سه تیتوسویل آتش نشانان باید آزمایش مثبت برای coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

سه تیتوسویل آتش نشانان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و مقامات بهداشت در ادامه به بررسی آنها چگونه قرارداد COVID-19.

هیچ یک از این سه آتش نشان با تجربه بیماری شدید و یا نیاز به بستری با توجه به گردان ارشد گرگ Sutton با تیتوسویل آتش نشانی.

یکی از این سه در حال حاضر پزشکی پاک و بازگشت به کار در حالی که دو نفر دیگر تنها به تازگی آزمایش مثبت و خوبی انجام می دهند, او گفت:. ساتون نمی تواند ارائه دقیق بازگشت تاریخ برای این دو آتش نشان.

“به عنوان به زودی به عنوان آنها شد علامتی به آنها گفته شد به خود منزوی در خانه” ساتون گفت. “ما مشغول به کار در کنسرت با ما مدیر پزشکی به امن تست.”

ساتون گفت: سازمان آتش نشانی تا کنون ناموفق بوده است در تعیین چقدر آتش نشانان قرارداد ویروس.

“ما می توانیم تایید و یا پیدا کردن یک منبع و یا اگر آنها را در تماس با یک بیمار است که ما می دانیم مثبت” ساتون گفت.

“این یک احتمال است اما ما نمی توانیم آن را ردیابی برای هر تماس خاص است که ما می دانیم تا به حال مثبت است.”

اولین پاسخ دهندگان در میان کسانی که نمی توانند به طور کامل مهر و موم خود را از قرار گرفتن در معرض coronavirus به عنوان کار می کنند به ارائه مراقبت اورژانس برای کسانی که نمی توانند آن را به یک بیمارستان است.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, آوریل 7: دو مرگ و میر در بروارد

عکس: سهشنبه اولین روز رسمی از OMNI بهداشت و درمان COVID-19 تست

با توجه به داخلی شهرستان, سند, Brevard County Fire Rescue مقامات مشغول به کار بودند برای تعیین چگونه بسیاری از آتش نشانان ممکن است در تماس با تیتوسویل پرسنل. BCFR همچنان به طور معمول پاکسازی تمامی وسایل نقلیه و تجهیزات.

بخش آتش در سراسر شهرستان مشغول به کار هستند به تعادل برای حفاظت از پرسنل خود را با نیاز به خدمت به کسانی که نیاز دارند.

پالم بای آتش نجات این هفته اجازه خواهد داد که چهار آتش نشانان برای بازگشت به وظیفه پس از آنها جدا شده به مدت 14 روز بعد از درمان coronavirus بیمار است. هیچ یک از کسانی که آتش نشانان بیمار شد و یا آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به شهرستان سخنگوی Keely لگت.

کسانی که آتش نشانان نیاز به پزشکی پاک به رزومه کامل وظیفه لگت گفت.

در ملبورن آتش رئیس چاک Bogle گفت: آژانس و دیگران در حال رفتن بالا و فراتر از آن به عنوان آنجا که ممکن است برای حفاظت از آتش نشانان به طوری که آنها می توانید در ادامه حفاظت از مردم است.

او گفت: هیچ ملبورن آتش نشانان باید آزمایش مثبت برای این ویروس اما آن پنج شده اند قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض به کروناویروس مبتلا ،

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>