نوک درخت Trek بازگشایی مارس 23 با دستورالعمل های ایمنی

فلوریدا تودی | No comments

نگه به zipline! نوک درخت بازحمت حرکت کردن در بروارد باغ وحش را دوباره باز به عمومی در روز شنبه, مارس 23.

جاذبه را پیاده سازی دستورالعمل های جدید برای ایمنی از مهمانان و کارکنان. برخی از این تغییرات عبارتند از:

  • همه مهمانان مورد نیاز خواهد بود برای خرید بهنگام ورود بلیط آنلاین قبل از ورود به محدود کردن تعداد زیادی از مردم در این دوره است.
  • سایبان پیاده روی به چالش Reloaded و پستی تنها در دوره های باز خواهد شد به تمام مهمانان اما الماس سیاه و سفید خواهد شد البته باز به passholders تنها.
  • سینی و نردبان البته برای کودکان سنین 4 تا 8 بسته باقی خواهد ماند.
  • مهمانان سنین 7 و باید پوشیدن ماسک در طول بررسی و ایمنی جلسه روند.
  • مهمان ملزم به حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از احزاب دیگر در حالی که در این دوره است.
  • کارکنان را با استفاده از پیشرفته ایمنی و بهداشت پروتکل های.

بیانیه ای در نوک درخت بازحمت حرکت کردن وب سایت می گوید: “لطفا توجه داشته باشید که این اقدامات موقتی هستند و برداشته خواهد شد هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار. لطفا صبور باشید با ما به عنوان ما سعی می کنیم به بهترین جای مهمان نیازهای دولت و احكام است.”

طی هوایی ماجراهای مهمانان لذت بردن از پرندگان’-چشم انداز از بروارد باغ وحش جدید جنگل نمایشگاه نشان داد که ویژگی های غول پیکر, سبکهای قدیمی عنکبوتی میمون ها و بیشتر.

این باغ وحش نیز بازگشایی دروازه های خود را به بازدید کنندگان در روز شنبه با پروتکل های ایمنی در محل.

ادامه مطلب: Brevard باغ وحش بازگشایی مارس 23 با دستورالعمل جدید

بیشتر: DeLaura مدرسه راهنمایی معلم علوم به رقابت در ” معرض خطر!’

نشان می دهد باید در اما هنگامی که؟: بروارد تئاتر انطباق با کروناویروس

“به نظر من بهترین مکان برای تمرین های اجتماعی فاصله است خارج از منزل بزرگ” گفت: نانسی رایت, این باغ وحش, مدیر ماجراجویی خدمات در انتشار اخبار. “ما مشتاقانه منتظر به از سرگیری ما بالا پرواز ماجراهای در روز شنبه.”

ساعت عملیات برای Treetop بازحمت حرکت کردن هستند ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر روزانه. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهنگام ورود بلیط بازدید treetoptrek.com/visitor-guidelines.

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>