سه رقمی دماهای جلوتر; coronavirus را حفظ خواهد کرد استخرهای بسته

مایدزرت | No comments

سه رقمی و درجه حرارت می تواند روز دور و Coachella Valley ساکنان را پیدا نمی امداد از استخرهای شنا مگر اینکه آنها رو یکی در حیاط خلوت خود را.

عمومی و جامعه استخر بسته در سراسر شهرستان ریورساید با توجه به سفارشات در محل برای تشویق اجتماعی فاصله و مانع از تجمعات در طول coronavirus همه گیر است که بیمار نزدیک به 3 ، 000 ساکنان و ایجاد می شود نزدیک به 100 مرگ و میر.

آن را یک بار اضافه به Coachella Valley ساکنان آنها به عنوان تحمل فصلی صعود در دماهای که هوا به آمار 100 درجه توسط پنج شنبه. ساکنان که به طور سنتی استفاده از استخرهای شنا برای تعویق در حال حاضر آمدن چهره به چهره با دروازه قفل شده و علائم هشدار دهنده مشاوره آنها را به ترک.

“آنها را نا امید و به خصوص در حال حاضر که آن را گرم. و آن را به خوبی در استخر هنگامی که آن را گرم و گفت:” کوین McKelvie ساکن و هوا جمهور از ویستا دره عمیق و باریک پیچیده در نخل جنوب, دره عمیق و باریک رانندگی در پالم اسپرینگز.

در حال حاضر ساکنان کویر را مجبور به تکیه بر تهویه مطبوع و خنک, نوشیدنی برای دفع شرایط آب و هوایی فعلی است که انتظار می رود به باقی می ماند در “گرم به گرم جانبی” گفت Brandt ماکسول یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا.

Coronavirus: گلف ممکن است بازگشایی در طول همه گیر اما با محدودیت

Coronavirus: در اینجا تعدادی از موارد تا کنون در Coachella Valley

Riverside County خنک کننده مراکز به طور معمول باز نمی شود تا ژوئن و Riverside County سخنگوی بروک Federico گفت: خیلی زود است برای گفتن که اگر همه گیر خواهد شد و جلوگیری از آنها را از باز کردن این سال است.

McKelvie فکر کرده اید که اگر بخش سفارش می تواند به دادگاه تجدید نظر و یا استثنا می تواند ساخته شده برای استخرهای شنا که عمدتا خالی است. او را در میان اقلیتی از ساکنان که استفاده از ویستا دره عمیق و باریک دو استخر پس دیگران را حیاط خلوت استخر و جمعیت بسیار نادر است.

“که هرگز یک موضوع در اینجا. مردم نه تنها رفتن به استخر به معاشرت و پاتوق. آنها رفتن به شنا و آنها را ترک” McKelvie گفت.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و نگهداری مناسب گندزدایی با مواد شیمیایی مانند کلر “باید غیر فعال کردن این ویروس است که باعث COVID-19.” McKelvie افزود: ساکنان خواهد بود مایل به حذف, استخر, مبلمان و نصب علائم مشاوره آنها را به جمع آوری.

Federico گفت: استثنا تنها به استخرهای خصوصی و “ما نه محدود کردن هر کسی از استفاده از خود استخر در حیاط خلوت خود را.”

Coronavirus: پنج چیز به دانستن در مورد هدف قرار دادن coronavirus اوج

Coronavirus: قیمت نفت: به چه معنی است زمانی که آنها منفی است ؟

او افزود: مالکان دلسرد از دعوت از مهمانان و مقامات بهداشت شهرستان در حال تلاش برای جلوگیری از گروه از جمع آوری در اطراف استخر. ساکنان باید با استفاده از بخش نرم افزار موبایل برای گزارش هر کسی از انطباق.

نمایندگان از Coachella Valley شهرستانها گفت: آنها مطیع شهرستان سفارشات و می خواهید برای گزارش موارد نقض به طور مستقیم به آنها و یا از طریق شهرستان خط. پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده گفت: روز پنجشنبه جلسه شورای شامل بحث و گفتگو در شهرستان سفارش مربوط به جامعه استخر.

عمومی, استخر, access denied

ماه گذشته در این شهرستان تعطیل پالم اسپرینگز شنا مرکز که یکی از تعدادی از استخر های عمومی در سراسر Coachella Valley شده اند که توقیف با توجه به همه گیر. شهرهای دیگر مانند Coachella, Indio, La Quinta و نخل و کویر خود را بسته اند استخرهای شهرداری به عنوان به خوبی.

کلیسای جامع شهرستان سخنگوی کریس Parman گفت: برنامه ای برای باز کردن کلیسای جامع شهر دبیرستان استخر عمومی در این تابستان از طریق کاهش یافت با توجه به همه گیر و دزرت هات اسپرینگز دستیار شهرستان مدیر Doria Wilms گفت: این وضعیت که در شهرستان John H. Furbee آبزیان مرکز خواهد بود خطاب به جلوتر از آن عادی مارس 25 باز تاریخ است.

همچنین نهفته هستند ویژگی های آب در کلیسای جامع شهر مرکز مدنی و در لا کوئینتا پارک.

Coronavirus: پالم اسپرینگز در نظر گرفتن اعلامیه اعلام مالی اضطراری

Coronavirus: Riverside County آخرین نقشه ها و اعداد

عمومی, استخر, تعطیلی یک ضربه به خانواده است که زندگی نمی کنند در مناطق با جامعه استخر و که نیاز به فعالیت برای حفظ کودکان خود را اشغال کردند.

نخل کویر ساکن جسیکا Austin, 30, گفت: او را دو پسر بوده و به دنبال به جلو به شنا در پالم دزرت مرکز آبزی. این خانواده نشان داد تا به امکانات این آخر هفته گذشته تنها برای پیدا کردن آن بسته است.

“آنها راضی نبودند وقتی که من به آنها گفت که نمی تواند شنا بروید” Austin گفت. “این امر شده ایم جایی برای آنها را به بازی در اطراف در خارج از خانه اما کمتر چیزی برای آنها انجام دهد.”

می شود شناگران نیز نباید نگاه امداد در Whitewater رودخانه که آن هم حد و مشخص شده با علائم هشدار دهنده دلسرد خاطی.

بازدید کنندگان در طول تاریخ نادیده گرفته شده هشدارهای به عنوان محلی جذب بسیاری از افرادی که به دنبال مکان های خنک برای فرار از دماهای بالا و کمی آرامش. با این وجود در موارد متعدد بی ادعا بازديد تبدیل شده است غم انگیز که مردم جاروب دور و یا غرق شده در آبهای عجله.

“است که یک محل برای تفریح و سرگرمی” گفت: کتی Evans, سخنگوی Coachella Valley آب منطقه. “این است که بسیار بالا-جریان بسیار حجم زیادی از آب است که می تواند به شما دست کشیدن پای خود را بکشید و شما تحت.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>