تیتوسویل مرد پس از دستگیری, پلیس می گویند او اقدام به رم افسر با کامیون در سال گذشته

فلوریدا تودی | No comments

یک مرد به پلیس گفت: led ماموران در یک تعقیب و گریز قبل از شارژ در آنها سال گذشته در تیتوسویل بازداشت شده است با توجه به سوابق دادگاه.

Eduardo Rodriguez, 36, بود پس از دستگیری به پلیس گفت: او رهبری آنها را در یک تعقیب و گریز مختصری شب 21 ژوئیه سال 2019 پس از آنها اقدام به متوقف کردن او را در نقض ترافیک.

رودریگز فرار از افسران

بیشتر: Brevard می توانید جدید Costco در نزدیکی Pineda جاده — کامل با مشروب فروشی و بیشتر

بیشتر: شهرستان حل و فصل نیایش: پرداخت بیخدا اگنوستیک شاکیان $490,000 در خسارت و هزینه های قانونی

افسران رها تعقیب نگهداری می شوند اما به دنبال رودریگز کامیون لکه بینی قبل از او در Grissom پارک وی و سیسون جاده در این نزدیکی هست.

پلیس گفت رودریگز نگاه افسران قبل از شتاب گرفتن به طور مستقیم در درب مسافری از وسیله نقلیه خود را. آنها قادر به مانور دور از او قبل از اینکه رخ داد.

ماموران سپس در ادامه تعقیب رودریگز تا زمانی که آنها را متوقف به دلایل ایمنی با توجه به گزارش پلیس.

رودریگز واقع شده بود یکشنبه و بازداشت در ارتباط با تعقیب است. او متهم شده است با تشدید حمله به یک مامور اجرای قانون و در حال فرار بودند eluding و در سرعت بالا است.

او است که برگزار می شود در شهرستان Brevard زندان در ازای $77,000 وثیقه.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>