راهنمایی برای عاقل تعطیلات در خانه: شماره 1 قرار دهید تا تصویر شماره 2 دریافت رایگان سالاد کلم

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما با درک جدی بودن بیماری همه گیر کوروناویروس اما ما می دانیم که هر کس می تواند همچنین استفاده از یک خنده در این زمان به چالش کشیدن. با که در ذهن در اینجا یک فندک را از ما مقاله نویس است که ما امیدواریم که به شما می دهد یک استراحت کوتاه از زمان جدی اخبار چرخه.

تقریبا هر سال من را در طول تعطیلات آخر هفته از ماه مارس است.

آن را معمولا به دنبال خسته کننده دو هفته از پوشش BNP Paribas Open و همیشه شامل پدر و مادر من که بیابان از میشیگان در اطراف آن زمان هر بهار. ما ممکن است رفتن به وگاس, تماشای بسکتبال کالج رفتن به سینما ضربه های مورد علاقه من کویر رستوران ها و زدن از طریق دره قمار در طول سفر خود را.

در این سال من هنوز هم تا به حال این هفته و به لطف conronavirus تنها چیز گم شده و از روال معمول شد مسابقات تنیس پدر و مادرم Vegas, کالج بسکتبال, فیلم, رستوران و کازینو.

بنابراین من تا به حال برای دریافت خلاق است. من هنوز هم سفر های زیادی. من رفتم به اتاق من زندگی من, حیاط خلوت, آشپزخانه, اتاق خواب من و برای چیزی کمی بیشتر عجیب و غریب, اتاق خواب مهمان.

من چیزهای معمول اره منبت کاری اره مویی پازل سودوکو خواندن یک کتاب. من نمی توانم به شما دروغ من هرگز از خواندن یک کتاب به خصوص با گوشی من خیلی نزدیک به من دست و Netflix در دسترس بر روی تلویزیون ،

اما آن را تمام پازل و تلویزیون در اینجا نکات برجسته دیگر از هفته staycation هستید قرنطینه. برخی از این ممکن است به نظر می رسد آشنا همانطور که همه ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به تصویب زمان در حالی که ماندن در خانه. هنگامی که شما به پایان برسد که اره منبت کاری اره مویی پازل می توانید آن را کمی خشن.

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

اقامت در تماس: Coronavirus Diaries: زوم برای مقابله

ماندن در خانه: این منطقه پالم اسپرینگز رستوران ها ارائه می دهد تحویل, را از

‘شما سعی می کنید به آن را از خط تا پس از آن!’

یک غریزه طبیعی است برای انجام برخی از خانواده پیشرفت های شما صرفه جویی شده برای یک روز بارانی. (که راه گریز خوبی استفاده کنم برای خارج شدن از انجام مسائل به دلیل آن هرگز باران در اینجا.)

اما شاید احساس است که رابطه ما شد رفتن بیش از حد خوب تا به حال یک ایده سرگرم کننده است. اجازه دهید تا برخی از تصویر زمینه. اوه. من فکر می کنم یکی از حلقه های جهنم است که فقط یک توقف wallpapering پروژه.

بی او یک الگوی سرد بود و آن را تحویل داده است. این نوع از الگوی مورد نیاز است که همسایه نوار طولي نكشيد به خط تا کاملا با قبلی ، دو اوه.

آن زمان ما سه روز به انجام یک دیوار که مورد نیاز هشت نوار طولي نكشيد. آن را با هم نمی آیند کاملا. ما تنها مبارزه حدود 82% از زمان. “برگزاری این گوشه!” “نه آن را نگه دارید قوی اما give me some slack.” “چرا شما اجازه دهید آن را حباب؟” “من نمی اجازه دهید آن را حباب شما را!” “آن را پوشش!” “من می دانم که این پوشش که به دلیل حباب.” “شما سعی می کنید به آن را از خط تا پس از آن.” “این هرگز خطوط این چیزی است که باعث می شود آن را نكشيد!”

