تیتوسویل صاحب مغازه سهام 12 چیزهای عتیقه نمایندگی کاش همه می دانستند

فلوریدا تودی | No comments

به یاد داشته باشید خلاصه Reader را?

آنها هنوز هم در اطراف و یک سری از مقالات به نام “چه _______ می خواهد شما را به می دانم.” همه شیوه ای از دسته بندی استفاده می شود: حیوانات خانگی خدمه پرواز پزشکان مکانیک و بیشتر. خوب من فکر کردم شما ممکن است علاقه مند در “12 چیزهای عتیقه نمایندگی می خواهیم شما را به می دانم.”

بیایید حفاری در.

1. نه همه چیز شما ارزشمند است. ارزش بسیاری از معیارهای. سن و کمبود و وضعیت منطقه ، نمایندگی مجاز و فروش خود می دانند بازار و آنچه که به فروش می رساند برای آنها. آنها یک مفهوم کلی از آنچه بسیاری از چیزهای با ارزش است. بسیاری از عوامل می تواند به ارائه یک فروشنده ممکن است در مورد شما.

2. بدانید که چگونه برای چانه زدن در مورد قیمت. همه ما عشق یک معامله خوب است و گاهی اوقات ما نمی همیشه موافق با آنچه که یک فروشنده به یک آیتم در قیمت. Haggling به درستی و بدون جرم یک مهارت است که طول می کشد زمان به کارشناسی کارشناسی ارشد. درخواست “چه حداقل شما را برای این کار ؟” این است که احتمالا بهترین راه برای گرفتن این تخفیف.

3. زمان ما ارزشمند است بیش از حد. مالک/اپراتور صاحبان کسب و کار بسیاری از چیزهایی که برای انجام این کار در یک روز است. آنها رئیس طبخ و بطری شوی و از ذهن نیست گوش دادن به یک حکایت یا دو اما لطفا همین حالا کراوات بلوک های بزرگی از وقت خود را به خصوص اگر شما برنامه ریزی در خرید هر چیزی. آنها در محل کار و یک برنامه کامل است.

4. ما نمی توانیم همه چیز را خرید. بسیاری از فروشگاه های عتیقه را گسترده و گاهی اوقات بیشتر در ذخیره سازی. برخی از تخصص و تنها با خرید آیتم های خاص. همچنین خرید می تواند وابسته به جریان نقدی به همه ما آهسته فصل است. ما قدر شما به ما نشان گنجینه های خود را اما نمی توان جرم اگر ما نمی خرید همه چیز را به شما ارائه دهد.

5. وجود دارد بیشتر به قیمت از فقط در مورد. نمایندگی مجاز و فروش عتیقه بسیار به شکل به ما قیمت گذاری شده است. وجود دارد مورد ارزش, البته, اما این می تواند در نوسان است. نیز وجود دارد که خودرو گاز, پژوهش, زمان تمیز کردن ممکن است تعمیرات و زمان به کالا اقلام است. گاهی اوقات ارزش یک مورد ممکن است کاهش یابد اما اصلی ما هزینه نمی کنند. به یاد داشته باشید که تا زمانی که ما به فروش که در مورد آن این است که پول منجمد.

6. بله, شما ممکن است پیدا کردن آن را در eBay. این بدان معنا نیست که آن را با هزینه کمتر در دراز مدت و یا شبیه آن را در عکس. همچنین حمل و نقل رایگان است تنها در صورتی که فروشنده ارائه می دهد و حمل و نقل طول می کشد زمان. اگر یک مشکل وجود دارد (مانند آسیب) و شما را مجبور به بازگشت به یک آیتم به شما پرداخت حمل و نقل بازگشت. اگر مورد بیمه شده, شما همچنین باید برای مقابله با حامل به دریافت پول خود را به عقب. این کار آسان نیست.

7. ما باید هزینه های بیش از حد. هزینه های بسیاری را متحمل شده و در حال اجرا در یک مغازه عتیقه فروشی. موجودی اجاره, برقی, تبلیغات, بیمه, تلفن و اینترنت و منابع دیگر آب و برق. حتی با کارکنان مالک باید شکل خود را در زمان. گاهی اوقات ما فقط نمی تواند قبول کمتر ارائه بر روی یک آیتم و یا فروش بسیاری از حوادث است.

