مغلوب ساختن پیشی جستن: آمریکایی ها می تواند ماندم, به حداقل تا ماه ژوئیه یا اوت به دلیل coronavirus

مایدزرت | No comments

واشنگتن – معاون رئیس جمهور مایک پنس تست شده است برای coronavirus او گفت: دو روز پس از این کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور را تست کرده بود دوباره منفی.

پنس گفت که کاخ سفید پزشک توصیه می شود که او نیاز به آزمایش از آنجا که او تا به حال قرار گرفتن در معرض طولانی به هر کسی که تا به حال آلوده شده است و نه او و نه همسرش کارن پنس را نشانه.

“من نه تست شده هنوز” پنس گفت. “اما ما در حال بررسی ما متوسط به طور منظم در هر روز و ما همچنان به دنبال هدایت است.”

او با استفاده از آن نقطه به تاکید است که اولویت برای تست باید مردم با علائم و کارکنان مراقبت های بهداشتی. مردم مردم باید با یک پزشک مشورت قبل از گرفتن آزمایش او اضافه شده است.

“این چیزی است که خانواده در حال انجام است به عنوان خوب,” او گفت:.

قبل از آن افشا در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود اگر او و پنس در حال تلاش برای ماندن جداگانه برای حفاظت از زنجیره فرماندهی در مورد یکی از آنها بیمار می شود.

“ما در مورد آن فکر نکرده تهمت گفت. “ما بسیار مراقب باشید. ما بسیار مراقب باشید با با هم بودن. حتی مردم پشت سر من. آنها بوده ام به شدت تست شده است. من به شدت تست شده است.”

– مورین Groppe

مغلوب ساختن پیشی جستن رد گزارش نادرست از ملی مستند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نشان می دهد گروه های خارجی می تواند در پشت یک کمپین دروغ است که گردش شایعات دولت نزدیک بود برای قرار دادن آمریکا در مستند.

وقتی پرسید که آیا او با موافقت مقامات ایالات متحده که هشدار داد که سازمان های خارجی در حال پشت یک کمپین دروغ به استوک ترس از سراسر کشور قرنطینه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم این می تواند باشد که شما باید برخی از گروه های خارجی که بازی می کنند اما این مهم نیست. ما واقعا مصمم به انجام این کار تمام است. امیدوارم ما نمی خواهد که به.”

رئیس جمهور گفت: دولت بود و نه در نقطه مصرف ، او همچنین گفت که مقامات ایالات متحده ممکن است در محدودیت برای مناطق خاص که در آن وجود دارد شیوع coronvirus یا “بعضی از نقاط به عنوان آنها تماس بگیرید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی وزارت تایید دوشنبه آن را هدف قرار داده بود در یک حمله سایبری بیش از آخر هفته به این سازمان در جنگ coronavirus همه گیر است که به کشته شدن 69 نفر در سراسر ایالات متحده

این حمله باعث شد شورای امنیت ملی به صدور بیانیه ای در اواخر یکشنبه صدای جیر جیر در مورد پیام های متنی در گردش مورد بلندی ملی شده است.

“متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند. هیچ ملی مستند. @CDCgov است و ادامه خواهد داد به ارسال آخرین راهنمایی در #COVID19” در بیانیه ای گفت:.

– کورتنی سوبرامانیان و دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار فدرال برای کمک به شرکت های هواپیمایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد بود که دولت فدرال باید در حمایت از خطوط هوایی “به شدت” در میان ضرر و زیان آنها در حال گرفتن به دلیل coronavirus.

“ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100%,” مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت. “این تقصیر آنها نیست.”

گروه تجارت برای بسیاری از بزرگترین حامل های هواپیمایی برای امریکا درخواست از 25 میلیارد دلار کمک مالی برای مسافری خطوط هوایی از 25 میلیارد دلار وام تضمین و کاهش مالیات برای سه ماه اول از سال است. درخواست جمعه پس از ایالات متحده مسدود سفر هوایی از چین و اروپا و پس از کاهش قیمت های داخلی سفر به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

برای مقایسه کنگره ارائه هواپیمایی با 5 میلیارد دلار در کمک های بلاعوض و 10 میلیون دلار وام تضمین می کند و پس از کاهش در سفر حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001.

تهمت نمی استناد به آمار و ارقام زمانی که او در مورد تماس خود را برای کمک به شرکت های هواپیمایی.

– بارت یانسن

کاخ سفید مسائل جدید کروناویروس دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل صادر شده در روز دوشنبه برای آمریکایی ها به دنبال بیش از 15 روز آینده برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus اما اقدامات شدید مانند تحمیل ملی قرنطینه یا منع رفت و آمد.

