گاهشمار: چه شد لحظات کلیدی که منجر به می سی سی پی پرچم تغییر رای بدهند ؟

لدگر | No comments

برخی از 126 سال پیش, سفید, می سی سی پی نمایندگان مجلس به تصویب رسید, می سی سی پی پرچم با مؤتلفه نبرد نماد است.

برجسته آمریکایی آفریقایی قانونگذار ادوارد Blackmon به تازگی اشاره کرد این طرح تصویب شد و پس از جنگ داخلی به پایان رسید به “یادآوری سیاه عامیانه شما ساخته نشده و هنوز آن را — که Confederates هنوز کنترل خود امرار معاش کیفیت خود را از زندگی است.”

روز یکشنبه نمایندگان مجلس با رای به پایین پرچم را انتخاب کنید و یک طراحی جدید است که بهتر متحد Mississippians. رژیم صهیونیستی. تیت ریوز است که انتظار می رود به زودی ثبت نام در این لایحه به قانون است.

روکش کردن: می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به تغییر پرچم دولت: هیچ مؤتلفه آرم

اما این نتیجه به دور از مطمئن حتی چند روز پیش. آن را در زمان یک ائتلاف از قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی بزرگ سیاه و سفید به فشار از طریق تغییر حتی به عنوان بسیاری از رای دهندگان هنوز هم می گویند آنها حمایت مؤتلفه طراحی و میراث فرهنگی آن را نشان دهنده.

جایی که آنها ایستاده: در اینجا این است که چگونه هر یک از مجلس رای دادند در می سی سی پی امور خارجه پرچم قطعنامه

و قانونی عمل تنها به نظر می رسد ممکن است پس از یک فشار گسترده کمپین که برداشت بخار به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی جاروب کشور است. برای سال های متعدد نمایندگان مجلس باید قانون برای تغییر پرچم که رفت هیچ جا. سالها بحث بر سر تغییر پرچم خواهد شعله ور از زمان به زمان — از جمله در سال گذشته انتخابات ایالتی — تنها به مرگ پایین دوباره.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

لحظات کلیدی و تاریخ

در اینجا یک جدول زمانی از لحظات کلیدی که فشار قانونگذاران کردن مسیر به روز یکشنبه رای:

آوریل 25: جورج فلوید. فلوید کشته در مینیاپولیس باعث سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس و تجدید بحث از مؤتلفه تصاویر و بناهای تاریخی.

ژوئن 5: تظاهرات تا سطح شیب دار. در اعتراض به دادستان کل لین Fitch دفتر — اعتراض به Fitch انداختن اتهامات عنوان شده علیه یک مامور پلیس که به ضرب گلوله کشته و یک سیاه کلمبوس مرد — موضوع پرچم و آن متفق نماد مورد بحث قرار گرفته است. در روز قبل از یک درخواست برای تغییر پرچم جمع شده بودند ده ها هزار نفر از امضا.

ژوئن 6: از بین بردن پرچم مرکزی تقاضا است. مسالمت آمیز معترضان به خیابان های مرکز شهر جکسون. در میان آنها منجر نگرانی: دولت پرچم و آن متفق آرم. چندین بار معترضان شعار “تغییر پرچم” بود که قابل مشاهده در نزدیکی فرماندار عمارت و کاپیتول.

نگاه نزدیک: ‘اجازه دهید خود را سرقت شادی:’ برخی از قانونگذاران خواست رای دهندگان به انتخاب یک پرچم جدید

ژوئن 8: قانونگذاران شروع به صحبت کردن. قانونگذاران شروع برگزاری جلسات و شلاق رای مربوط به یک دولت پرچم را تغییر دهید. اما از آن است که در اواخر جلسه — پس از مهلت قانونی گذرانده اند — و همه موجود پرچم قانون تغییر کرد. در روزهای بعد بحث شروع به ساخت به عنوان قانونگذاران اندیشید: باید به رای دهندگان تصمیم می گیرید ؟ می تواند یک دوم رسمی پرچم بود به تصویب رسید? لازم است دو سوم اکثریت مورد نیاز را به حالت تعلیق در قوانین و در نظر گرفتن پرچم قانون و حتی ممکن است ؟