به عبارت دیگر آن رفت بهتر از من انتظار می رود.

من باید اعتراف نتیجه نهایی نگاه می کند بسیار بزرگ است و ما هنوز ازدواج, بنابراین من آن را یک برنده.

‘خنک جایزه سالاد کلم!’

بازی آن را امن و هوشمند ما تصمیم گرفتیم برای جلوگیری از حتی ضروری سفر مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی, بنابراین ما سعی در ارائه خدمات برای اولین بار.

ما Ralphs ارائه می شود بنابراین ما رفت و به سایت و انتخاب آیتم های ما. ما سعی کردیم به سهام تا حدود دو هفته پس ما تصمیم 52 آیتم. هنگامی که آن زمان برای راه اندازی و تحویل هر چند آن را به ما تحویل پنجره گزینه است.

به عنوان اولین timers ما مطمئن نبودند چه اتفاقی می افتد. شاید آنها اجازه نمی دهد الکل. بنابراین ما در زمان دور شراب و آبجو. که در سمت چپ ما با شش مورد. البته که سمت چپ ما با 48 آیتم ها, اما آن را هنوز هم کار نمی کند. بنابراین ما قطع چند بیشتر موارد غیر ضروری. دور رفت ساندویچ بستنی. Good-bye به خامه کره بادام زمینی مورد نیاز من به جای کره بادام زمینی ترد من به طور تصادفی خریداری شده آخرین باری که من با جرأت. در نهایت ما را به 41 آیتم ها و voila! آن گفت: آنها می توانند شروع به خرید حق دور.

به طور خاص یک متن گفت ایلین L انجام شد ما خرید. او را ارسال خودکار متون در سراسر گفتن ما آنها نیست بعضی چیزها: تخم مرغ, Clorox, دستمال مرطوب, دستمال کاغذی. و متن دیگری که او تا به حال به جای چند چیز از مارک های ما برداشت مایو, قهوه, tuna, و غیره.

و در کمتر از یک ساعت او را در راه خود را به خانه ما. او وارد انجام شش کیسه های مواد غذایی به درب. ما از او خواست به ترک آنها وجود دارد بر روی زمین است. او گفت: “هیچ مشکلی” ما گفت: “با تشکر” و دور او رفت. نه بیش از حد نخ نما.

پوشیدن دستکش و من هم از کیسه در آورده و آنها را فقط در داخل درب. من در زمان هر یک از آیتم به صورت جداگانه داد و آن را به همسر من که پاک کردن آنها را. این نوع هیجان انگیز برای دیدن آنچه که ما گزینه های جایگزینی بودند و من تخلیه هر آیتم وجود دارد بزرگ 48-هر اونس وان سالاد کلم وجود دارد. چیزی است که ما نمی سفارش و پرداخت نمی کند ، پاداش!

اگر شما در حال خواندن این و سفارش شما تحویل از Ralphs در روز شنبه و گم شده خود را بزرگ-پیر سالاد کلم زمانی که شما مواد غذایی خود را, من فقط می خواهم شما بدانید که آن طعم بزرگ. انتخاب خوب است.

“اوه خدای من حال شما خوب است؟’

به نظر می رسد مانند بسیاری از دوستان من در رسانه های اجتماعی گزارش داد که آنها در حال به دست آوردن وزن در طول قرنطینه چرا که آنها نگه داشتن غذا خوردن از خستگی و نمی توانید به باشگاه بروید.

من در واقع روند در جهت مخالف است. من از دست دادن وزن, و من هرگز به ورزشگاه رفت و به زودی به طوری که نه صدمه زدن به من. من متوجه بسیاری از ناسالم تجاوزات هستند از خارج-از-خانه انواع: مواد غذایی سریع متوقف می شود, آب نبات نوار در ایستگاه گاز کار دونات. من همچنین نوشیدن یک تن آب بیشتر از من استفاده می شود به, و از همه مهمتر, من صحبت کردن در یک ساعت-پیاده روی طولانی هر روز صبح برای برخی از هوای تازه.