دستورالعمل جدید تماس با آمریکایی ها برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی مربوط به گروه 10 یا بیشتر.

این دستورالعمل همچنین برای فرمانداران در دولت با مدارک و شواهد از جامعه انتقال به مدارس آسیب دیده و مناطق اطراف آن. میله, رستوران ها, دادگاه های مواد غذایی ورزشگاه و مکانهای دیگر که در آن گروه از مردم جمع نیز باید در بسته متحده با مدارک و شواهد از جامعه انتقال با توجه به دستورالعمل.

“هر یک از ما نقش مهمی بازی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری با اعضای coronavirus نیروی کار.

“اگر هر کس باعث این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس,” او گفت:.

در میان دیگر دستورالعمل:

 • اگر کسی در خانه خود به شهادت مثبت نگه داشتن تمام افراد خانواده در خانه. آیا رفتن به محل کار یا مدرسه.
 • اگر شما یک فرد مسن تر در خانه بمانند و به دور از افراد دیگر
 • اگر شما یک فرد با جدی زمینه ای بیماری در خانه بمانند و به دور از دیگران است.
 • جلوگیری از اختیاری سفر, خرید, سفر و اجتماعی بازدیدکننده داشته است.
 • اجتناب از خوردن یا نوشیدن در رستوران ها, میله, دادگاه های مواد غذایی. استفاده از درایو-از طریق وانت و گزینه های تحویل.
 • آیا بازدید از خانه سالمندان و یا بازنشستگی و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت مگر اینکه به ارائه بحرانی کمک.
 • رعایت بهداشت از جمله شستن دست های خود را به خصوص پس از لمس کردن اغلب موارد استفاده می شود و یا سطوح. اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

اوایل روز دوشنبه در کاخ سفید تحت فشار قرار دادند در گزارش های خبری است که با توجه به اعمال حکومت و ملی قرنطینه در پی گسترش coronavirus بیماری همه گیر.

“این درست نیست” توییتی کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس که می زنیم تا coronavirus نیروی کار.

– مایکل کالینز و دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن: آمریکایی ها می تواند ماندم, به تا تابستان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها می تواند ماندم, به تمرین و اجتماعی فاصله حداقل تا ماه ژوئیه یا اوت برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه تهمت پرسیده شد که آیا دولت تا به حال هیچ برآورد که چگونه به سرعت این کشور را “به نوبه خود این گوشه.” بسیاری از آمریکایی ها کار کرده اند از خانه و ایالات متحده به طور فزاینده ای به بسته شدن مدارس کسب و کار و منع اجتماعات بزرگ از مردم است.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد ژوئیه, اوت-یا چیزی شبیه به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: شد فاصله هر صندلی در اتاق جلسه کاخ سفید به تمرین فاصله.

رئيس جمهور نبود بحث در مورد شیوه های خاص است که می باید پیاده سازی که برای مدت طولانی, اما این سوال مطرح شد از نظر مراحل است که این کشور در حال حاضر مصرف.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را می تواند حداقل این است که تا زمانی که ویروس “شستشو از طریق” یک اصطلاح او را قبل از استفاده می شود که او اذعان کرد که روز شنبه برخی از اطراف او را نمی خواهم. خبرنگاران فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن در اینکه کار از خانه سفارش و بسته خواهد بود طبیعی جدید تا ارتفاع از تابستان است.

“آنها فکر می کنم در ماه اوت می تواند ژوئیه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “می تواند طولانی تر از آن است.”

پاسخ به این سوال می تواند پیامدهای عظیم برای مردم زندگی روزانه اما برای اقتصاد است. کاخ سفید و کنگره در حال تلاش برای تصویب یک لایحه اقتصادی این هفته برای کمک به جبران ضرر و زیان اقتصادی و در حال حاضر به فکر قوانین دیگر به هدف به خصوص صنایع.

— جان Fritze و دیوید جکسون

چند coronavirus امداد بسته های بالا در هوا

کسب و کارهای کوچک. خطوط کروز. حمل و نقل عمومی سازمان. مهد کودک برای سلامت کارگران است. قبیله ای درمانگاه.

لیستی از بخش های به طور بالقوه نیاز فدرال کمک به نگه می دارد در حال رشد و در عین حال تلاش برای رساندن این کمک ها باقی می ماند و گرفتار کردن.

در میان تسکین بسته در بازی:

کنگره در اوایل این ماه به تصویب $8.3 میلیارد دلار بسته به سطح شیب دار تا توسعه تست کیت در میان دیگر برنامه های آماده سازی برای ویروس.