ژوئن 18: ورزشی کالج گروه در وزن. SEC هشدار آن را نمی ممکن است برگزاری مسابقات قهرمانی حوادث در دولت اگر پرچم تغییر نمی کند. یک روز بعد NCAA مسائل مشابه بیانیه تهدید عمده در مسابقات ورزشی. کنفرانس ایالات متحده آمریکا نیز مسائل بیانیه ای در مورد کشیدن postseason حوادث. کالج دیگر از رهبران در سراسر کشور صدور بیانیه در حمایت از پرچم حذف.

ژوئن 18: قانونگذاران تر آوازی. فشار از گروه ورزشی جلب توجه بسیاری از قانونگذاران. در میان آنها تشکر. Trey Lamar شناخته شده جمهوری خواه که در توییتر می نویسد: “من نمی خواهد نشستن idly در حالی که دانشگاه های ما ورزشکاران از دست دادن سخت به دست آورده خود حق را برای رقابت در فصل پست بازی کند.”

ژوئن 22: Kylin تپه. ایالتی می سی سی پی در حال اجرا پشت Kylin هیل در توییتر می نویسد: او نمی خواهد بازی را برای دانشگاه مگر اینکه پرچم پایین می آید. این بازیکن ستاره ای پوشیده شده است توسط بسیاری از رسانه های ملی. یک نماینده مجلس بعد از آن سعی کنید به نام پرچم تغییر قانون پس از تپه. کالج دیگر ورزشکاران نیز در وزن آنلاین.

ژوئن 23: می سی سی پی باپتیست برگزاری کنفرانس خبری. قدرتمند و محافظه کار متمایل می سی سی پی تعمیدی خواستار پرچم به پایین آمده است. “در حالی که لایههای پرچم ظاهر این بحث یک مسئله اخلاقی … از این رو آشکار است که نیاز به تغییر پرچم یک ماده از شاگردی برای هر پیرو عیسی مسیح می گوید:” شاون پارکر مدیر اجرایی این گروه است.

ژوئن 23: Walmart می کشد پرچم. خارج شده و می گوید آن کشیده می سی سی پی پرچم های پایین در فروشگاه های آن است. آن به شرح زیر شرکت های دیگر دانشگاه ها و سازمان هایی که باید حذف پرچم در سال های اخیر با توجه به تصاویر.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

ژوئن 23: سیاه و قانونگذاران را فشار نهایی. حدود 40 عمدتا سیاه و سفید نمایندگان مجلس با برگزاری یک کنفرانس خبری خواستار پرچم برداشته شود قبل از پایان جلسه. “ما نیاز به اتخاذ یک پرچم است که وحدت و فراگیر می گوید:” از سوی دیگر ، آنجلا ترنر-فورد D-West Point, صندلی قوه مقننه سیاه حزبی. “این پریشانی عاطفی که در حال حاضر پرچم استمرار بر مردم رنگ گسترش در سراسر ایالات متحده, مصاحبه ما و نیاز مردم به ادعای ما مرداب و رتروگراد.”

ژوئن 24: مقامات جمهوری خواه با انتشار بیانیه. چند برجسته ایالت مقامات جمهوری خواه می آیند برای اولین بار در حمایت از تغییر پرچم از جمله سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann و دادستان کل لین Fitch در. در ضمن می سی سی پی, شورای اقتصاد اجرا می شود صفحه کامل آگهی در روزنامه ها در سراسر کشور خواستار پرچم را برداشت. آگهی های امضا شده توسط ده ها تن از رهبران کسب و کار که می گویند پرچم مضر است دولت شهرت و صدمه زدن به آن را از لحاظ اقتصادی. “این هیچ فرقی با پرواز صلیب شکسته نازی ها,” جمهوری خواه کمیسر بیمه مایک Chaney می گوید شیپور لجر اضافه کردن مؤتلفه پرچم امروزه شده است “فرماندهی توسط مردم بد است.”

