تورس: چیزهایی که من هرگز می دانستم که من می دانستم که یا از دست رفته با تشکر از Covid-19 همه گیر

فلوریدا تودی | No comments

وجود دارد برخی از چیزهایی که من می دانستم که من می خواهم از دست ندهید زمانی که جهان در اطراف من شروع به بستن اما دیگران باید به عنوان یک شگفتی آمده – و شاید که آموزش من چیزی برای زمانی که این بیش از همه.

اولین و مهمترین, I miss دیدن پدر و مادر و فرزندان هر چند ما ارتباط روزانه است.

اما بودن گلهای همکار من, من می دانستم که من می خواهم از دست تعاملات روزانه با دوستان و همکاران. من می دانستم که من می خواهم از دست ندهید دیدن برخی از دوستان خوب من انجام در دزدان دریایی پنزنک بیش در Surfside تاتر. من می دانستم که من می خواهم از دست bandmates این Hemingways از جمله سختی تمرینات هنگامی که ما را قبول ندارند چه به بازی بعدی.

من می دانستم که من می خواهم از دست ندهید سالانه fantasy baseball draft به طور معمول برگزار می شود در خانه های من (نه چندان) معروف قهوه حاوی گوشت خوک کشیده و من واقعا قوی کوکتل من تماس بگیرید “شغال آب” استفاده می کنم که به هر کس دیگری لود شده به اندازه کافی به بد معاملات با من.

من می دانستم که من می خواهم از دست ندهید بیس بال و بیشتر از همه من می دانستم که من می خواهم از دست ندهید تماشای من آرسنال توپچی ها بازی در لیگ برتر.

اما ما انطباق و پیدا کردن شادی و خوشبختی و رضایت در چیزهای دیگر. و من شخصا تا به حال کمی چاره ای جز تبدیل شدن به reacquainted با چیزهایی که من تا به حال فراموش شده و اشتیاق برای چیزهایی که من هرگز نمی دانستند که من از دست رفته تا به حال.

می دانستند که من می خواهم از دست ندهید صحبت کردن. با صدای بلند صحبت کردن. من ادا اولین کلمات من از روز اخیرا در اواخر بعد از ظهر و کارتون مانند پف از دود و گرد و غبار آمد از لب من با یک زامبی مانند نفس نفس زدن سر و صدا. به طور جدی. من ممکن است مجبور به شروع به صحبت کردن به خودم با صدای بلند به طوری که هرگز دوباره اتفاق می افتد.

من از دست شنوایی مایکروویو در کار dinging و beeping بی وقفه در هر زمان من همکار دیو برمن دوباره گرم قهوه و فراموش مورد آن.

من به نوعی از دست رفتن به کلیسا حتی اگر آن بوده است مدتی پس از من راه می رفت سالن های مقدس.

من از دست رفتن به رستوران هر چند من می دانم که من نیاز به انجام است که راه بیشتر با همسر.

من از دست صحبت کردن با همکار جیم Waymer های مورد علاقه ما Pink Floyd آهنگ ها و اینکه آیا ما تیم واترز (من) یا تیم گیلمور (او من از ترس).

زندگی به طور مستقیم در سراسر خیابان را از ساحل من قطعا دست بسته بندی کولر و کشیدن چند صندلی و کتاب به خط ساحلی گرچه لعنت به من انجام نمی دهد که تقریبا به اندازه کافی به عنوان من باید قبل از همه گیر.

به همین ترتیب با هیئت مدیره بازی. من کاملا فراموش کرده چگونه فوق العاده آن است که به نشستن در میز ناهار خوری اتاق با همسر و دختر بازی سرنخ و انحصار است. ما خریداری هر دو بازی در اوایل این بیماری همه گیر همراه با 2000 قطعه پازل است که باقی می ماند 98 درصد ناتمام است. من هم خرید یک بازی هیئت مدیره بر ما تمام زمان های مورد علاقه تلویزیونی نشان می دهد اما نمی خواندن چاپ خوب حداقل پنج بازیکن. اما حداقل ما باید چیزی برای نگاه به جلو به زمانی که ما می توانید معاشرت با دیگران دوباره.

من هرگز کاملا متوجه شدم چقدر من را از دست, دیدن کاغذ توالت در قفسه های فروشگاه های مواد غذایی. در واقع آن را تبدیل به یک چالش روزانه است. هر روز بعد از تنه زدن صبح/پیاده روی (بله من دارم تمرین مناسب فاصله) من چک کردن چندین فروشگاه های نزدیک (بله من با پوشیدن یک ماسک محافظ) در شکار برای کاغذ توالت. آن را کاملا هیجان انگیز برای پیدا کردن برخی از.

صحبت از کاغذ توالت و فروشگاه های مواد غذایی, من هرگز متوجه شدم که چقدر ما نیاز آنها و هزاران نفر از کارگران در آن طول می کشد به نگه داشتن قفسه مجهز با لوازم تا به حال. مطمئن شوید که اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی در حال قهرمانانه و صرفه جویی در ما. اما شما می دانید هنگامی که آنها قرار داده است که پلیس یا پرستاری مالش بسیاری از ما انتظار می رود برای دیدن قهرمانان. اما سهام مردم صندوقداران قصابی نانوا و هر کس در بین در grocers قرار دادن خود در معرض خطر, بنابراین من می توانید غذا خوردن را از صمیم من قدردانی.

به عنوان یک مشتاق, برنامه ریز, I miss ساخت آنها. وجود دارد هیچ تعطیلات برنامه ریزی شده هیچ آخر هفته سفر هیچ پارک بازدید و یا هر چیزی واقعا. برنامه های من شده اند کاهش می یابد و به روزانه “لیست” که بسیار دنیوی — شستن لباس, انجام, ظروف, گل, لباس, گل ظروف. شما تصویر را دریافت کنید.

من از دست عطف در امروز نشان می دهد در حالی که من قهوه و شنیدن در مورد هر چیزی کاملا اما یک ویروس و مرگ و میر.

احزاب است. من از دست احزاب با غذا, کوکتل موسیقی در پس زمینه و کوکتل خود, شوخی, بغل کردن, صدای مردم, خنده و صحبت کردن در راه بیش از حد با صدای بلند.

منظورم این است که همه چیز را بدست بنابراین روال است که برجسته از من آخر هفته است که در واقع یک زوم آنلاین یکنوع بازی شبیه لوتو بازی با خواهر و خانواده اش در میشیگان.

اما من به شما بگویم یک چیز: من فکر می کنم همه ما خواهد بود با توجه به یک جهنم از یک ضربه هنگامی که ما به همه روشن است.

ایمن ماندن تا پس از آن.

تماس با تورس در 321-242-3684 و یا در [email protected] فراموش نکنید که به دنبال او را در توییتر @johnalbertorres یا در Facebook در http://www.facebook.com/FTjohntorres.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>