8. وجود دارد هیچ نشانه گذاری شده است. ما نمی خرید موجودی ثابت در قیمت عمده فروشی. گاهی اوقات ما مجبور به پرداخت کمی بیشتر برای دریافت کیفیت بهتر و یا در موارد نادر. این ترجمه می تواند به قیمت های بالاتر برای حفظ سود. فروشگاه طلا و جواهر است که ارائه می دهد 50 ٪ تخفیف فروش می تواند انجام دهد این به این دلیل خود را نشانه گذاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 800%. گاهی اوقات ما را به عنوان کمی به عنوان $2 در یک مورد.

9. ما موجودی نیست اهدا کرد. فروشگاه عتیقه عمل نمی مانند مغازه های صرفه جویی. ما را انتخاب کنید و خرید هر آیتم در موجودی ما و باید برای به دست آوردن سود در هر یک از آیتم. فروشگاه صرفه جویی می توانیم به فروش اقلام در هزینه های پایین تر به دلیل موارد اهدا و فروش آنها در مقدار حجم بیشتر است.

10. ما کارشناسان در همه چیز. من باید یک دانش پایه جامد به من شده است خرید و فروش اقلام برای مدت زمان طولانی. این بدان معنا نیست که من یک متخصص در همه زمینه ها. من یادگیری چیزهای جدید هر روز در این کسب و کار. من همچنین سعی کنید به تصویب که دانش همراه تا آنجا که من می توانم. این به این معنی که گاهی اوقات من فقط نمی تواند یک فرصت خرید آیتم های گران قیمت اگر من نمی دانم زیادی در مورد آن.

11. وضعیت همه چیز است. مهم نیست که چگونه شگفت انگیز یک مورد است و یا چقدر ما ممکن است بخواهید به خرید آن ما نمی توانیم اگر آن را آسیب دیده است. چیزهایی مانند قطعات شکسته یا گم شده و خراش و فرورفتگی تراشه نیکوتین لکه ها و یا صدمه به آب همه را به دور از یک آیتم را ارزش. این مورد در بهترین شرایط جلب و با بهترین قیمت. نعناع را در جعبه یا جدید سهام همیشه بهترین است.

12. ما نمی توانیم برای پرداخت ارزش احساساتی. ما را در درک برخی از اقلام خود را باید معنی خاص برای شما. که گفت: ما نمی توانیم پرداخت قیمت متورم برای ارزش احساساتی. منشأ یک دسته بندی خاص و باید مستند شده است. اگر یک مورد بود که متعلق به کسی معروف و یا به یک مکان مهم در تاریخ ما به اثبات است که آن را تحت تاثیر قرار به خرید و قیمت فروش است. در غیر این صورت آن را به ارزش همان نرخ به عنوان دیگر نمونه های مشابه.

داشتن هر کسب و کار کوچک دشوار است. داشتن یک مغازه عتیقه فروشی دارای چالش های خاص در بالای طبيعی (به خصوص در حال حاضر). ماهیت این تغییرات کسب و کار سال به سال ماه به ماه و گاهی روز به روز. ارزش تغییر مورد در دسترس بودن تغییرات و مشتری بهره واکس و دیگر کم غالبا.

بسیاری از ما انجام این کار از آنجا که ما عاشق چه کار می کنیم و از این موارد. روابط توسعه یافته می تواند برای سال گذشته. ما عاشق دیدن موارد ما curate و فروش به مردمی که آنها را گرامی و ساختن خاطرات خود با موارد آنها را در بر داشت در فروشگاه ما.

Ed روشن شدن نزدیک به 30 سال تجربه در برخورد با اشیاء عتیقه و صاحب پنج کاتز عتیقه در تیتوسویل این برنامه شامل آیتم از عصر سنگ به عصر فضا. پنج کاتز متخصص در نادر و منحصر به فرد عتیقه, قدیمی, آیتم ها و عجایب و خواهد بود و خواهد شد جشن پنجمین سالگرد آن در این تابستان.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>