ژوئن 24: مطلوب نتایج نظرسنجی. MEC انتشار یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که برای اولین بار اکثریت رای دهندگان می سی سی پی به نظر می رسد برای حمایت از تغییر پرچم دولت. اگر این تغییرات بسیاری از گزارش میل ایده از جمله عبارت “به خدا ایمان داریم” در یک بنر جدید.

ژوئن 25: مربیان می رسند در کنگره. مربیان کالج و دانشگاه دیگر از رهبران در سراسر کشور می رسند در کنگره آمریکا به لابی برای پرچم را برداشت. با وجود فشار آن هنوز نامشخص باقی مانده است اگر قانونی رهبران آرا را به اندازه کافی به آن انجام می شود.

ژوئن 25: سناتور می گوید رای کافی نیست. نرم افزار-پرچم نماینده مجلس دیابت کریس McDaniel, R-Ellisville هشدار وجود ندارد به اندازه کافی رای به تغییر پرچم و او و گروهی از دیگران هستند “نگه داشتن خط.”

ژوئن 26: تاخیر عدم قطعیت است. هنوز معلوم نیست که آیا یا زمانی که نمایندگان مجلس تلاش خواهد کرد به تصویب پرچم تغییر قانون. McDaniel و دیگر سناتور جمهوری خواه که پشتیبانی از تغییر پرچم spar در آمریکا هستند. “اجازه دهید من فقط بلانت این پرچم اگر ما اجازه دهید آن را برای رفتن به tear us apart می گوید:” از سوی دیگر ، جرمی انگلستان R-Vancleave.

ژوئن 27: ریوز تایید روند آغاز می شود. فقط به عنوان قانونگذاران به نظر می رسد مجموعه ای برای شروع روند پیشبرد یک پرچم تغییر رزولوشن ریوز مسائل بیانیه ای که وعده او را نشانه احتمالی پرچم لایحه. که حمایت — ریوز حال حاضر به وزن در این مسئله جز به می گویند رای دهندگان باید تصمیم بگیرید نه قوه مقننه — کمک می کند تا برخی از قانونگذاران محافظه کارانه تر به پشتیبانی پرچم را تغییر دهید.

ژوئن 27: قطعنامه می گذرد. بعد از آن در بعد از ظهر هر دو مجلس با تصویب یک قطعنامه به حالت تعلیق در قوانین و در نظر گرفتن یک پرچم لایحه که نیاز به دو سوم اکثریت. به نظر می رسد بزرگترین مانع از تغییر پرچم انجام شده است. “ما سعی می کنید برای غلبه بر موانع به اندازه کافی در می سی سی پی به عنوان آن را می گوید:” مجلس فیلیپ کان. “این یک فرصت برای ما برای پیدا کردن یک پرچم است که وحدت برای همه Mississippians و این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

ژوئن 28: پرچم لایحه می گذرد. نمایندگان مجلس پس از بحث های قابل توجهی تصویب مجلس لایحه 1796 که حذف زمان بنر و می گذارد از یک فرایند با استفاده از یک nine-عضو کمیسیون به طراحی یک جدید. رای دهندگان را وادار به تصویب طرح جدید در ماه نوامبر. هر طراحی جدید در این لایحه باید شامل زبان “به خدا اعتماد داریم.” “در حال حاضر که این کار انجام شود مردم آغاز خواهد شد به نگاه و دیدن واقعی می سی سی پی” Rep. رابرت جانسون دموکرات رهبر می گوید: پس از رای دادن. “آنها شروع به دیدن ما بیش از آنچه که پرچم نشان دهنده. که ما مردم هستند که برای هر یک از دیگر که مایل به کار با هم و که مایل به رفتن به جلو با هم.”

گاهی اوقات این هفته: لایحه امضا کردند. ریوز است که انتظار می رود برای برگزاری یک مراسم به امضای این لایحه است. ظرف 15 روز از این قانون تبدیل شدن به قانون پرچم در نهادهای دولتی در سراسر کشور حذف خواهد شد.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>