود منتشر شده, احترام به حریم خصوصی خود را.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>