یک coronavirus امداد لایحه مجلس hustled به تصویب اولیه صبح روز شنبه که گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و پوشش هزینه آزمایش برای همه آمریکایی ها آیا بیمه شده یا نه در خود نگه دارد چرا که حداقل یک نماینده مجلس اشیاء به ویژگی های اصلاحات مورد نیاز برای این لایحه به مجلس سنا.

دولت در حال حاضر در حال همکاری با حزب دموکرات در سوم امداد لایحه به دنبال کمک برای خطوط کروز خطوط هوایی و دیگر کسب و کارهای کوچک که به طور مستقیم تحت تاثیر خرید اینترنتی از ویروس. شرکت های هواپیمایی به دنبال 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام برای ضرر و زیان از coronavirus.

دموکرات سنا رهبر چارلز شومر D-NY., دوشنبه پرده برداری از یک پیشنهاد به صرف $750 میلیارد به آدرس تعدادی از بخش ها از جمله اورژانس و مراقبت از کودک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ; پزشکی و مواد غذایی تحویل سیستم برای سالمندان و کمک به نگه داشتن حمل و نقل عمومی در حال اجرا است.

“ما باید جسورانه فوری فدرال اقدام برای مقابله با این بحران” شومر گفت. “انواع هدفمند اقدامات ما در کنار هم قرار خواهد mainline پول به اقتصاد و به طور مستقیم به دست خانواده ها که به آن نیاز دارید. نکته مهم در این پیشنهاد نیز اطمینان حاصل شود ما متخصصان پزشکی باید تمام منابع از جمله فضای فیزیکی و تجهیزات آنها نیاز به ارائه درمان و حفظ آمریکایی امن در میان دیگر مردم متمرکز طرح های.”

– Ledyard پادشاه

ایالات متحده مسافر شرکت های هواپیمایی به دنبال 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام برای ضرر و زیان از coronavirus

خطوط هوایی ایالات متحده به درخواست دولت فدرال برای کمک های مالی و وام و کاهش مالیات برای مقابله با از دست کسب و کار از coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق سفر از اروپا و دیگر کشورها از جمله چین که باعث شد شرکت های هواپیمایی به شدت کاهش برنامه های خود را.

دولت و مقامات کنگره پیشنهاد کرده اند هواپیمایی را در میان صنایع هدفمند برای کمک در لایحه بودجه. اما دولت و کنگره هنوز هم haggling over قانون مجلس تصویب شنبه به ارائه پرداخت را ترک کنند و دیگر کمک به خانواده های مقابله با شیوع.

گروه تجارت شرکت های هواپیمایی برای آمریکا که نشان دهنده بسیاری از بزرگترین ایالات متحده حمل و گفت: صنعت استخدام 750,000 مردم به طور مستقیم و 10 میلیون نفر به طور غیر مستقیم. اما شرکت های هواپیمایی شده است آمار از کاهش چشمگیر تقاضا.

این گروه خواستار فوری و دراز مدت از جمله کمک 25 میلیارد دلار در کمک های مالی به مسافری خطوط هوایی از 25 میلیارد دلار وام تضمین و تخفیف در مالیات مالیات غیر مستقیم فدرال هواپیمایی که مدیون برای سه ماه اول از سال است.

“این است که امروز یک مشکل نیست فردا مشکل است. آن نیاز به اقدام فوری گفت:” نیکلاس Calio این گروه مدیر عامل شرکت.

— بارت یانسن

مغلوب ساختن پیشی جستن سوالات کومو پاسخ در صدای جیر جیر

در مواجهه با یک بیماری همه گیر است که نیاز به دولت فدرال و دولت با هم کار کنند رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از یک صدای جیر جیر دوشنبه به سوال فرماندار نیویورک پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده توییت پس از یک صبح ویدئو کنفرانس با ملت حکام به بحث در مورد شیوع کروناویروس و دولت در پاسخ به آن گسترش اثرات.

“فقط تا به حال بسیار خوب تله کنفرانس با سازمان ملل را فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده به توییتر. “رفت بسیار خوبی است. کومو از نیویورک به ‘بیشتر’.”

رئیس جمهور نمی روشن شدن آنچه به طور خاص او می خواست ایالت نیویورک به انجام و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد صدای جیر جیر. مقامات وزارت امور خارجه روز دوشنبه اعلام کرد که همه مدارس را برای حداقل دو هفته.

کومو را نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور tweet به دنبال گزارش نیویورک تایمز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مقامات دولتی در تماس سعی کنید برای تهیه هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی خود را.

“سعی کنید از آن خودتان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به ضبط تماس reviewed by بار.

“من باید کار بیشتری انجام دهد؟” کومو توییتی در پاسخ به پیام رئیس جمهور دقیقه بعد. “بدون شما را مجبور به انجام کاری! شما قرار بود رئیس جمهور.”

