طوفان گرمسیری کریستبل ریزش زمین: آنچه ما می دانیم

لدگر | No comments

طوفان گرمسیری کریستبل افت بعد از ظهر یکشنبه آن را به عنوان نزدیک سواحل لوئیزیانا, تاخیر در ریزش زمین اما هنوز هم آورده و با تهدید موج طوفان و باران های سنگین.

کریستبل کند بود به 5 مایل در ساعت بعد از سفر به شمال در 12 مایل در ساعت پیش از آن در روز. هواشناسان در ملی طوفان مرکز پیش بینی “به نوبه خود به سمت شمال-شمال غرب” با ریزش زمین انتظار می رود بعد از یکشنبه. طوفان شد و در حدود 30 مایلی جنوب شرقی جزیره بزرگ, لا. بعد از ظهر یکشنبه.

برخی از جاده ها و آب گرفتگی شدند توسط صبح روز یکشنبه و هزاران نفر از ساکنان شد بدون قدرت در می سی سی پی و لوئیزیانا به عنوان طوفان گرمسیری-نیروی باد به 50 مایل در ساعت شروع به ضربه زدن به ساحل.

یک گردباد تماشای صادر شده است تا 5 بعد از ظهر به مدت شش ساحلی, Mississippi شهرستان: Pearl River, Hancock, Harrison, Jackson, سنگ و جورج.

یک طوفان گرمسیری هشدار بود در اثر برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر La., به میامی فلوریدا مرز. موج طوفان ساعت و هشدارهای شد ارسال شده در لوئیزیانا و می سی سی پی و جاری شدن سیل تا 5 فوت بود و انتظار می رود در بعضی از نقاط.

کریستبل روش coast: Waterspout اشکال در موبایل خلیج

هواشناسان به نام برای باران به افزایش پنج شنبه و جمعه.

“این یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی شرایط به عنوان گسترده 6 تا 10 اینچ از بارش است که انتظار می رود از طریق پنج شنبه با محلی مقادیر بالاتر به احتمال بسیار زیاد” با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>