‘نگران کننده’ data: 50 درصد از افراد آلوده به COVID-19 و مرگ در می سی سی پی می

لدگر | No comments

می سی سی پی منجر اپیدمیولوژی اعلام کرد که حدود نیمی از تمام افرادی که قرارداد coronavirus و فوت ناشی از این بیماری در کشور شد ،

یک مقام رسمی در می سی سی پی وزارت بهداشت قبلا نشان داد که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus را ارائه جزئیات بیشتر.

در طول یک شنبه در کنفرانس خبری اپیدمیولوژی دولت دکتر پل بایرز گفت: 50 درصد یا “شاید کمی بیشتر” از 1,915 موارد coronavirus تایید در می سی سی پی شده اند قرارداد توسط آمریکایی های آفریقایی تبار. حدود نیمی از 59 افرادی که از این بیماری فوت شده اند, سیاه, او گفت:.

نسبتا, آمریکایی های آفریقایی تبار را تا حدود 38 درصد از می سی سی پی جمعيت ،

“این مشکل است, بدیهی است که” بایرز گفت.

بایرز نشان داد اختلاف است و به احتمال زیاد مربوط به نرخ بالاتر از شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و چاقی و بیماری های قلبی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در می سی سی پی. COVID-19 ثابت شده است به خصوص خطرناک و مرگبار — برای افراد با سیستم ایمنی بدن و افراد مسن.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز تشویق محلی و رهبران مذهبی در جامعه آمریکا به بحث در مورد خطرات ناشی از COVID-19.

“آیا اجازه نمی دهد چالش های مالی…. (به خاطر شما) از به دنبال کمک و یا به دنبال تست” ریوز گفت.

ریوز شده است برگزاری نزدیکی-اخبار روزانه کنفرانس با دیگر مقامات دولتی در این بیماری همه گیر کوروناویروس در هفته های اخیر. در روز سه شنبه جلسه او همچنین اعلام کرد یک منبع جدید برای کسب و کار که می خواهند برای کمک به حادثه و خواست Mississippians به نگاه کردن به هر یک از دیگر.

در روز دوشنبه کنفرانس خبری ریوز گفت: دولت انتظار بیمارستان ها خواهد شد بیشتر تیره و تار با کروناویروس بیماران و یا در مورد مارس 18. برای آماده شدن برای بدترین سناریو مقامات دولتی در حال آماده سازی مکان در می سی سی پی به خانه تا 400 اضافی تخت بیمارستان.

MEMA اعلام منابع جدید برای کسب و کار که می خواهند برای کمک به

در طول همه گیر می سی سی پی, کسب و کار را به شدت برای کمک به تولید ضد عفونی کننده دست و صورت سپر.

دیگران که می خواهند برای کمک به ارائه منابع در طول فاجعه می توانید با ثبت نام در می سی سی پی کسب و کار و عملیات اورژانس مرکز وب سایت با توجه به ریوز.

هیچ هزینه ای برای عضویت و ثبت نام نمی کند به طور خودکار واجد شرایط کسب و کار به عنوان یک فروشنده برای دولت گفت: می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری, مدیر اجرایی, گرگ میشل.

ثبت نام و یا پیدا کردن اطلاعات بیشتر در msbeoc.org.

‘اگر شما می توانید درمان مردم با محبت شما کمک می کند در این مبارزه’

خطرات دیگر در این زمان ریوز گفت: “انزوا و تنهایی.”

“عدم ارتباط اجتماعی است که به عنوان خطرناک به سلامت خود را به عنوان 15 سیگار در روز یا اعتیاد به الکل” ریوز گفت.

ریوز توصیه می شود مردم تقویت سلامت روان خود را با ورزش, رفتن خارج, خواندن, “صرف زمان در کلام خدا و یا صرف برخی از زمان در نماز” و کمک به دیگران.

رسیدن به دوستان خود گفت. “اگر شما می توانید درمان مردم با محبت شما کمک می کند در این مبارزه است.”

“ما نیاز شما را به قوی ما نیاز شما را به صورت هوشمند. ما نیاز شما را به گام در این خطرناک زمان و به نگاه کردن به جامعه خود را. شما ممکن است در خانه اما شما واقعا به تنهایی” ریوز گفت.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>