خیلی زود به تماس های خاص قانونی جلسه به آدرس coronavirus | میک

فلوریدا تودی | No comments

نظر

فلوریدا مقننه است که نظرسنجی به اینکه آیا یا نه آنها باید به نام به جلسه ویژه برای تنظیم بودجه از آنجا که از coronavirus. موارد باید در نظر گرفته بودند که بیکاری گسترش مدیکید و انتخابات است.

در حالی که یک جلسه ویژه ممکن است در برخی از نقطه در حال حاضر بسیار زودرس است. دولت است که هنوز جمع آوری اطلاعات مالی از یک منطقه است که به شدت تحت تاثیر این کشور در واکنش به این ویروس. اقدام اطلاعات ناقص خواهد بود بیمار توصیه می شود.

قوه مقننه با تصویب بودجه در جلسه به پایان رسید که در ماه مارس است که پس از عمل است. وجود دارد ترفند به وجود بخشی با فرماندار وتو قلم است که می تواند به ما ایده از چگونه درآمد کاهش می شود.

تا زمانی که اطلاعات بیشتری در یک جلسه ویژه اتلاف زمان و منابع به ذکر است که همه ما می دانیم که چگونه یک قوه مقننه در عجله به ندرت باعث می شود تصمیم گیری خوب است.

Cinco de باز!

در یک هفته که در آن نرم بازگشایی فلوریدا آغاز شد رفتم با دوستان به صرف شام در Cinco de Mayo. ما مورد علاقه رستوران مکزیکی باز بود و محدود به 25 درصد ظرفیت در داخل. خارج پاسیو بود به سادگی راه اندازی کافی جداول و فاصله آن بود و خوش مشغول است.

من از دست رفته این گردهمایی های اجتماعی از بد نام مستند رفت به محل. این خوب بود برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی و کمک هزینه تحصیلی. کارکنان به نظر می رسید با عجله اما خوشحال می شود که در راه است. دیگر کاربران نیز خوشحال به نظر می رسید می شود و در unworried در مورد هر جامعه گسترش ویروس.

جداول مورد فاصله مناسب از یکدیگر و بزرگسالان بودند تصمیم گیری می شود و در مورد. وجود دارد لبخند در همه جا ما نگاه کرد.

در اینجا به این امید که همچنان ادامه دارد و ما تقویت امریکا یک بار دیگر.

امریکا کار خوب

خانواده ها روبرو هستند تاثیر مالی کاهش می یابد کار یا شغل را از دست داده. کسانی که می توانند شروع به مبارزه با عقب. شلی لوتر یک سالن مالک در دالاس است که یک نفر است.

او بازگشایی فروشگاه او در هفته گذشته و دولت در دالاس آمد سخت است. او و 19 سایر سبک با مشکلات با وام مسکن و تغذیه خانواده خود را. آنها اجرا, شیوه های ایمنی و به کار رفت.

آنها مشغول است. این یک چیز خوب است تا زمانی که دولت درگیر شدم.

صدفی دستگیر شد و قبل از یک قاضی. قاضی گفت: اگر او عذرخواهی و پذیرش است که صدفی اقدامات اشتباه بودند او نمی خواهد به زندان ، او رد کرد و اشاره او تا به حال یک خانواده برای تغذیه.

این کشور حمایت خود را با صدها هزار دلار کمک مالی برای کمک به او در مبارزه با دولت است.

تگزاس دادگاه عالی دستور داد او را آزاد و مختلف مقامات دولتی را به شدت از جانب خود. او مبارزه خود ادامه خواهد داد و با پشتیبانی عظیم.

از آن زمان دولت ما متوجه ما امریکا, ویروس, یا, نه, و, ما نمی خواهد اسیر. صدفی لوتر است که نشان دادن آنها.

در ضمن قضات در ماساچوست و ویرجینیا صادر احکام مسائل بنیادی آزادی در این زمان. یک California sheriff و دیگر California county گفته اند که آنها نمی خواهد اجرای محدود ماندن در خانه ،

این رهبران مانند این است که به امریکا بازگشت که در آن همه ما بر این باور بودیم تا Rona به شهر آمد.

هوشمند تصمیم گیری خوب و اجازه می دهد تا دیگر بزرگسالان به انجام همان.

لایحه میک دارد مدیر برنامه و مجری “لایحه میک زنده” در WMMB-AM و WMMB. 92.7. در ادامه مطلب billmick.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>