دو مقام با آگاهی از تماس صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد محتویات یک مکالمه منتشر نشده به مردم گفت: تهمت نبود ارائه فرمانداران حجت نیست بلکه نشان می دهد که آنها سعی می کنید برای تهیه این تجهیزات در همان زمان که دولت فدرال در آثار هدایت هواکش و سایر تجهیزات مورد نیاز از استراتژیک ملی ذخایر.

— جان Fritze و دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن, G-7 رهبران جهان vow ‘هماهنگ رویکرد بین المللی’

پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری تماس تلفنی با G-7, رهبران جهان, کاخ سفید با انتشار بیانیه ای از این گروه اذعان COVID-19 به عنوان یک “فاجعه انسانی و جهانی است بحران بهداشت و درمان” اضافه کردن آنها متعهد “به انجام هر کاری که لازم است برای اطمینان از قوی واکنش جهانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست رهبران از کشور کانادا, آمریکا, انگلستان, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن در تعهد یک “به شدت هماهنگ رویکرد بین المللی” در coronavirus بیماری همه گیر. گروه کارگردانی سلامت خود و وزرای مالی برای ادامه هماهنگی بر اساس این هفته.

این گروه همچنین وعده داده شده به:

 • هماهنگی لازم در بهداشت عمومی اقدامات برای حفاظت از افراد در معرض خطر از COVID-19
 • بازگرداندن اعتماد به نفس و رشد و محافظت از شغل
 • حمایت از تجارت جهانی و سرمایه گذاری
 • همکاری در زمینه تحقیقات و توسعه تکنولوژی
 • استخر اپيدميولوژيک و داده های دیگر برای مبارزه با ویروس
 • حمایت از راه اندازی پروژه های تحقیقاتی مشترک با بودجه خصوصی و عمومی منابع

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل برگزار می شود یک تماس تلفنی با ملت حکام به بحث coronavirus پاسخ.

“همه به خوبی یکپارچه و کار خیلی سخت است. آن است که یک چیز زیبا برای دیدن” او توییتی در اوایل روز شنبه هنگامی که معاملات متوقف شد برای سومین بار در یک هفته پس از بازار سهام سقوط کرد. “آنها عشق بزرگ ما در کشور است. ما به پایان خواهد رسید که قوی تر از همیشه قبل از!”

— کورتنی سوبرامانیان

به عنوان بازار سهام چاله تهمت را مشاور اقتصادی می گوید وجود دارد ‘خرید فرصت برای سرمایه گذاران

ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow اصرار دوشنبه که اقتصاد آب و هوا خواهد آسیب از coronavirus مربوط به اختلالات و گفت: غوطه وری قیمت سهام ارائه شده “فرصت خرید” برای سرمایه گذاران است.

“اصول اقتصاد قوی هستند” Kudlow به خبرنگاران گفت: پس از یک مصاحبه تلویزیونی. “اعتقاد من این است که در کوتاه مدت مشکل است.”

او اضافه کرد که “این نرخهای” در بازار سهام از جمله آنهایی که در هفته گذشته در حال “فرصت خرید اگر شما یک سرمایه گذار بلند مدت.”

در 1:20 p. m. EDT شاخص Dow Jones Industrial Average پایین بود 8.6% دوشنبه ، تجارت متوقف شد به دلیل اتوماتیک قطع کننده مدار که لگد در زمانی که بازار به طور چشمگیری در حال سقوط است. این مشخص شده سومین بار در یک هفته است که قطع کننده مدار شد مجموعه ای خاموش به طور منظم در طول ساعات معاملاتی زیر تیز ضرر و زیان است.

Kudlow همچنین گفت: دولت ادامه خواهد داد به فشار بیشتر اقتصادی به تزریق پول به اقتصاد از جمله حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. در حالی که تهمت قرار دادند مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات آن را شامل نمی شود در یک محرک لایحه در حال حاضر در حال بررسی در کنگره و دیدار با نماینده مجلس, تردید از جمله در میان برخی از جمهوری خواهان.

“مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات جدی است پیشنهاد بسیار جدی پیشنهاد” Kudlow گفت.

Kudlow همچنین گفت: در آینده محرک باید شامل کمک به تندرو صنعت هواپیمایی. “اگر آنها را به یک بحران نقدی, ما در حال رفتن به سعی کنید به آنها کمک کند” Kudlow گفت. “من آن را به عنوان یک نقدینگی ثابت نه به عنوان یک کمک مالی.”

او همچنین گفت: بسیاری از ایده های شناور در اطراف برای مقابله با مشکلات اقتصادی ساخته coronavirus.

“ما در حال رفتن به چالش کشیده می شود.” Kudlow گفت. “هیچ تردیدی در مورد آن.”

