گاهشمار: رژیم صهیونیستی. فیل برایانت فلوریدا شرکت دارویی و رفاه اختلاس رسوایی

لدگر | No comments

تحت تصدی سابق رژیم صهیونیستی. فیل برایانت چند مقامات دولتی و مردم به احترام غیر انتفاعی گفته سرقت میلیون ها دلار در رفاه پول در نظر گرفته شده برای کمک به فقیر Mississippians.

دولت حسابرس گفت: این بزرگترین اختلاس طرح ثبت شده در می سی سی پی. برایانت نقش مهمی در ترویج بازیکنان کلیدی در حال حاضر نیرنگ در جنایی کیفرخواست. برایانت نشده است متهم از هر گونه تخلف در این مورد.

ایمیل نشان می دهد فیل برایانت Brett Favre روابط به شرکت مربوط به رفاه اختلاس رسوایی

چه اتفاقی افتاده است ؟

به عنوان فرماندار برایانت منصوب جان دیویس به سر دولت رفاه آژانس. دیویس گفته کارگردانی میلیون دلار در رفاه پول به یک سازمان غیر انتفاعی که برایانت دفاع و پشتیبانی به عنوان یک مدل سازمان است. بنیانگذار خصوصی فلوریدا شرکت دارویی ملاقات با برایانت در دسامبر سال 2018 است. یک ماه بعد رهبران غیر انتفاعی گفته شروع به انتقال آنچه که در نهایت مجموع $2.15 میلیون نفر در اختلاس دولت رفاه پول به این شرکت به منظور سرمایه گذاری شخصی, دادستان ها می گویند.

برایانت گفت: شیپور لجر او هرگز به کارگردانی هر سازمان دولتی به صندوق شرکت دارو.

Jan. 11, 2016

رژیم صهیونیستی. فیل برایانت منصوب John Davis, حرفه ای, کارمند, می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی به آژانس.

2016 تا 2019

تحت تصدی Davis, قطره ای از رفاه پول به یک سازمان غیر انتفاعی اجرا شده توسط نانسی جدید تبدیل به یک سیل. او غیر انتفاعی می سی سی پی و جامعه آموزش و پرورش مرکز و یا MCEC می رود از دریافت چند میلیون دلار در بلوک کمک هزینه های رفاهی به ده ها میلیون نفر. میلیون ها دلار جریان به کسب و کار متعلق به جدید و خانواده اش, سابق, فوتبال, ستاره سابق کشتی گیران حرفه ای یک لابی مسیحی راک استار و بیشتر با توجه به لجر به دست آمده توسط شیپور لجر.

آنچه ما کشف: می سی سی پی رفاه پول رفت و به هتل رفت و آمد مکرر steakhouses, لابی, فوتبال ستاره

دسامبر 2018

جیک VanLandingham گفت: او معرفی شد و به یک عضو از MCEC توسط یک سرمایه گذار می سی سی پی در شرکت خود را. VanLandingham یک فلوریدا پزشک است که صرف سال تلاش برای توسعه تصادم درمان از طریق یک شرکت به نام Prevacus. سابق NFL quarterback و می سی سی پی بومی Brett Favre خدمت کرده است به عنوان یک مشاور و سخنگوی VanLandingham را ضربه مغزی محصولات.

VanLandingham کرد و گفت: “چند مکالمات” توسط گوشی با غیر انتفاعی به دنبال یک جلسه در شخص. پس از این دیدار توافق نامه امضا شد. VanLandingham فراهم نیست و خرما برای بحث.

ایمیل های به دست آمده توسط شیپور لجر نشان می دهد VanLandingham با ابلاغ برایانت کارکنان به سازماندهی یک شام نشست با فرماندار در مورد تحقیق و محصولات.

Dec. 18, 2018

برایانت جوایز نانسی جدید, می سی سی پی شایسته خدمات غیرنظامی جایزه با توجه به در حال حاضر-حذف پست از خانواده ها برای اولین بار در می سی سی پی Facebook صفحه در این تاریخ.

Dec. 26-30, 2018

اینها برخی از تاریخ در نظر گرفته شده برای صرف شام جلسه توسط VanLandingham و برایانت کارکنان. چند نفر تایید یک جلسه صورت گرفت اما معلوم نیست که آن رخ داده است.

Jan. 2, 2019

جغرافیا و برایانت درخواست ملاقات با دیویس برای “بحث در مورد تحقیقات آموزشی برنامه ای که آدرس های مغز آسیب ناشی از ضربات مغزی” با توجه به یک ایمیل ارسال توسط دیویس. محل جلسه در جدید را MCEC ، برایانت گفت: “نه این نشست شرکت کنند.

Jan. 18 سال 2019

نانسی و ژاک جدید انتقال $750,000 در MCEC رفاه بودجه به Prevacus/PresolMD اول از شش پرداخت که در نهایت مجموع $2.15 میلیون, با توجه به دادستان.

ماه ژوئن است. 21, 2019

مقامات در می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی رسیدن به برایانت با نگرانی در مورد دیویس پس از یک بررسی داخلی. شیپور لجر درخواست بررسی, اما با این آژانس خودداری کرده است به اسناد و مدارک ، که همان روز برایانت می گذرد در طول این اطلاعات به دولت حسابرس Shad سفید با توجه به سفید است.

جولای 8, 2019

دیویس اعلام استعفای خود گفت: او “بازنشستگی” از آژانس.

جولای 16, 2019

VanLandingham شروع می شود مربوط به سرمایه گذاری PresolMD و توسعه یک کرم موضعی محصول به معنای اعمال قبل از فعالیت های خطرناک برای کمک به کاهش عوارض ضربات مغزی است.

اکتبر 2019

نانسی و ژاک جدید انتقال 150.000 دلار در MCEC رفاه بودجه به PresolMD گذشته شش پرداخت با توجه به دادستان.

اواخر سال 2019

VanLandingham ایمیل Favre و برایانت جزئیات بیشتر در مورد Prevacus و PresolMD. او است که به دنبال 2 میلیون دلار در بودجه برای PresolMD. ارائه گفت: Prevacus انتظار برای دریافت سرمایه گذاری های آینده از می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی. این معلوم نیست که دقیقا VanLandingham ارسال این ایمیل. در دسامبر. 2, 2019, برایانت به جلو ایمیل به یک کارمند درخواست او برای چاپ کردن اسناد و مدارک.

Feb. در 5 سال 2020

سفید اعلام کرد که شش نفر از جمله نانسی جدید, Zach جدید و دیویس بودند تحت تعقیب در Hinds شهرستان مدار دادگاه به عنوان بخشی از یک توطئه وسیع. نانسی و ژاک چهره های جدید اتهامات مربوط به اتهام پرداخت به Prevacus/PresolMD.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>