تورس: تخیل و امید سوخت تاریخی راه اندازی دوران سخت

فلوریدا تودی | No comments

این است که در مورد تخیل و امید است.

مردم تصور همه این: ساختمان موشک ها و ایستگاه فضایی و فرستادن انسان به فضا است. و مغز بسیار درخشان تر از بسیاری از زمان است که تخیل و تولیدات آن را به زندگی واقعی کشتی فضایی پرواز با زندگی واقعی قهرمانان.

این جشن از تخیل چیزی است که ما به شدت مورد نیاز این بعد از ظهر.

گرد خودمان و چیدن خودمان است آنچه که ما انجام دهد. آن را در DNA ما. آن را به آمریکا راه

اما در این سال پس نامناسب نام برای وضوح — 2020 — شده است ، Covid-19 و متعاقب آن در سراسر جهان همه گیر ساخته شده اطمینان حاصل کنید که. و گفتن چیزهایی نبوده است آسان است به شدت درک حقایق است.

اما امروز دارای لیت و لعل زیاد آب و پاک فقط به اندازه کافی بلند برای SpaceX Falcon 9 به انفجار از مرکز فضایی کندی ارسال خدمه کپسول اژدها — حمل فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley — به فضا است. به عنوان یک ملت ما جمعی برگزار شد نفس ما تا زمانی که ما آنها را دیدم به یکدیگر یک مشت دست انداز.

ما نیاز به این.

فراموش نکنید که گرد خودمان و برداشت خودمان را. فقط تلاش برای قرار دادن بر روی صورت شجاع یک چالش بوده است با گزارش های روزانه از افزایش مرگ و عوارض تاریخی بیکاری کسب و کار از بین می رود و در حال حاضر اعتراضات فزاینده به زشتی و خشونت بار در پاسخ به یک مورد دیگر از قبر بی عدالتی در برابر یک مرد سیاه و سفید.

این شده است یک سال خوب است. آن شده است آسان نگه داشتن لب بالا سفت در زیر ما همه گیر ماسک.

اما ما نیاز به این. ما نیاز به این بد است.

“آنها می گویند که آن را تاریک قبل از سپیده دم. و از آن شده است فوق العاده تاریک می بینم. چه راه اندازی نشان دهنده در نظر فروتن من امید است” گفت: ملبورن ساحل را گرگوری شافر. “ما ناقص ملت است. شما آن را ببینید در اخبار, در تله رسانه های اجتماعی در هر دقیقه است. اما اگر یک چیز وجود دارد که نشان دهنده آنچه ایالات متحده می تواند آن را از ما برنامه های فضایی. امید وجود دارد و سحر و جادو در علم است. و فقط کمی داش امید می تواند یک راه بسیار طولانی این روز است.”

شده است راه بیش از حد طولانی پس از فضانوردان آمریکایی را آغاز کرده اند خود را در فضای محدود سفر از خاک آمریکا — Brevard County خاک می شود دقیق است. برای نزدیک به نه سال گذشته ناسا مجبور شده است به تکیه بر روسیه برای ارسال مردان و زنان ما به ایستگاه فضایی بین المللی.

سال گذشته در حالی که مشغول کار بر روی آپولو 11 سالگرد داستان من با صحبت دو مرد ابزاری در موفقیت آپولو برنامه لی جامد و آیک Rigell که هر دو گفت: این شرم آور است که ما با تکیه بر روس ها.

حالا که تاریخ است.

با روز شنبه موفق پرتاب روز از ما با استفاده از روسیه به عنوان ما فضای بارگذاری به پایان رسیده است.

و آن را می تواند در یک زمان بهتر برای ملت و جهان از درد و رنج شدید بیماری همه گیر-خستگی و ترس از آنچه در دوم Covid-19 سنبله ممکن است انجام دهد.

“سه ماه گذشته شده است یک زمان بسیار چالش برانگیز. عدم اطمینان از چه زمانی و چگونه به شدت همه گیر خواهد تاثیر زندگی ما شده است ثابت زای. اضطراب و اختلالات خواب و اعتیاد مربوط به بازدید افزایش یافته است,” دکتر گفت: Bjorn Dimberg صاحب آتلانتیس مراقبت های فوری در بندر هند در ساحل. “من امیدوار هستم فضانورد راه اندازی خواهد شد بالا بردن خلق و خو ما اعتماد به نفس و خوش بینی را به عقب.”

که خوشبینی سوخت چیزی دیگری که بوده است در تامین کوتاه مدت در این سال: غرور و افتخار است. غرور و افتخار برای همه کسانی که قهرمان تخیل اما حتی بیشتر از آن برای کسانی که از ما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در اینجا که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد.

“من خیلی هیجان زده به زندگی در فضای ساحل در این روز تاریخی گفت:” ملبورن ساحل مقیم تینا Coppock. “من نمی توانم باور آن بوده است نه سال پس از ما راه اندازی شد آمریکایی ها از خاک ایالات متحده آمریکا و ما به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به مشاهده آن از ما پشت محوطه. و این می تواند در یک زمان بهتر است. همه ما نیاز به این حق در حال حاضر. من به دنبال به جلو به این فصل بعد از اکتشاف فضا.”

جورج Guccione دوران کودکی خود را صرف تماشای شاتل راه اندازی از کیپ و خواهد اجازه دهید ذهن خود را سرگردان با شیفتگی اکتشاف فضا.

“من می خواهم تصور کنید چه تجربه بود,” او گفت:. “دهه بعد من هنوز انجام چیزی مشابه به همین. آن را به بخشی از تمام این زندگی در این منطقه است. ما خوش شانس به نزدیک به شاهد تاریخ است.”

Indialantic ساکن لورن Sylvester گفت: تاریخی راه اندازی شبیه به این می تواند ما را با هم — و ما به شدت نیاز است که در حال حاضر.

“در این hyper-سیاسی زمانی که به نظر می رسد همه چیز است و از طریق مشاهده رنگ قرمز یا آبی فیلتر چند چیز باید توانایی متحد کردن آمریکایی ها به اندازه اکتشافات فضایی” Sylvester گفت. “من فکر می کنم آن را به خصوص وحدت برای کسانی از ما که به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در فضای ساحل و تماشای راه اندازی با چشم غیر مسلح است.”

کاملا حق با او است.

شاید راه اندازی می توانید انجام دهید چه یک ویروس کشنده می تواند نه — وحدت یک ملت است. فقط زمان خواهد شد بگویید. اما برای حداقل یک روز در این 72-مایل طولانی county, ویروس کشنده, اقتصادی, نگرانی, آینده نامشخص سیاسی و تفرقه در زمان صندلی عقب به بی حد و حصر مرزهای تخیل ما.

تماس با تورس در 321-242-3684 و یا در [email protected] فراموش نکنید که به دنبال او را در توییتر @johnalbertorres یا در Facebook در http://www.facebook.com/FTjohntorres.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>