در پاسخ به نگرانی ها در مورد رکود اقتصادی جهانی Kudlow همچنین گفت: “ما یک چالش بزرگ است. من شده است که می گوید و من در ادامه به آن می گویند. من قصد ندارم به آن برچسب به یک چیز و یا دیگر.”

– دیوید جکسون

رامنی: ارسال هر فرد بالغ به 1000 $

سناتور. میت رامنی پیشنهاد شده در روز دوشنبه که دولت فدرال بلافاصله ارسال هر فیلم 1000 $را به سهولت هر شخصی فشار مالی ناشی از کوروناویروس.

یوتا جمهوریخواه گفت که کمک خواهد کرد که خانواده ها پرداخت صورتحساب خود را در حالی که همچنین تقویت اقتصاد است.

او در مقایسه با آن به اقدامات کنگره در طول سال های 2001 و 2008 رکود.

در روز شنبه مجلس با تصویب قانون هنوز در حال بررسی در مجلس سنا که اطمینان حاصل شود مرخصی استعلاجی برای کارگران آسیب دیده, گسترش بیمه بیکاری برای furloughed کارگران و گوشت گاو تا کمک های غذایی برای خانواده های نیازمند در میان چیزهای دیگر.

مقامات کاخ سفید و مجلس نانسی پلوسی هم گفت: کمک های بیشتر نیاز است.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: کاخ سفید ادامه خواهد داد برای فشار بیشتر اقتصادی به تزریق پول به مبارزه اقتصادی. در علاوه بر این به کمک برای خطوط هوایی و هتل ها و سفر دیگر صنایع مربوط به ضربه سخت توسط ویروس دولت همچنان به فشار برای حقوق و دستمزد کاهش مالیات بود که jettisoned از این لایحه در خانه تنها پس از گذشت دو حزبی مخالف پدید آمده است.

Pelosi نوشت: در نامه ای به همکاران بیش از آخر هفته که قانونگذاران در حال حاضر شروع به کار بر روی یکی دیگر از واکنش های اضطراری بسته “است که ادامه خواهد داد به قرار دادن خانواده ها ،

رامنی گفت که او خواهد بود به تلاش برای $1,000 کمک و همچنین به عنوان دیگر طرح های او مشخص شده توصیه می شود در دور بعدی کمک کند.

مورین Groppe

کاخ سفید می گوید حکومت تحت نظر

کاخ سفید در حال هل دادن به عقب بر گزارش های خبری است که با توجه به اعمال حکومت و ملی قرنطینه در پی گسترش coronavirus بیماری همه گیر.

“این درست نیست” توییتی کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس که می زنیم تا coronavirus نیروی کار منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

میلر دوباره توییتی گزارش سی ان ان است که وجود دارد “بحث فعال” به تشویق احتمالی در سراسر کشور حکومت نظامی که در آن غیر ضروری کسب و کار را به نزدیک یک زمان خاص در هر شب.

خواسته در مورد شایعاتی که دولت با توجه به نوعی از ملی قرنطینه میلر گفت: “در نظر گرفتن این شات پایین.”

کاخ سفید اعلام پیروی از یک شورای امنیت ملی جیر اواخر یکشنبه در مورد پیام های متنی شناور در سراسر اینترنت.

گفت: شورای امنیت ملی: “متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند. هیچ ملی مستند. @CDCgov است و ادامه خواهد داد به ارسال آخرین راهنمایی در #COVID19. #coronavirus.

دیوید جکسون

جراح عمومی: آمریکایی ها باید به دنبال دستورالعمل های فدرال

ایالات متحده به پایان خواهد رسید تا با عنوان مرگ و مير ناشی از کروناویروس که ایتالیا بدون تهاجمی پاسخ که شامل آمریکایی ها پس از دولت فدرال راهنمایی جراح عمومی جروم آدامز گفت: “فاکس و دوستان” دوشنبه.

“هنگامی که شما نگاه کنید به پیش بینی وجود دارد هر فرصتی است که ما می تواند ایتالیا” آدامز گفت.

“اما هر امید خواهد بود که ما با کره جنوبی اگر مردم در واقع اگر مردم در واقع فاصله اجتماعی اگر مردم فراموش اساسی بهداشت عمومی اقدامات است که ما تمام شده است صحبت کردن در مورد به عنوان پزشکان در تمام طول مانند شستن دست های خود را مانند پوشش خود سرفه و تمیز کردن سطوح.”

آدامز گفت: وجود خواهد داشت بیشتر هدایت که در مورد توصیه های قبلی که مردم در نظر تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به آزاد کردن این سیستم برای پاسخ به کوروناویروس.

