تیتوسویل پلیس بررسی ظاهری غرق شدن مرگ از 20 سال

فلوریدا تودی | No comments

تیتوسویل پلیس در حال بررسی شرایط اطراف آشکار غرق شدن 20-year-old man اقدام به شنا در رودخانه هند از یک معلول قایق بعد از ظهر شنبه.

تیتوسویل پلیس گزارش داد که این مرد به عنوان گرت استار حال تلاش برای شنا کردن به ساحل هنگامی که او شروع به مشکل و به زیر آب بروید.

گفته استار شده بود روی یک قایق کوچک در رودخانه در نزدیکی مارینا پارک 501 مارینا جاده ها است. پلیس وارد در عرض چند دقیقه اما نمی بازیابی استار بدن تا حدود دو ساعت بعد.

این حادثه گزارش شد حدود 1:30 بعد از ظهر زمانی که استار کشف شد خواستار کمک از آب با توجه به گردان ارشد گرگ Sutton با تیتوسویل آتش نشانی. از آن خواهد شد چه چیزی باعث قایق برای تبدیل شدن به غیر فعال است.

بیشتر: سوزاندن قایق غرق در نزدیکی تیتوسویل; چهار نفر به بیمارستان منتقل می شود

بیشتر: ملبورن پلیس بررسی دو ضرب و شتم در پمپ گاز

فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش افسران Brevard County, کلانتر, هلیکوپتر و کلانتر شیرجه تیم نیز به مارینا برای کمک به کمک به جستجو. استار بدن بازیافت شد از رودخانه در حدود 4 بعد از ظهر شنبه.

یک تحقیق در حال انجام است.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>