قبیله ای درمانگاه در کنار رودخانه سن برناردینو شهرستان گزارش 2 coronavirus موارد; 63 آزمایش

مایدزرت | No comments

رودخانه سان برناردینو شهرستان هندی, Health, Inc. تایید شنبه که دو بیمار را آزمایش مثبت برای COVID-19.

مدیر عامل شرکت جس مونتویا گفت: در مجموع 63 بيمار تست شده برای coronavirus. وجود هفت قبیله ای کلینیک مدیریت غیر انتفاعی در جنوب کالیفرنیا از تورس-مارتینز کویر Cahuilla Indians رزرو در شرق Coachella Valley به Pechanga گروه از Luiseño سرخپوستان زمین در نزدیکی Temecula.

“هنگامی که ما در ابتدا در تست ما تا به حال دو مثبت آزمون” مونتویا گفت: خورشید کویر از طریق ایمیل. “از آن پس آنها همه (شده است) منفی است.”

مونتویا کاهش یافته است به ارائه اطلاعات اضافی در مورد بیمارانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

مونتویا گفت: صحرا خورشید در اواسط ماه مارس است که به درمانگاه تا به حال سواب بینی و غیر انتفاعی مشغول به کار بود با تلاش تشخیص به امن تر بینی تست سواب را به عنوان به خوبی به عنوان دهان, تست سواب. اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات در منطقه ای قبیله ای مراکز بهداشت نبود فورا در دسترس است در روز چهارشنبه.

بیشتر: قبیله ای مراکز بهداشت در شهرستان ریورساید آماده برای تست برای coronavirus هیچ مورد

مونتویا نیز در ماه مارس گفت که نمونه فرستاده خواهد به تلاش, تشخیص آزمایشگاه در کالیفرنیا برای تست با نتایج مورد انتظار در سه تا پنج روز است که بیماران می تواند به خواسته خود قرنطینه تا زمانی که نتایج آمد.

اعضای فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل و خانواده های آنها می توانند به طور رایگان خدمات بهداشتی و درمانی در کلینیک های قبیله ای. اکثریت از حدود 18,000 بیمارانی که به یکی از درمانگاه در کنسرسیوم بیمه درمانی دارند اما برای برخی از آمریکایی های بومی قبیله ای بهداشت و درمان, درمانگاه, تنها جایی که آنها را ببینید یک دکتر دندانپزشک و یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بدون در نظر گرفتن دیگر پوشش.

غیر انتفاعی می شود کمک های مالی خود را از کمک های مالی اشخاص ثالث و IHS است که یک بخش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی. قبایل می تواند انتخاب کنید به کار IHS درمانگاه خود را, اما کار به عنوان یک کنسرسیوم با سایر قبایل آنها می توانید استخر هم منابع و ارائه بیشتر خدمات بهداشتی و درمانی برای خود و اعضای مونتویا گفت.

IHS است که معمولا بودجه در حدود 50 تا 60 درصد از آنچه مورد نیاز است و گاهی اجرا می شود از بودجه اواسط سال جاری به شورای ملی شهری بهداشت هند.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>