ترس Holton سیاسی کمیته فعال باقی می ماند برنامه برای باد کردن ‘در موقع’

فلوریدا تودی | No comments

سابق پالم بای عضو شورای شهر ترس, Holton اعلام کرد در طولانی Facebook پست در ماه نوامبر که او خواهد بود “بازنشستگی از سیاست” در پایان 2019 پس از بیش از 20 سال است.

اما در اطلاعیه خود آمد و با یک اخطار. Holton گفت: استثنا عبارتند از “نهایی یک زن و شوهر برجسته پروژه با شرکت” — است که در روابط دولت — “و حل و فصل برجسته تعهدات سیاسی کمیته.”

و درست به کلام سیاسی کمیته floridians تماس با مسئول دولت — که Holton ذکر شده است به عنوان رئیس خزانه دار و عامل ثبت شده — باقی مانده است فعال در ماه ژانویه با چهار مخارج از 1000 $در هر کدام.

بیشتر: پالم بای رای دهندگان سرنگونی معاون شهردار ترس Holton پس از چهار سال در دفتر

بیشتر: پالم بای شهردار ویلیام کاپوتی به چالش Brevard County کمیسیون صندلی کریستین Isnardi

با توجه به گزارش ثبت با فلوریدا وزارت امور خارجه بخش از انتخابات $1,000 سهم رفت:

• از کریستین Isnardi مبارزات انتخاباتی. Isnardi یک جمهوری خواه Brevard County عضو کمیسیون برای انتخاب مجدد این سال است. Isnardi دموکراتیک حریف پالم بای شهردار ویلیام کاپوتی.

• دوستان خوب سفت سیاسی کمیته. خوب است که یک جمهوری خواه فلوریدا خانه عضو به نمایندگی از جنوب شهرستان Brevard است که برای انتخاب مجدد در این سال است. خوب دموکراتیک حریف فیل مور.

• محافظه کاران برای دولت خوب سیاسی کمیته ریاست جمهوری خواه ایالت فلوریدا دبی میفیلد. میفیلد — که منطقه شامل هند رودخانه شهرستان و جنوب شهرستان Brevard — است برای انتخاب مجدد این سال است. او یک حریف اعلام کرد تا کنون هیچ وابستگی حزبی نامزد فیلیپ تایلر اسنایدر.

• این Acción Ejecutiva مبارزات انتخاباتی. Taddeo یک دولت دموکراتیک سناتور از میامی.

Holton روز جمعه گفت فلوریدا امروز که “همانطور که از دسامبر. 31, 2019 در فلوریدا برای دولت مسئول کامپیوتر دیگر پذیرش کمک های مالی و باید تمام هزینه ها از تعادل باقی مانده نهایی در موقع.”

به عنوان Jan. 31, floridians تماس با مسئول دولت به حال تعادل در آن حساب $156,669.39.

علاوه بر خدمت در شهرستان پالم بای شورای Holton به عنوان یک دستیار مقننه برای اعضای کمیسیون شهرستان, فلوریدا, خانه و فلوریدا سنا. Holton خود را از دست داده پیشنهاد برای انتخاب مجدد به کف بای شورای شهر در سال 2018 است.

شهرستان جلسه کمیسیون بار

آنها بحث اما اکثر شهرستان کمیسیون نمی خرید به پیشنهاد صندلی Bryan Lober به زمان شروع برخی از جلسات خود 4:30 p. m. به جای 5 p. m.

برخی از کمیسیون می خواستم شروع زمان حتی زودتر و برخی از آن را می خواستم بعد.

به عنوان آن می ایستد, اولین منظم County نشست کمیسیون از ماه شروع می شود در 5 p. m. به عنوان کمیسیون یک بار در ماه جلسه که با تمرکز بر منطقه بندی مسائل است. دوم به طور منظم County کمیسیون از ماه در ساعت 9 صبح شروع می شود

برای برخی از زمان در تمام شهرستان به طور منظم جلسات کمیسیون ها آغاز شده و در ساعت 9 صبح اما این تغییر چندین سال پیش زمانی که اولین جلسه از ماه منتقل شد به شب به افرادی که مشغول به کار در طول روز بیشتر از یک شانس برای حضور در جلسات.