“و ما در حال رفتن به صحبت کردن بیشتر از امروز سعی کنید به شکل از چگونه ما می توانیم به راهنمایی بیشتر به دلیل انتخابی معنا نیست غیر فوری,” او گفت: از مکالمات اخیر با کالج آمریکایی جراحان و انجمن بیمارستان های آمریکا.

آدامز اشاره کرد که همسر خود را فقط از طریق درمان سرطان, که چیزی است که می تواند با تاخیر به مدت شش ماه. اما روش های مانند مفصل ران و تعویض زانو نیاز به قرار داده می شود خاموش “تا زمانی که ما می توانید دریافت یک دسته در این” و “ما نمی گرفتن تعداد تخت و تخت بیمارستان و پس از آن گفت: ما قصد داریم برای قرار دادن ما coronavirus بیماران در چادر در خیابان.”

آدامز گفت: مردم شروع به دیدن جدید تست سایت در جوامع خود از جمله در زادگاه خود از Cumberland, Md., که در آن یک بیمارستان شروع از طریق درایو تست. او گفت: وجود خواهد داشت “30 تا 40 جدید غلاف” در تا 19 sates را قادر خواهد ساخت که از طریق درایو و راه رفتن را از طریق آزمون.

اما تست تمرکز خواهد کرد برای اولین بار در کسانی که بیشتر در معرض خطر از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم بیش از سن 65 سالگی است که با تب یا علائم دیگر.

“ما امیدوار هستیم که اگر ما تکیه به این پس شاید در حدود شش تا هشت هفته ما در اکثر درد ما را مسطح منحنی و ما می توانیم به آرامی شروع به بازگشت به زندگی عادی” او گفت:.

مورین Groppe

دیوان عالی کشور به تعویق انداختن شفاهی برای اولین بار پس از سال 1918

دیوان عالی کشور روز دوشنبه اعلام کرد این تعویق انداختن شفاهی برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه با توجه به coronavirus چیزی آن را انجام داده است و نه در بیش از 100 سال است.

دادگاه در حال حاضر بسته درهای خود را به عموم پنجشنبه گذشته تا اطلاع ثانوی “از فراوانی از احتیاط.”

قضات به حال چند عمده موارد برنامه ریزی شده برای دهان استدلال در ماه مارس است. بالا در لیست بودند چند که تصمیم خواهد گرفت که اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید خود را سپر مالیاتی و سوابق مالی از کمیته های کنگره و نیویورک دادستان.

“در همراهی با بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی توصیه می شود در پاسخ به COVID-19 دیوان عالی کشور است تعویق انداختن شفاهی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه مارس جلسه اعلام این خبر گفت:. دادگاه به بررسی گزینه های برای تغییر زمان این موارد در دوره به دلیل در حال توسعه شرایط است.”

آخرین بار شفاهی بودند به تعویق افتاد و در سال 1918 با توجه به اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا. دادگاه همچنین کوتاه آن استدلال تقویم در ماه اوت سال 1793 و اوت سال 1798 در پاسخ به شیوع بیماری تب زرد.

-ریچارد ولف

Coronavirus پاسخ لایحه هنوز هم می تواند روز به دور از رسیدن به رئیس جمهور

Coronavirus امداد لایحه مجلس hustled به تصویب اولیه صبح روز شنبه برای مقابله با تشدید بحران هنوز هم می تواند روز به دور از رسیدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال حاضر نشان داد او آن را امضا کنید.

خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند که گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و پوشش هزینه آزمایش برای همه آمریکایی ها نیاز به یک حرکت اصلاحی است که رهبران هر دو طرف توافق کرده اند.

اما این لایحه آورده شود تا بر آنچه شناخته شده به عنوان “اتفاق آراء رضایت” یا UC معنی تنها یک عضو خواهد باید به شی به زور یک رای کامل توسط مجلس – مشکل به دلیل قانونگذاران مجلس هستند در مناطق خود با توجه به تعطیلی و با توجه به عقب تا هفته آینده.

و حداقل یک عضو با اعتراض: Rep. لوئیس Gohmert. تگزاس جمهوریخواه یکی از 40 دلاری نمایندگان مجلس که رای دادند در برابر این لایحه در اوایل صبح روز شنبه. آن را تصویب 363-40.

خبرنگار لورا Litvan خبری بلومبرگ توییتی پس از صحبت با Gohmert که “او نمی داند که اگر نگرانی های خود را می تواند حل شد امروز. او دیده نشده و متن نهایی نیست و قدردانی عجله فرایند برای عبور از این لایحه شنبه.”

یک ایمیل به دفتر کار خود به دنبال نظر بود نه بلافاصله بعد از ظهر دوشنبه.

