گردباد بازماندگان در سه Mississippi شهرستان خواست به درخواست برای کمک های فدرال

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز و اقدام U. s. Department of Homeland Security, منشی, چاد گرگ تور ماتیوز جامعه در لورل و ملاقات با یک جفت از مالکان که دچار آسیب در یکشنبه عید پاک گردباد.

دایان و Mike Kelley صحبت با فرماندار.

“این باعث می شود ما می دانیم که آنها در حال فکر کردن در مورد ما و ما واقعا آن را درک” مایک کلی گفت.

این Kelleys نمی دانید که ممکن است آنها ممکن است واجد شرایط برای کمک های فدرال برای کمک به آنها را بهبود می یابند ضرر و زیان خود را.

در اواخر روز پنجشنبه رئیس جمهور تهمت تصویب یک فاجعه اعلامیه برای شهرستانهای جونز, Covington و جفرسون دیویس.

گردباد بازماندگان در این استان ها باید ثبت نام کنید با سازمان مدیریت اضطراری فدرال و تماس خود را محلی سازمان مدیریت اضطراری و همچنین مقامات گفت.

اعلام خواهد شد کمک به مردم آسیب دیده از طوفان و از جمله کسانی که تا به حال هیچ بیمه و دچار آسیب و یا تخریب کامل به خانه های خود.

کمک های فردی می تواند شامل کمک های مالی برای مسکن موقت و تعمیرات خانه های کم هزینه وام برای پوشش بیمه اموال ضرر و زیان و برنامه های دیگر برای کمک به افراد و صاحبان کسب و کار بهبود یافتن از اثرات فاجعه است.

آن را اعتقاد بر این بود که اولین بار یک دولت تا به حال دو فدرال فاجعه اعلامیه در یک بار. رئیس جمهور تصویب یک فاجعه اعلامیه برای می سی سی پی در اوایل این ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ریوز گفت: دولت در نیاز بزرگ با توجه به قدرت گردباد. سی و سه شهرستان از جمله Jones County, درخواست کمک فاجعه از می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری به دلیل آسیب در مناطق خود.

آژانس مستند از 1200 خانه های بیش از 75 کسب و کارهای آسیب دیده است.

“عرض این طوفان باعث می شود آن را وسیع ترین گردباد در می سی سی پی, تاریخچه و سوم وسیع ترین در تاریخ آمریکا” Reeve گفت. “و راه آن باقی مانده بر روی زمین برای 89 مایل است.”.

یکشنبه عید پاک طوفان به روز رسانی: دو مرگ و میر بیشتر تاریخی چرخان را تایید کرد

با طوفان فاجعه اعلام ریوز گفت: تمام سطوح حمایت در دست دارد شروع به بهبود است. از آن خواهد شد دولت مدیریت محلی اجرا و فدرال پشتیبانی می کند.

گرگ گفت: رئیس جمهور فرستاده او را به می سی سی پی به من قرض بدهید که حمایت دولت فدرال.

“در درخواست رئیس جمهور من را در اینجا اجازه دهید به مردم می سی سی پی می دانم که آنها در حال رفتن به ادامه باید دولت را حمایت,” او گفت:. “(Federal Emergency Management Agency) است که ماموریت در پاسخ به طبیعی و فجایع انسانی.

“ما در اینجا خواهید بود پس از دوربین رفته است.”

ریوز مطمئن گردباد بازماندگان دولت نمی خواهد صحرا آنها را هر دو.

“ما قصد داریم همچنان با شما و کار با جامعه در طول راه” او گفت:. “ما رو زدم اما ما قصد داریم به عقب بر گردیم.

“ما در حال رفتن به قوی تر و بزرگتر از همیشه قبل از.”

برای ثبت نام کمک:

شما باید ثبت نام با سازمان مدیریت اضطراری فدرال: 1-800-621-3362 یا TTY: 1-800-462-7585 یا رفتن onlilne در www.disasterassistance.gov

Jones County: www.crisistrack.com-public-jonesms یا 601-649-3535

Covington County:ساکنان را تشویق به گزارش خسارت در شهرستان Facebook صفحه.یا 601-765-6687

Jefferson Davis:هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست.

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>