پنج شنبه طوفان می تواند رها کردن نیم اینچ از بارش باران در چند ساعت سیل دیده بان به احتمال زیاد

مایدزرت | No comments

بارش باران که می تواند منجر به جاری شدن سیل در Coachella Valley همراه با نگرانی در مورد کوروناویروس باعث شده است تا مقامات به انصراف از پالم اسپرینگز’ VillageFest خیابان نمایشگاه پنج شنبه.

نیم اینچ است و انتظار می رود پنج شنبه صبح تا بعد از ظهر وجود دارد و می تواند جدا شده از رعد و برق را که سنگین تر مقدار به برخی از مناطق خدمات ملی آب و هوا هواشناس جیمی Taeger گفت.

“شما می تواند خوب downpour,” او گفت:.

پالم اسپرینگز کارکنان اعلام کرد بعد از ظهر چهارشنبه که VillageFest لغو شد به دلیل آب و هوا و اضافه کرد که شهر “در حال حاضر در انتظار دستورالعمل ظرف چند روز آینده از شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر مربوط به گسترش coronavirus و لغو مقیاس رویدادهای عمومی است.”

پالم اسپرینگز را دریافت 1.09 اینچ از زیر باران روز سه شنبه طوفان اما جاری شدن سیل شد اجتناب شود به دلیل بارندگی پخش شد را در طول روز Taeger گفت. جاری شدن سیل در بیشتر احتمال دارد که او گفت: هنگامی که باران بازدید از یک منطقه در یک بار و آیا زمان برای ورود به زمین است.

آب و هوای نامساعد مجبور به بسته شدن پالم اسپرینگز هوایی تراموا شنبه بود اما باز برای کسب و کار چهارشنبه. گرگ Purdy, معاون رئیس جمهور از تراموا بازاریابی و روابط عمومی گفت: آن را خیلی زود به بگویید که آیا تراموا خواهد دید با توجه به پنجشنبه باران.

بسته شدن جاده رخ داده است جمعه در کلیسای جامع دره عمیق و باریک رانندگی در Whitewater شستشو در کلیسای جامع شهر و Cabazon جاده بین شرکت راه و دیلون جاده در Indio.

در سال گذشته: پالم اسپرینگز به حال یک مرطوب 2019. در اینجا عکس های

در سال گذشته: در اینجا یک نگاه به عقب در روز ولنتاین طوفان 2019

باران وارد Coachella Valley اواخر دوشنبه و پالم اسپرینگز’ مجموع بارندگی برای هفته 1.28 اینچ با توجه به آب و خدمات.

این بود که بیشتر باران های ثبت شده در پالم اسپرینگز پس از Feb. 14, 2019 هنگامی که روز ولنتاین طوفان 3.7 اینچ در شهرستان در یک روز.

پس Jan. 1, آب و هوا خدمات ثبت 1.34 اینچ باران در پالم اسپرینگز — کسری از 1.1 اینچ از نرمال بارندگی از طریق 10 مارس.

پنجشنبه باران بخشی از سیستم است که وارد کالیفرنیای جنوبی دوشنبه شب و آن را ادامه خواهد داد را به مقادیر کمتر از آسمانی صبح روز جمعه Taeger گفت.

وی افزود: این احتمال وجود دارد برای اطلاعات بیشتر باران از اواخر دوشنبه از طریق جمعه اما نباید آن را به عنوان سنگین به عنوان آنچه که افتاد این هفته است.

شرایط نیستند سرد به اندازه کافی برای تولید برف به جز در بالاترین ارتفاعات Taeger اضافه شده است.

احتمال باران کاهش آوریل رویکردها و او تصریح کرد: نگرانی که در این سال عدم بارش باران می تواند باعث زودتر آتش سوزی های نجومی برای کالیفرنیا.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>