اگر ویژگی های اصلاحات لایحه تصویب مجلس تاخیر بیشتر می تواند در انتظار آن در سنا است. برخی از جمهوری خواهان در حال حاضر نشان داده اند که مشکلی با این لایحه آن را به عنوان مربوط به فشار پرداخت مرخصی استعلاجی تحمیل خواهد بود در کسب و کارهای کوچک.

Ledyard شاه و Christal هایس

کاخ سفید لغو سالانه عید پاک تخم مرغ رول

کاخ سفید لغو کرده است سالانه عید پاک تخم مرغ رول به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانوی اول Melania Trump را اعلام کرد که در انتشار اخبار دوشنبه که 142 جشن سالانه لغو شد “از فراوانی از احتیاط.”

“بهداشت و ایمنی از همه آمریکایی ها باید اولویت اول به خصوص در حال حاضر” بانوی اول است. “من عمیقا تاسف این لغو, اما ما نیاز به تصمیم گیری های دشوار در کوتاه مدت برای اطمینان از سالم کشور برای دراز مدت. در طول این زمان من همه را تشویق به گوش دادن به دولت و مقامات محلی و به دنبال دستورالعمل CDC به منظور کمک به حفاظت از سلامت و رفاه همگان است.”

سنت سالانه به ارمغان می آورد صدها نفر از کودکان به کاخ سفید در جنوب چمن به شکار برای تخم مرغ و بازی. این سال را جشن برنامه ریزی شده بود در آوریل 13.

رول تخم مرغ عید پاک رسما قدمت آن به سال 1878 و ریاست Rutherford B. Hayes اما حساب دست اول نشان می دهد که غیر رسمی و جشن ها آغاز شد و با تخم مرغ-نورد احزاب تحت ریاست جمهوری آبراهام لینکلن با توجه به وب سایت کاخ سفید.

رول تخم مرغ عید پاک نمی شد از سال 1917 تا 1920 به دلیل جنگ جهانی اول و لغو شد و دوباره از سال 1943 تا 1945 در طول جنگ جهانی دوم است. حفاظت از مواد غذایی و ساخت و ساز در کاخ سفید مانع از هر گونه مراسم از سال 1946 تا 1952 به عنوان به خوبی. رئیس جمهور دوایت آیزنهاور ابقاء سنت در سال 1953.

مایکل کالینز

مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, کنگره مذاکره پرداخت می شود, برای ترک coronavirus

واشنگتن – در حالی که مجلس رای اکثریت به تصویب coronavirus قانون اولیه روز شنبه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تایید این سناتور را ابراز رزرو در مورد دلیل تاثیر بر روی کسب و کارهای کوچک.

سنا می تواند تصویب قانون بلافاصله با پشتیبانی به اتفاق آرا. اما از سوی دیگر ، ران جانسون, R-Wis., گفت که او ترجیح می دهند که در مجلس سنا تغییر این لایحه برای بهبود آن و یا تایید هیچ چیز در همه. او پیشنهاد کرد که کارگرانی که سقوط بیمار و یا قرنطینه می شوند دولت باید با استفاده از مزایای بیکاری.

“اگر چه الزامی است که تمام کارفرمایان باید پرداخت برای مرخصی استعلاجی ممکن است صدای خوب ما نیاز به در نظر گرفتن عواقب ناخواسته این قانون” جانسون گفت. “من از ترس است که به جای ارائه یک راه حل عملی, خانه, لایحه را تشدید مشکل با وادار کردن کسب و کارهای کوچک به پرداخت دستمزد آنها نمی تواند استطاعت و ‘کمک’ آنها را بیشتر به بدهی.”

فدراسیون ملی کسب و کار مستقل است که طرفداران برای 325,000 کسب و کارهای کوچک در نامه ای به رهبران کنگره جمعه که کروناویروس در حال حاضر صدمه 23 درصد از اعضای آن و 43% انتظار تاثیر ظرف سه ماه.

اما این گروه با انتقاد از عناصر مختلف از جمله الزامی کسب و کارهای کوچک در حالی که مطابق معافیت کسانی که با حداقل 500 نفر از کارگران. تلاش کسب و کارهای کوچک می تواند برای چشم پوشی از اعمال از وزیر وزارت کار, اما این معافیت روند ضعیف تعریف شده با توجه به گروه. اعتبار مالیاتی فدرال به بازپرداخت کسب و کار برای پرداخت را ترک کنند ممکن است وارد نمی شود به سرعت به اندازه کافی با توجه به گروه.