بیشتر: کمیسیون رای 3-2 جدید زباله قرارداد با مدیریت زباله, 39% افزایش نرخ

بیشتر: شهرستان کمیسیون آغاز می شود بحث تغییرات در استفاده از مالیات های توریستی برای کمک به جاده تالاب

در ماه دسامبر سال 2016 شهرستان کمیسیون رای دادند 3-2 به برخی از جلسات شب شروع در 6 p. m. و سپس در ماه مه سال 2017 آنها رای به حرکت آن جلسات شب تا 5 بعد از ظهر به جای 6 p. m.

در روز سه شنبه Lober پیشنهاد کرد که اگر اولین جلسه ماه آغاز شده و در 4:30 p. m. و سپس قطعنامه های “احساس خوب موارد” و noncontroversial موارد می تواند با رسیدگی در نیم ساعت اول جلسه و آنها می توانند شروع به “گوشت و سیب زمینی از ملاقات” با 5.

کمیسر کریستین Isnardi — که در ابتدا تحت فشار قرار دادند برای شب جلسات در دسامبر 2016 — می خواستم یک 6 بعد از ظهر یا 7 بعد از ظهر شروع زمان به عنوان بسیاری از شهرداری دولت در بروارد باید برای جلسه خود را.

“من آن را می خواستم بعد فقط به این دلیل من می خواستم مردم را به یک فرصت برای رسیدن به یک جلسه یک بار در ماه” Isnardi گفت. “اکثر مردم هرگز نمی تواند به یک جلسه کمیسیون اگر ما آنها را در طول روز.”

Isnardi گفت: او می داند که جلسات شب نیست “مناسب برای کارکنان” اما افزود که بسیاری از شهرستان کارکنان در مخاطبان هستند مدیرانی هستند که حقوق و مزایای خود.

“من نمی خواهم که آنها به دور از خانواده خود را در همه, اما من حدس می زنم این چیزی است که آنها ثبت نام برای زمانی که آنها به توافق برسند به مدیران” Isnardi گفت. “من فکر می کنم آن دیوانه که ما حتی تلاش برای رسیدگی به تدارکات از 30 دقیقه. من فکر می کنم با تغییر آن 30 دقیقه آن را نوعی خیلی جزئی که آن را نه تاثیرگذار. اگر ما در حال رفتن به رفتن زودتر شما نیز ممکن است آن را 9 صبح دوباره. آن را نوعی بی معنی. سی دقیقه — آن را تقریبا احمقانه است.”

کمیسر کورت اسمیت پیشنهاد یک زمان شروع از ساعت 2 بعد از ظهر “و یا اجازه دهید نگه داشتن در حال حرکت است و ما در شروع 9 است که واقعا جایی که من آن را می خواهم.”

“بنابراین هیچ ساکن می آمد بعد از کار” Isnardi پاسخ داد.

کمیسر جان Tobia, نا امید, با, بحث, پیشنهاد, 5:47 p. m. و اشاره کرد: “ما قصد داریم تا پایان وقت بیشتری را صرف صحبت کردن در مورد این از زمان که ما در نهایت صرفه جویی در. آن را بدتر از لعنت حزبی آیووا.”

وقتی که آمد آن زمان به رای Lober و معاون صندلی ریتا Pritchett رای برای 4:30 بعد از ظهر شروع زمان. Isnardi اسمیت و Tobia رای دادند در برابر, بنابراین زمان شروع جلسات باقی خواهد ماند و در 5 p. m.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

سیاسی خود را چرخش ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected]

توییتر: @bydaveberman

برای پوشش بیشتر از دولت و سیاست, لطفا, اشتراک, به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>