تیتوسویل پلیس در حال بررسی حادثه چتربازی که به شدت مجروح دو مرد

فلوریدا تودی | No comments

تیتوسویل پلیس در حال بررسی شرایطی که منجر به دو چترباز که به شدت مجروح شده پس از غوطه وری به یک درخت از چند صد پا در هوا.

حادثه اتفاق افتاده در حدود 10:30 صبح روز شنبه به عنوان چتر نجات برای دو مرد ناشناس ظاهرا گرفتار شد لحظات پس از آنها شروع به پریدن از یک هواپیما پلیس گزارش شده است.

دو مرد چرخید شدید قبل از کوبیدن به درخت بلوط در جلوی حیاط یک طبقه خانه در 900 جلوگیری از تنسی خیابان. نام مرکز که عمل چتربازی پرواز خواهد شد.

پلیس در حال حاضر به بررسی آنچه اتفاق افتاده است.

“در حال حاضر وجود دارد یک تحقیق گفت:” امی ماتیوز سخنگوی تیتوسویل آتش نشانی. وضعیت مردان خواهد شد پنج شنبه صبح.

بیشتر: بیمار جنگیدند COVID-19 به مدت 41 روز در ICU در Parrish

بیشتر: پشت سر هم skydivers زخمی پس از چتر نجات نقص در تیتوسویل

تیتوسویل آتش نشانی خدمه وارد در عرض چند دقیقه برای پیدا کردن شدت مجروح مردان همراه با خود چتر نجات در حیاط.

هیچ کس دیگری مجروح شد در چه تیتوسویل مقامات آتش به نام “فرود سخت.”

هر دو آسمان غواصان برداشته شد از مهار با حضور امدادگران و سپس حمل و نقل توسط هلیکوپتر به یک مرکز تروما می شود برای درمان آسیب های متعدد.

دو مرد بودند در پشت سر هم پرش از هواپیما که رفتگان از دونن فرودگاه.

شاهد کریستینا Renfroe بود که در نزدیکی پارک سگ هنگامی که او کشف جفت فزاینده رو به پایین از آسمان است. او دستگیر تصویری که نشان داد دو مرد گرفتار و در حال چرخش در هوا به عنوان آنها فرود آمد.

“آنها به زمین برخورد و سخت است. این بود که پشت سر هم پرش رفته طرز وحشیانه ای اشتباه” او posted on Facebook مدت کوتاهی پس از این حادثه.

“دعا کنید.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>