این پیاده روی روزانه شده اند دگرگون است. دیدن کوه, خورشید, سگ و سایر مردم بوده و انرژی زا. اما آیا این منجر به یک بی دست و پا تعامل است.

من جمعه پیاده شدم و به سمت یک زن, من حدس می زنم او در بیست سالگی راه رفتن سگ خود را. ما به یکدیگر نزدیک بود و من در جلوی خانه, بنابراین من پا به کنار ما در ایجاد مناسب 6 پا از فاصله فیزیکی.

او را بر روی تلفن خود را, اما او به سمت من و گفت: “او نمی نیش می زنند.” من فکر نمی کنم او شوخی بنابراین من شروع به توضیح است که آن را به سگ من اجتناب از آن. قبل از من می تواند پایان او پا ناشیانه در کنار محدود کردن و در زمان نشت.

هر فیبر در بودن من می خواستم برای رسیدن به پایین و گسترش دست من برای کمک به او و ببینید که اگر او خوب بود اما آن را یک معضل اجتماعی این روزها. درست است ؟ من اساسا فقط ماند 6 فوت و 1 اینچ به دور از او و از او خواست اگر او خوب بود. او بیشتر خجالت از صدمه دیده است و او به عنوان مرتب کردن بر اساس از تلاش برای کشف کردن راه برای دریافت در حالی که هنوز نگه داشتن تلفن او و سگ او همه من می تواند انجام دهد خیره و لبخند مودبانه. که به من به فرض آمد وحشت زده است.

‘بررسی گیاه خود برنامه’

ما باید این خار/درخت در حیاط خلوت ما که در حال رشد بزرگتر و بزرگتر به عنوان گیاهان انجام دهد. من امیدوار هستم که یکی از این روزها برخی از گل های زیبا بودند پشت سر هم از برگ های آن, اما هیچ چیز تا کنون. در طول هفته هر چند من در بازرسی از آن و وجود دارد کمی جدید انواع توت ها در آن است. سرد است! که چیزی است.

هنگامی که همسر من به خانه من با هیجان به او خبر خوب در مورد بوش/درخت نشان دادن برخی از نشانه هایی از زندگی است. من می دانم, عسل, شما باید به آن نگاه کنید تا در آن درخت برنامه شما که در آن شما را به یک عکس از یک درخت و آن را به شما می گوید که چه نوع.

او و ما تا به حال پاسخ ما: آفریقایی سماق درخت.

سرد اجازه دهید یادگیری بیشتر در مورد آن. آفریقایی و سماق و یک سایه انبوه درخت و نه برازنده با آن arching شاخه ها و گریه شاخ و برگ. بسیار عالی. آن را دشوار است و قابل اعتماد در شرایط خشک است. کامل. آن را در همان جنس به عنوان سم بلوط در نظر گرفته است و سمی است. کمتر بسیار عالی است. جلوگیری از کاشت آن که در آن توله سگ ممکن است وسوسه به اندک اندک خوردن در شاخ و برگ و یا انواع توت ها را تولید می کند. … بنابراین من صرف نیمی از آن روز قطع ما آفریقایی سماق درخت.

بیشتر: من حماسه کاغذ توالت تلاش: خنده احساس گناه و خصومت emojis و در پایان موفقیت

باند بیایید آن روبرو هستند, این بار روی حیله و تزویر. آن را نمی خواهد آسان برای پر کردن دو ماه آینده و یا در خانه با بیرون رفتن هم بزنید ، اما شدنی است.

به همین دلیل ما باید به زمان برای لذت بردن از چیزهایی که ما در خانه بماند و پر کردن روز ما است. اگر ما سعی می کنیم به باقی می ماند عاقل امن و قرار نیست wallpaper ما همه می توانند از این طریق دریافت کنید.

در اینجا امید شخصی خود را قرنطینه شامل یک کمی خنده, بسیاری از امید و دسته کامل از رایگان سالاد کلم.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>