“کسب و کار دچار مشکلات جریان نقدی ناشی از اختلالات ناشی از COVID-19 همراه با جدید فدرال پرداخت می شود خانواده و پزشکی ترک ممکن است شناور باقی می ماند تا بعد از سه ماهه مالیات بر حقوق و دستمزد اعتباری است که ادعا گفت:” نامه ای از کوین Kuhlman گروه مدیر ارشد برای دولت فدرال روابط. “نیاز کسب و کارهای کوچک به شانه بار دیگر و هزینه های کسب و کارهای کوچک است که نمی توانیم به نگه دارید تا نزدیک خواهد شد.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که مذاکره با قانون مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: عصر روز شنبه گفت: کسب و کار قادر خواهد بود برای دریافت یک پیشرفت پولی از سرویس درآمد داخلی برای جلوگیری از تاخیر در بازپرداخت.

“ما بسیار متمرکز ما نیاز به دریافت پول به مردم به سرعت” Mnuchin گفت. “ما نمی خواهیم آنها را به مقابله با بوروکراسی.”

خانه و Mnuchin اعلام کرده بود که اصلاحات فنی مورد نیاز قبل از قانون حرکت می کند به مجلس سنا. اما در میان گزارش از نگرانی های گسترده تر از کسب و کارهای کوچک Mnuchin گفت: او مشغول به کار بود با سنا برای حل و فصل آنها.

“ما امیدواریم که آنها با تصویب این لایحه” Mnuchin گفت. “اگر نمی خواهیم کار با این مرکز در هر تغییرات جزئی نیاز داریم.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: سنا را برای تصویب قانون مداري.

“من می دانم که سناتورها در هر دو طرف با دقت بررسی جزئیات و مشتاق به عمل به سرعت برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده و کسب و کارهای کوچک حرکت این چالش در زمان” مک کانل گفت.

بارت یانسن

Coronavirus نیروی کار انتظار برگزاری جلسه توجیهی به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد

اعضای coronavirus نیروی کار در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک نشست خبری در 3:30 بعد از ظهر دوشنبه به عنوان ما مرگ و میر از این ویروس افزایش به 69, با بیش از 3,770 موارد تایید کرد که از صبح روز دوشنبه.

با توجه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه روزانه مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین برنامه ریزی برای برگزاری نشست های ویدئویی با G-7 رهبران جهان و ملت فرمانداران در coronavirus پاسخ.

جراح عمومی جروم آدامز گفت: در فاکس و دوستان صبح روز دوشنبه دولت در بحث در مورد دادن راهنمایی در اعمال جراحی الکتیو در بحبوحه افزایش نگرانی ها در مورد این بیماری است که به نام COVID-19.

“ما در حال رفتن به صحبت کردن بیشتر از امروز سعی کنید به شکل از چگونه ما می توانیم به راهنمایی بیشتر به دلیل انتخابی معنا نیست غیر فوری” آدامز گفت.

“چیزهایی مانند لوزه ها, همه چیز مانند مجموع باسن و مجموع زانو, ما نیاز به جلو و آن را تا زمانی که ما می توانید دریافت یک دسته در این و صاف منحنی به طوری که ما در حال استفاده نیست تا ما PPE (personal protective equipment) که لازم است برای پاسخ به کروناویروس موارد” او ادامه داد.

بیشتر: آرنج دست انداز اشاره به coronavirus صحبت از یک زن VP و دیگر بالا لحظه از روز یکشنبه بحث

مک کانل: سنا هنوز هم نیاز به دریافت خانه coronavirus لایحه

اگر چه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود در برابر برگزاری تجمعات بیش از 50 نفر در یک زمان سنا که در آن سن متوسط 63 باقی مانده است در جلسه این هفته برای عمل در نظارت قانون و به کروناویروس قانون به تصویب مجلس مدت کوتاهی پس از نیمه شب جمعه گذشته است.

در بیانیه منتشر شده از پنج شنبه شب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا هنوز در انتظار دریافت coronavirus لایحه از مجلس.

“ما هنوز هم نیاز به دریافت نسخه نهایی خانه coronavirus امداد قوانین” مک کانل گفت. “من ستایش ثانیه. Mnuchin برای کار سخت خود را در این. من می دانم که سناتورها در هر دو طرف با دقت بررسی جزئیات و مشتاق به عمل به سرعت برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده و کسب و کارهای کوچک حرکت این زمان به چالش کشیدن.”

کنتاکی جمهوری خواه گفت: بیشتر مراحل مورد نیاز به کار گرفته می شود برای کمک به آمریکایی ها, کسب و کارهای کوچک و سیستم بهداشت و درمان و متخصصان پزشکی در آینده قانونی بسته به آدرس coronavirus.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: بیش از آخر هفته “ویژگی های اصلاحات” مورد نیاز می شود ساخته شده به مجلس لایحه مجلس سنا می تواند آن را. جمهوری خواه و دموکرات رهبران در خانه در حال حاضر به اصلاحات Mnuchin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>