تورس-مارتینز قبیله به نظر می رسد برای پیوستن Coachella Valley انجمن از دولت

مایدزرت | No comments

تورس-مارتینز کویر Cahuilla Indians امیدوار است دوباره به Coachella Valley انجمن از دولت 11 سال پس از قبیله سرنگون شد از آژانس.

قبیله ای معاون رئیس یوسف Mirelez گفت: وجود است نه یک موضوع خاص و یا پروژه ای است که باعث قبیله به تلاش برای پیوستن به برنامه ریزی منطقه ای سازمان است. Mirelez گفت: قبیله که دارای هزاران هکتار زمین در شرق Coachella Valley, می خواستم مطمئن شوید که صدای آن گنجانده شد در تصمیم گیری های مؤثر در منطقه و قبیله ای جامعه است.

“ما متوجه ما نیاز به آگاهی از آنچه در جریان است با همسایه شهرها و قبایل همسایه و … در شرق Coachella Valley بنابراین هر چیزی که ما انجام طرح نخواهد درگیری با هر یک از برنامه های منطقه,” او گفت:.

این CVAG کمیته اجرایی — از مقامات منتخب به نمایندگی از هر دره را نه گنجانیده شهرها و شهرستان ریورساید و همچنین رهبران قبیله ای و دیگران رای دادند و در سال 2009 به انصراف از قبیله عضویت به دلیل حضور کم و دو سال از عدم پرداخت حق عضویت. قبیله اول پیوست CVAG در سال 2000.

کمیته اجرایی به اتفاق آرا تصویب تورس-مارتینز قبیله درخواست دوباره تبدیل شدن به یک عضو در ماه دسامبر و در حال حاضر Coachella Valley شهرستان رهبران باید یک فرصت به وزن در. تصویب در رضایت دستور کار برای Coachella شورای شهر در هفته آینده.

تا کنون CVAG دریافت امضا از تصویب از این پس عضو حوزه های قضایی: Agua Caliente Band of Cahuilla Indians, Cabazon گروه از ماموریت سرخپوستان کلیسای جامع شهر دزرت هات اسپرینگز, Indian Wells, La Quinta پالم اسپرینگز و رانچو مایراج.

Agua Caliente و Cabazon دو قبیله در حال حاضر نشان داده شده در CVAG. آنها اول پیوست از طریق یک یادداشت تفاهم در سال 1998 شد و اعضای کامل در سال 2018 است.

جف L. Grubbe رئیس Agua Caliente Band of Cahuilla Indians و CVAG اجرایی رئیس جمهور گفت: آژانس به جلو نگاه به تورس-مارتینز قبیله آینده را به جدول.

“این Cahuilla قبایل هستند بخشی جدایی ناپذیر از Coachella Valley جامعه و بیشتر ما می تواند همکاری بیشتر است که همه ما نفع” Grubbe گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>